زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۴۳ - تجارت - مجازی خواجه نصیر

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط good-wishes.)
۵۴۳ - تجارت - مجازی خواجه نصیر
سلام. امروز سحر موقع اذان صبح رفتم زیر سقف آسمون و از خدا خواستم که هرچی به خیر و صلاحم هست، همون رو برام مقدر کنه. نزدیکای ساعت ۲ بعد از ظهر که دیگه داشتم کارامو جمع و جور می کردم که از اداره بیام خونه، یکی از همکارام اومد گفت سایت سنجشو چک کن جوابا اومده. طفلک خودش قبول نشده بود. منم یه توکل به خدا گفتم و رفتم چک کردم. دیدم « تجارت مجازی خواجه نصیر » قبول شدم. چون دلمو با خدا صاف کرده بودم، مطمئنم بهترین انتخابیه که می تونستم قبول بشم. تو مجازی ها، من اول خواجه نصیرو زده بودم و بعد مجازی شیرازو. ولی خودم امیدی به خواجه نصیر نداشتم. لطف خدا بود.

حالا موندم با شهریه ۲ و خورده ای میلیونی هر ترمش چکار کنم. از یه طرف با توجه به کارمند بودنم، بهترین گزینه واسه درس خوندنم همین مجازیه. از طرف دیگه نگرانم نتونم هزینه اش رو پر کنم. به هر حال، تصمیم گرفتم با توکل به خدا برم ثبت نام کنم. دوستان اگه نظری دارن خوشحال می شم بگن و راهنمائیم کنن.

همینجا از همه دوستانی که با بزرگواری به این حقیر کمک کردند و مرا مورد لطف خود قرار دادند (آقای جهانی، آقا فرداد و ...) صمیمانه تشکر می کنم و آرزوی توفیق برای همه آنها و نیز تمام دوستان عزیز مانشتی ام دارم.

از دوستان کسی مجازی خواجه نصیر قبول شده؟ اگه آره خوشحال می شم بهم تو پیغام خصوصی اطلاع بده ببینیم همکلاسیامون کیان.

این لینک کارنامه اولیه من:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم نتیجه نهایی من در فایل پیوست:
خدایا چنان کن سرانجام کار/ تو خوشنود باشی و ما رستگار
یا علی مدد

فایل‌(های) پیوست شده

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , good-wishes , Amir V , SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ ب.ظ
RE: ۵۴۳ تجارت - مجازی خواجه نصیر
سلام دوست گرامی Smile
تبریک می گم
انشاا... روز به روز شاهد رشد و تعالی شما باشیم
در پناه خدا سربلند باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ق.ظ
RE: ۵۴۳ - تجارت - مجازی خواجه نصیر
سلام منم کد رشته ۳۳۵۶۴ قبول شدم. فقط نه کار دارم و نه سربازیم رو گذروندم که برم دنبال کار.
مردد هستم بین سربازی و دوره مجازی.
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
تجارت - مجازی خواجه نصیر
سلام منم رتبم همین حدودا بود و مجازی خواجه نصیر قبول شدم. منم نتیجه رو سپرده بودم به خدا، ولی وقتی شرایطم رو برررسی میکنم ( آموزش محوره و منم سربازی ندارم و تازه فارق التحصیل شدم) میگم شاید خدا خواسته با این شرایط من بشینم تا جای بهتری قبول شم انشاالله میشینم و این ۵ ماه رو خوب می خونم برای روزانه تهران
Rolleyes
۲
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
سلام. می دونم که ممکنه دوستانی این تاپیک رو در آینده بخونن. بنابرین اعلام می کنم که من از ثبت نام در دوره مجازی دانشگاه خواجه نصیر منصرف شدم. چون برای ۱۲ واحد درسی حدود ۳ و نیم میلیون (اون هم برای ورودی های ۹۱) هزینه داره و باید مابه التفاوت مربوط به افزایش شهریه ورودی های ۹۲ را هم بعداً واریز کنی. تحقیق کردم از وام صندوق رفاه دانشجویان هم (که تا سه میلیون برای دوره ارشد قابل پرداخته و اقساطش بعد از فارغ التحصیلی شروع می شه) خبری نیست. کلاً با این شرایط به لعن خدا و کفر ابلیس نمی ارزه.

می خوام دوباره استارت کار رو بزنم واسه کنکور ۹۳/ از دوستان می خوام برام دعا کنن. توکل بر خدا. یا علی

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Aref Safari , eh3an2010
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
موفق باشی persian_boy
امسال نتیجمون مثل هم بود، امیدوارم هر دومون سال بعد حداقل روزانه خواجه نصیر رو بیاریم نه مجازی
۱
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
سلام،منم ۶۴۰ شدم و مجازی خواجه نصیر قبول شدم ثبت نام هم کردم ۱/۵ میلییون هم دادم ولی هن.ز انتخاب واحد نکردم،من شاغل هستم و اهل تهران نیستم گاهی احساس میکنم شاید این بهترین گزینه است برای من،ولی گاهی هم به سرم میزنه که امسال بشینم و برای ارشد بخونم راستش پارسال من ذهنم خیلی درگیر تغییر رشته بود و فقط یک هفته قبل کنکور رو خوندم ولی میترسم بازم امسال دوباره ذهنم بره سراغ تغییر رشته و نتونم بخونم،به نظرتون چی کار کنم؟
به نظرتون مجازی خواجه نصیر سطح علمیش چطوریه؟
good-wishes، در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام. ضمن تبریک به شما . ممنون میشم در خصوص سطح دانشگاهها و مسائل مرتبط با اونها به این بخش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا این بخش اختصاصی مجازی خواجه نصیر که قبلا دوستان ایجاد کردند
مراجعه بفرمایید تا دوستان بیشتری بتونن پاسخ بدن و استفاده کنند .
از صاحب این تاپیک هم ممنون میشم پاسخ ایشون رو در همون جا بدن

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۱۵۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۶۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  خواجه نصیر؟ الزهرا؟ خوارزمی؟ مالک اشتر؟ گرایش هوش fatima95 ۴ ۴,۱۲۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  شبکه خواجه نصیر و علم و صنعت Rehe1994 ۲ ۱,۹۸۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: alilash
  بچه های خواجه نصیر سال ۹۵ MLMSecurity ۱۷ ۷,۷۶۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity
  ٢١٥هوش-شبانه خواجه نصیر چیپس ۵ ۲,۳۰۹ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: چیپس
  ترتیب دانشگاههای علم و صنعت ، بهشتی ، خواجه نصیر ، فردوسی تو هوش چطوریه ؟ mohammadkhnia@gmail.com ۵ ۲,۹۱۵ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saser
  انتخاب بین علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی (لطفاً کمک کنید) hadeseh ۶ ۷,۵۵۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hadeseh
  شهریه شبانه-خواجه نصیر-شهید بهشتی -خوارزمی- الزهرا noorolhoda ۲ ۲,۵۸۱ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: khordad.girl
  آخرین رتبه قبول شده در دانشگاه خواجه نصیر razani.n ۱ ۱,۵۰۱ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: xak0008

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close