زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۸ الگوریتم -روزانه صنعتی شریف

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط Computer92.)
خب خدا رو شکر بالاخره بعد از ۴ کنکور (هرچند اولیش وسط دانشگاه بود) رتبه ۶۵ نرم افزار و ۳۸ الگوریتم رو بدست آوردم و انتخاب اولم روزانه نرم افزار شریف، زیرگرایش الگوریتم قبول شدم. Smile Smile Smile در مورد زیر گرایش الگوریتم و زیرگرایش سیستم خیلی تحقیق کرده بودم. مشکلاتی داره ولی در مجموع برای من مزایاش بیشتر از زیرگرایش سیستم بود. شرایط هر کس فرق داره ولی من دیدم برای من این زیرگرایش با درس هاش بهتر از آب در میاد!

واقعا خدا رو شکر! Smile Smile

۳۴۰۲۴ مجموعه مهندسی کامپیوتر-دانشگاه صنعتی شریف-
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با عرض تبریک خدمت شما دوست گرامی،
ممنون می شم در صورت امکان کارنامه اولیه خود را در ادرس زیر در تاپیکی با عناوین مشابه با سایر تاچیک های این بخش اپلود بفرمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mortez28 , x86 , SaMiRa.e , prosperous , Joonz , reyhaneh64 , pouriam , somaye_tex , Jooybari
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ق.ظ
خیلی خیلی بهت تبریک میگم و امیدوارم که بعد از این هم چه در زمینه ی درسی و چه در زمینه کاری و چه در همه ی زمینه ها خوش بدرخشی، من اگه میدونستم شریف دکترای الگوریتمو آوورده زودتر میزدمش و احتمال قبولیم هم بود ولی دیگه نشد که بشه هم کلاس بشیم... برات آرزوی موفقیت دارم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Computer92
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ق.ظ
RE: ۳۸ الگوریتم -روزانه صنعتی شریف
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  خیلی خیلی بهت تبریک میگم و امیدوارم که بعد از این هم چه در زمینه ی درسی و چه در زمینه کاری و چه در همه ی زمینه ها خوش بدرخشی، من اگه میدونستم شریف دکترای الگوریتمو آوورده زودتر میزدمش و احتمال قبولیم هم بود ولی دیگه نشد که بشه هم کلاس بشیم... برات آرزوی موفقیت دارم

خیلی خیلی ممنون و متشکر SmileSmile
شما هم امیدوارم حسابی موفق باشی

حالا تا دکترا که مونده! شاید توی دکترا هم کلاسی شدیم. Smile
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ب.ظ
آقا من الان دیدم شمام شریفی. تبریک می گم. موفق باشی Smile
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ ب.ظ
تبریک میگم. موفق باشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۰۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۱۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۸۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۹۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close