زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها
سلام دوستان
ضمن تبریک خدمت همه عزیزانی که امسال قبول شدند و آروزی توفیق تلاش و موفقیت برای دوستانی که در آینده به لیست قبول شدگان خواهند پیوست ،
به اطلاع می رسانم
فایل اکسل حاوی رتبه / گرایش / محل قبولی ...
بر اساس اطلاعاتی که دوستان در اختیار گذاشته اند در حال آماده سازی (برای هر سه رشته ) می باشد .
فعلا اسامی که تاپیک نتیجه نهاییشون رو ایجاد کردند در این فایل آمده و به مرور طبق تاپیکهای بعدی تکمیل خواهد شد

این اطلاعات به منظور دسترسی جامع و مقایسه بهتر داوطلبانی که در آینده می خواهند از این اطلاعات استفاده کنند تهیه شده است

از کلیه دوستان تقاضا دارم اگر اشکالی در این فایل جامع دیده شد حتما اطلاع بدن تا اصلاح بشه . چون هنوز نسخه اولیه اون هست و به تدریج تکمیل خواهد شد و در همین تاپیک به روز خواهد شد

موفق باشید
good-wishes، در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تاریخ آخرین به روز رسانی : ۹۲/۶/۲۱
نسخه قابل چاپ به روز شده نیز در آدرس زیر قرار گرفت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل دوباره آپلود شد . ظاهرا برای برخی دوستان باز نشده بود. خودم هم یه بار می زنم باز میشه یه بار دیگه میزنم باز نمیشه !!!!!!!!!
اگر دوستان نتونستن از سرور فعلی دانلود کنند در این آدرس موقتا گذاشتم تا مشکل ناسازگاری که پیش آمده رو از آقای دکتر پیگیری کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
IT 92 - Manesht.ir LastEditDate920620 .xlsx
اندازه فایل: ۲۰/۲۲ KB
۲۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mohsen_d , atti joon , انرژی مثبت , mohammadali1990 , MEHDI_M , پروفسور , ramzi , x86 , persian_boy , brilliant , sss , netsupport , zarig460 , xani , dzzv_13 , Amir V , elynn66 , shz67 , javad94 , m..ch , pasbag , teacherpc , احسان مومنی , deh-ab , MSZ , mehdi.m2 , mohammadjavadkho , saaraa , Saoshiyant , sajaddandy , joodi , aliv , m_ok , farhoudjk , Renegad , mgshervin , banafshe , mrpking , sulduz , mary.moj , ehsan2010 , white bird , Pegasus , hirsa2010 , گنجشک , takexpert , abji22 , komail , sadradin , lotus , AlBaTeh , shamim_s , salimeh , Good! , Mohammad-A , fa_shinobi , happy07 , لنیا , K@online , sazesh , ziba.O
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
واقعاً دستتون درد نکنه
دنبال همچین چیزی بودم
ایشالا که هرچه زودتر کامل و کاملتر بشه
موفق باشین

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , mohammadali1990
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
سلام.رتبه ۱۵۹ گرایشش امنیت باید باشه چون مالک شبکه نداره(ردیف۲۸)
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنونم که اطلاع دادید بررسی می کنم .

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
ممنون از زحمتتون
شاهد تجارت برنداشته از گرایش تجارت و آی تی امنیت برداشته
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

خب یعنی اونچه در تاپیکتون نوشتید اشتباهه ؟
قرار بود گرایشی که قبول شدید رو بزنید Smile
ممنون که گفتید تاپیکتون رو هم اصلاح می کنم

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , good-wishes
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  از کلیه دوستان تقاضا دارم اگر اشکالی در این فایل جامع دیده شد حتما اطلاع بدن تا اصلاح بشه
مال من اینه: ( تجارت الکترونیکی )با ضرایب گرایش ۱

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  ر تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است: ممنون . فکر کنم باید یکی یکی دوستانی که گرایششون رو اشتباه نوشتن در تاپیکشون پیدا کنم بگم راستشو بگو آی تی که نوشتی همون آی تی هست ؟ Cool
به هر حال ممنونم که گفتید. باید تاپیکتون رو هم اصلاح کنم
اووه راس میگین حواسم نبود

کلی نوشتم آیتی
منظورم مهنذسی فناوری اطلاعات گرایش ۴ نبود

همون تجارتم من

مهربون رو هم زدی فناوری قم
اونم فک کنم تجارته

چون داشگاه قم فقط تجارن میگیره
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنون . فکر کنم باید یکی یکی دوستانی که گرایششون رو اشتباه نوشتن در تاپیکشون پیدا کنم بگم راستشو بگو آی تی که نوشتی همون آی تی هست ؟ Cool
به هر حال ممنونم که گفتید. باید تاپیکتون رو هم اصلاح کنم Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ق.ظ
RE: [دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
واسه دانشگاه یزد مخابرات امن
قبولیه acu281
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنونم خبر دادید Smile اصلاح شد
اگر در خود تاپیکش ننوشتید که کدوم کاربر هست ممنون میشم بنویسید

۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط ana_12345.)
RE: [دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  د

همون تجارتم من

مهربون رو هم زدی فناوری قم
اونم فک کنم تجارته

چون داشگاه قم فقط تجارن میگیره

تبریک محمد علی . Smile) Smile

مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات -دانشگاه علم وصنعت ایران-روزانه - رتبه ۹۱
اینم من

یه سوال :

روز ثبت نام رو علم و صنعت زده سه شنبه و جهارشنبه ، دوستان این روز خوابگاه رو هم می دن ؟ یا روز تعیین خوابگاه و گرفتن خوابگاه فرق داره ؟؟؟؟

خیلی مهمه اگه می دونین راهنمایی کنین . اگه مدیران هم جا سوال و می گن بده بگن کجا این سوال و بپرسم ؟ فکر کنم س.ال خیلیا باشه
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام . تبریک میگم Smile
دوست عزیز در این آدرس
برای اعلام نتیجه تون تاپیک ایجاد کنید .
اسمتون در لیستی که به زودی آپلود میشه قرار گرفت Smile فقط این موارد که سوال دارید رو باید در جای خودش بپرسید اینجا مربوط به فایل کلی نتایج هست. ممنون

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
بعضی ازرشته ه اموزش محور .اونم اگه مشخص بشه بنظرم بهتره
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

این رو دوستان باید زحمت بکشن در تاپیک نتیجه شون کامل بذارن وگرنه ما بدون داشتن کدرشته قبولی چیزی نمی تونیم استنباط کنیم
الان این لینکهای کارنامه رو مجبور شدم خودم برم از بخش کارنامه در بیارم
ممنون میشم دوستان عزیز تاپیک نتایجشون رو تکمیل کنند Smile تا اطلاع رسانی کارآمدتری به سایر عزیزان صورت بگیره

۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط hakim1368.)
اینم لینک مربوط به رشته قبولی

good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز ممنونم
متاسفانه شما اون تاپیکی که لینکش رو دادید ، در مکان نادرستی ایجاد کردید .
شما باید در اون قسمت کارنامه اولیه تون رو با عنوان مناسب بذارید و در این آدرس

نتیجه رو (یعنی همون تاپیکی که اونجا باز کردید) طبق قالبی که سایر دوستان گذاشتند اعلام بفرمایید Smile
من به تدریج بر اساس مواردی که در مکان درست ثبت میشن فایل رو کامل می کنم Smile اسمتون رو به لیستی که به زودی آپلود میشه اضافه کردم فقط مکان تاپیکتون رو درست کنید . ممنونم Smile

۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
ممنون بابت همه زحماتتون

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
به روز شد
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ب.ظ
سلام.
همشهری جان این رو هم اضافه کن لطفا:

شریف - آی تی روزانه.
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام
چشم فقط اگر زحمت بکشید تاپیک نتیجه اش رو هم ایجاد بفرمایید ممنون میشم Smile

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
جالبه ۲۶۴۰ / ۲۶۰۴ تجارت با شاگرد اولی شبانه نصیر آورده ! متعجب شدم واقعا

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ب.ظ
بسیار ممنون از زحماتتون
۳۰۳ گرایش شبکه است
ممنون
good-wishes، در تاریخ ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنونم که تاپیکتون رو ویرایش کردید و اطلاع دادید Smile

۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
سلام Smile
فایل به روز شد
دیگه هرچی که اینجا گفته بودید یا در پیام خصوصی یا تاپیکهای نتایجی که تازه ایجاد شدند، اعمال کردم (فقط یک مورد در حال پیگیری هست و اعمال نشده)

اون ردیف هایی که تغییرات داشتند یا اضافه شدند رنگ فیلد اول (رشته) متفاوت هست . تغییرات دو سری قبل زرد بود تغییرات این سری با رنگ قهوه ای مشخص شده .

از دوستان عزیز ممنون میشم اگر تغییری در تاپیکشون میدن (خصوصا دوستانی که از ابتدا فناوری اطلاعات اعلام کردند و اخیرا گرایش نهایی رو ویرایش کردند) یا لینک کارنامه شون حاضر شده و به تاپیک نتیجه شون الصاق شده ، من رو مطلع بفرمایند تا تغییرات رو در فایل اعمال کنم و لینک کارنامه رو اضافه کنم.

از همه عزیزانی که در جهت اطلاع رسانی به دوستانی که بعدا به این اطلاعات نیاز پیدا می کنند همکاری دارند کمال تشکر رو دارم Smile
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho , انرژی مثبت , MSZ , mohammadali1990 , Saoshiyant , joodi , elynn66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۵۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۲ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close