زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط Nfrs.)
دوست عزیز بنظر من تهران شمال بهتره، به رنکینگ ها هم نگاه کنی متوجه میشی ، در کل دانشگاه آزاد ها بهتر از موسسات غیر انتفاعی ها هستند.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰۰۷girl , Asemaneabi
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ ب.ظ
RE: آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟
از موسسات بله ولی درباره دانشگاههای غیر انتفاعی باید بحث بشه

البته با توجه به اینکه تهران محل زندگی ایشون هست و اینکه بین ایندو دانشگاه تفاوت خیلی زیاد و مشخصی وجود نداره من هم بهشون پیشنهاد میکنم همون تهران بمونن و از دست دردسرهایی مثل اجاره خونه، رفت و آمد تو جاده های کوهستانی در زمستون یا شلوغ در فصلهای مسافر خیز خلاص بشن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe , unicornux , 007girl
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
به نظر من کسانی باید ایشون رو راهنمایی کنند که یا مثل ما در علوم و فنون تحصیل کردند و یا کسانی که در آزاد تهران شمال ...

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , 007girl
ارسال: #۱۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟
ممنون از همه کسانی که دوستانه نظردادن...لطف کردید بچه ها

منم تصمیمم بر این شد ک آزاد رو برم...۲*۲تا ۴تا کردم دیدم از هرنظری شرایطش بهتر بهم میخورهUndecided

ولی از آزاد متنفرما...

شایدم درکنارآزاد یه سال دیگه هم کنکور دادم....به نظرتون میشه نتیجه گرفت؟Huh
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
سلام... بهترین تصمیم رو گرفتی...

یه طورایی اصلا به نظر من قابل مقایسه نیست آزاد مثلا تهران شمال با دانشگاه غیر انتفاعی در شهرستان...

چون استادهایی که در آزادهای تهران تدریس می کنن اکثرا همون استادایی هستن که توی شریف و امیرکبیر هم هستن... در واقع استاد های تهرانن!! و کمتر به شهرستان ها حتی برای روزانه هاش هم میرن...

به هر حال به نظر من که واقعا این انتخاب بهتری هست براتون...

اینکه بخواید دوباره کنکور بدین خوبه ولی یک چیزی هم هست... اینکه شما اگه امسال بخواید کنکور بدین که خوبه خب سال دیگه میرین سر کلاس... (البته بازم دو ترم اینجا خوندید که با هزینه ای که کردید از دست میره!!!) ولی اگه سال دیگه بخواید بدید که اینجا میشید ترم ۴ اگه تموم کردید که می تونید برید توی دانشگاه جدیدتون هم درس بخونید ولی اگه تموم نکرده باشین فکر نمی کنم ۲ سال زحمتتون رو هدر بدین Wink و بتونین ازش بگذرین... یه طورایی همین الان باید خوب فکر کنین و انتخابتون رو انجام بدین...

موفق باشین ان شاءالله..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰۰۷girl
ارسال: #۲۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  اینکه بخواید دوباره کنکور بدین خوبه ولی یک چیزی هم هست... اینکه شما اگه امسال بخواید کنکور بدین که خوبه خب سال دیگه میرین سر کلاس... (البته بازم دو ترم اینجا خوندید که با هزینه ای که کردید از دست میره!!!) ولی اگه سال دیگه بخواید بدید که اینجا میشید ترم ۴ اگه تموم کردید که می تونید برید توی دانشگاه جدیدتون هم درس بخونید ولی اگه تموم نکرده باشین فکر نمی کنم ۲ سال زحمتتون رو هدر بدین Wink و بتونین ازش بگذرین... یه طورایی همین الان باید خوب فکر کنین و انتخابتون رو انجام بدین...
سلام
بله حق باشماست، اگه سال بعدبدم بهترره....خودمم تواین موردیه کم مرردبودم....اما۲تا مساله مطرحه ۱/ امسال بیشترتو جو کنکورم واز درسهایی ک خوندم
هنوز یه چیزایی یادمه ۲/از طرفی ترم ۴من سال دیگه پرروپوزال دارم ..که فک کنم خیلی وقت ببره...نه؟
نمیــــــــــــــــدونم والا....
شایداگه بخوام سال دیگه بدم ..به مرور زمان و برخورد با درسای ارشد منصرفم کنه...

ممنون از لطف و راهنمایی تون

شماهم همیشه موفق وسربلند باشین.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۶۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۴۲ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close