زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بین علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی (لطفاً کمک کنید)

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۰ ق.ظ
دوستان:
من رتبم ۷۹ شده تو گرایش آی تی و تجارت،
بین تجارت علم و صنعت و خواجه نصیر و معماری سازمانی شهید بهشتی به نظر شما کدوم یکی بهتره؟
از نظر رتبه دانشگاه، بین دانشگاههای بالا طبق رده بندی ها دانشگاه علم و صنعت از بقیه بهتره اما دروس و اساتیدش بیشتر به جای اینکه مربوط به آی تی باشن صنایعی هستن، اگه از دوستان کسی اطلاعی در مورد تجارت دانشگاه علم و صنعت داره کمک کنه لطفاً...
از طرفی خواجه نصیر رو من تو مانشت که بررسی کردم انگار زیاد مورد رضایت دوستان نبوده و اونجوری که نوشته بودن زیاد خوب نیست...
و معماری سازمانی هم که مشکلش اینه که دکترا نداره...
من خودم تجارت رو بیشتر دوست دارم و ولی علم و صنعت رو که بررسی کردم بیشتر صنایعی بود و خواجه نصیر انگار بیشتر تو آی تی کار میکنه اما معماری سازمانی هم بدم نمیاد ولی همونطوری که گفتم مشکل نداشتن دکترا رو داره...
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه تا بتونم از این برزخ در بیام....HuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salehi0026 , haveking
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ
RE: انتخاب بین علم و صنعت و خواجه نصیر و شهید بهشتی (لطفاً کمک کنید)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ ق.ظ)hadeseh نوشته شده توسط:  دوستان:
من رتبم ۷۹ شده تو گرایش آی تی و تجارت،
بین تجارت علم و صنعت و خواجه نصیر و معماری سازمانی شهید بهشتی به نظر شما کدوم یکی بهتره؟
از نظر رتبه دانشگاه، بین دانشگاههای بالا طبق رده بندی ها دانشگاه علم و صنعت از بقیه بهتره اما دروس و اساتیدش بیشتر به جای اینکه مربوط به آی تی باشن صنایعی هستن، اگه از دوستان کسی اطلاعی در مورد تجارت دانشگاه علم و صنعت داره کمک کنه لطفاً...
از طرفی خواجه نصیر رو من تو مانشت که بررسی کردم انگار زیاد مورد رضایت دوستان نبوده و اونجوری که نوشته بودن زیاد خوب نیست...
و معماری سازمانی هم که مشکلش اینه که دکترا نداره...
من خودم تجارت رو بیشتر دوست دارم و ولی علم و صنعت رو که بررسی کردم بیشتر صنایعی بود و خواجه نصیر انگار بیشتر تو آی تی کار میکنه اما معماری سازمانی هم بدم نمیاد ولی همونطوری که گفتم مشکل نداشتن دکترا رو داره...
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه تا بتونم از این برزخ در بیام....HuhHuh

کسی از دوستان نیست که نظری داشته باشه؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ
سلام

من خیلی اطلاع دقیقی در مورد آی تی ندارم
ولی میدونم که خواجه نصیر سطحش از علم و صنعت به مراتب پایین تره.
با اطلاعاتی که دارم به شخصه انتخاب می خواستم بکنم به این ترتیب می زدم دانشگاها رو. ( البته برا آی تی )
علم وصنعت
بهشتی
خواجه نصیر

اگه بتونید با دانشجوها هر کدوم از دانشگاها صحبت کنید خیلی عالی میشه. اگر خیلی مردد هستید حتما اینکارو بکنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadeseh
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  سلام

من خیلی اطلاع دقیقی در مورد آی تی ندارم
ولی میدونم که خواجه نصیر سطحش از علم و صنعت به مراتب پایین تره.
با اطلاعاتی که دارم به شخصه انتخاب می خواستم بکنم به این ترتیب می زدم دانشگاها رو. ( البته برا آی تی )
علم وصنعت
بهشتی
خواجه نصیر

اگه بتونید با دانشجوها هر کدوم از دانشگاها صحبت کنید خیلی عالی میشه. اگر خیلی مردد هستید حتما اینکارو بکنید.

سلام دوست عزیز،
از پاسخ و راهنمایی شما متشکرم...
خوشحال میشم نظرات دوستان دیگر رو هم بشنوم...
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۸ ق.ظ
من جای شما بودم اول علم و صنعت میزدم بعد شهیدبهشتی بعد خواجه نصیر.خواجه میگن پارسال به نصف روزانه هاخوابگاه نداده.و اساتید صنایعش خیلی مزخرفن و خوابگاه با دانشکده صنایع ۳۰کیلومتر فاصله داره.
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ
در انتخاب تجارت علم و صنعت نسبت به خواجه نصیر شک نکنین

اما بین گرایش چند رسانه ای و تجارت جای تامل هست .

موفق باشین
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط hadeseh.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ)IPv6 نوشته شده توسط:  من جای شما بودم اول علم و صنعت میزدم بعد شهیدبهشتی بعد خواجه نصیر.خواجه میگن پارسال به نصف روزانه هاخوابگاه نداده.و اساتید صنایعش خیلی مزخرفن و خوابگاه با دانشکده صنایع ۳۰کیلومتر فاصله داره.

از پاسخ شما متشکرم...

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ)IPv6 نوشته شده توسط:  من جای شما بودم اول علم و صنعت میزدم بعد شهیدبهشتی بعد خواجه نصیر.خواجه میگن پارسال به نصف روزانه هاخوابگاه نداده.و اساتید صنایعش خیلی مزخرفن و خوابگاه با دانشکده صنایع ۳۰کیلومتر فاصله داره.

از اطلاعاتی که دادین متشکرم...

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ)alilash نوشته شده توسط:  در انتخاب تجارت علم و صنعت نسبت به خواجه نصیر شک نکنین

اما بین گرایش چند رسانه ای و تجارت جای تامل هست .

موفق باشین

متشکرم از راهنمایی شما...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۱۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۲۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۶۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۲۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۰۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close