زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه یزد

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ
دانشگاه یزد
یزد کلا با مهمانی هیچ مشکلی نداره فقط دانشگاه مقصد موافقت کن دانشگاه یزد موافق. اساتید شبکه من ازشون زیاد چیز جالبی نشنیدم و دانشجویانش مینالیدن حالا دیگه بستگی به خود دانشجو هم داره. کلاسا هم از هر تاریخی بگن شروع میش.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
RE: دانشگاه یزد
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ق.ظ)mohabati10 نوشته شده توسط:  کسی تونسته ثبت نام کنه؟!
من نتونستم هنوز...! چجوریه راهنمایی لطفا...

بله دوستم ثبت نام کرده.کجاشو مشکل دارین؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ)mohabati10 نوشته شده توسط:  آقا saho قربونت برای من تو صفحه گلستان لینک ثبت نام نداره چجوری وارد سیستم شدی؟

پیام دادم.
منم ثبت نام کردم.این راهنمارو مطالعه کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
دانشگاه یزد
منهم ثبت نام کردم مشکلی نداشتم.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ
دانشگاه یزد
سلام دوستان
سوالم تکراریه میدونم ولی خب هرچی خوندم نظرات رو جوابی نیافتم گفتم منم بپرسم شاید جوابی گرفتیم
کلاس ها دانشگاه یزد کی شروع میشه؟ نوشته بود ۲۳ ام یعنی امروز تشکیل شده؟ من هنوز برنامه خوابگاه ام قطعی نشده باید برم؟
هرچی هم زنگ میزنم کسی جواب نمیده
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط delta.)
دانشگاه یزد
بله کلاسا از ۲۳ شروع شده و همه استادا هم اومده بودن...
برنامه خوابگاهتونم حتما درست کنید خوابگاه گرفتید؟؟؟ امسال بدجور ظرفیتا بالا هستش اتاقای ۴ نفره به ۷ نفره تبدیل شدن اگه هنوز نگرفتید زودتر برید خوابگاه گیرتون نمیاد یا جای خوبی بهتون نمیدن
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ ب.ظ
دانشگاه یزد
استادا که همیشه از همون تاریخ که بهشون اعلام میشه باید برن دانشجوها خب نباید میرفتن Sad(
من هنوز هم خوابگاهم درست نشده نمیتونم داخل سایت گلستان تقاضای خوابگاه رو ثبت کنم مشکل داره هرچی هم زنگ میزنم یا خط ها مشغول هست یا که جواب نمیدن
الانم زودتر از شنبه نمیتونم بیام دیروز هم گویا از طرف گروه ایمیل اومده بود که هندسه محاسباتی شده ۳شنبه و چهارشنبه یعنی برای ۲درس ۴روز باید بیایم؟
اینجوری شده؟ شما که اونجا هستید میدونید برنامه قطعی چی شده؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ)zakieh sadat hosseini نوشته شده توسط:  استادا که همیشه از همون تاریخ که بهشون اعلام میشه باید برن دانشجوها خب نباید میرفتن Sad(
من هنوز هم خوابگاهم درست نشده نمیتونم داخل سایت گلستان تقاضای خوابگاه رو ثبت کنم مشکل داره هرچی هم زنگ میزنم یا خط ها مشغول هست یا که جواب نمیدن
الانم زودتر از شنبه نمیتونم بیام دیروز هم گویا از طرف گروه ایمیل اومده بود که هندسه محاسباتی شده ۳شنبه و چهارشنبه یعنی برای ۲درس ۴روز باید بیایم؟

برای خوابگاه باید تشریف بیارید حضوری بهتون اتاق میدن. از طریق سایت امکانش نیست. برای درس هندسه محاسباتی هم به علت زیاد بودن دانشجویان به دو گروه تقسیم بندی شدن. ۱۵نفر از هندسه محاسباتی ترم پیش افتادن و یسری هم حذف کردن کلا ۴۵ نفر میشدن که دو گروه شدن. حواستون به این درس باش استادش سختگیر هست. درسشم نسبتا سنگین این درس همیشه ترم دوم داده میشد که برای بار اول ترم ۱ دادن. بله برای ۲ درس ۴روز در هفته کلاس میذارن همیشه که شنبه تا سه شنبه کلاسا تشکیل میشد. ولی هر روز یک درس میذارن.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ)zakieh sadat hosseini نوشته شده توسط:  استادا که همیشه از همون تاریخ که بهشون اعلام میشه باید برن دانشجوها خب نباید میرفتن Sad(

برای خوابگاه باید تشریف بیارید حضوری بهتون اتاق میدن. از طریق سایت امکانش نیست. برای درس هندسه محاسباتی هم به علت زیاد بودن دانشجویان به دو گروه تقسیم بندی شدن. ۱۵نفر از هندسه محاسباتی ترم پیش افتادن و یسری هم حذف کردن کلا ۴۵ نفر میشدن که دو گروه شدن. حواستون به این درس باش استادش سختگیر هست. درسشم نسبتا سنگین این درس همیشه ترم دوم داده میشد که برای بار اول ترم ۱ دادن. بله برای ۲ درس ۴روز در هفته کلاس میذارن همیشه که شنبه تا سه شنبه کلاسا تشکیل میشد. ولی هر روز یک درس میذارن.
سلام
نکنه منظورتون دکتر! فرشی هست؟(اگه من میدونستم کی به این دکترا داده...)
ما که تو کارشناسی اینقدر گیرش انداختیم و سرکلاس بهش میخندیدیم که فقط باید سرکلاس ما میبودیدBig Grin
تازه این که هیچی ما طرف رو توی سوالاتی که خودش برای امتحانات میانترم طرح میکرد!(البته بهتره بگم کپ میزد از سوالات اساتید دیگه) گیرش مینداختیم و تویه حل سوالات خودش!! گیر میکردBig Grin
راستی از شعور و ... ایشان که دیگه بگذریم

من حدود ۲سال و اندی میشه که به مانشت سرمیزنم ولی هیچوقت اکانت نساختم ولی وقتی این پست شما رو دیدم مجبور شدم که اکانت بسازم و درمورد اساتید دانشگاه یزد بیشتر واستون بنویسمBig Grin
به هرحال هرچی نباشه ۳-۴سال دانشجویه این دانشگام دیگهBig Grin

موفق و پیروز باشید
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط delta.)
بله دکتر فرشی هستند...
ولی استاد محترمی هستند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: computerscience88
ارسال: #۲۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ
دانشگاه یزد
دوستان منهم هنوز فرصت نکردم بیام یزد شما برنامه کلاسهارو گرفتید؟ توی سایت که چیزی به من نشون نمیده؟

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  بله دکتر فرشی هستند...
ولی استاد محترمی هستند.
نمیدونم الان چندسال هست که باایشان درارتباط هستید
اما امیدوارم شما از دانشجویانی نباشید که به خاطر نمره یا چیزهایی از این قبیل این رو درموردشون میفرمایید ونمیدونم آیا بعد از فارغ التحصیلیتون نیز این حرف رو میزنید یا خیرConfused
والا تا ببینیم هرکسی از لحاظ محترم بودن معیارهایشان چی باشه-بالاخره ۵انگشت هم مثل هم نیستن-دانشجوهای زیادی هم داشتیم که ایشان رو فردی محترم میدانستند!!!(یا ما خیلی انتظاراتمون از یه استاد زیاده یا دیگران انتظارات خاصی ندارندو...!)

یه مثال خیلی کوچولو:ایشان تنها استادی بودن که وقتی میومد توی اتاقشون دمپایی پامیکردن حالا تا اینجاش باز مشکلی نبود مشکل اینجا بود که تویه دانشکده راه میوفتادن و از این اتاق اساتید با دمپایی به اون اتاق میرفتند!!
درمورد علمشان هم که درپست قبل مواردی رو بیان کردم

اما درمورد همکارانشان:شما میتوانید درمورد این استاد! از آقای س. که قبلا تویه آموزش بودند و الان کارشناس در قسمت نظارت وارزیابی عملکردها هستند سوال کنید که چجور فردی هستند

ولی شما آقای دکتر ه که الان معاون دانشکده هستند رو ببنید:من ترم دومم سر یک مساله گسسته باایشان به تناقض رسیدم! و بالاخره تونستم اثبات کنم که حل ایشان غلط بوده(درحالی که تاقبل از اینکه بنده مساله رو به صورت نوشتاری رو تخته ننوشته بودم ایشان قبول نمیکردند که روششان اشتباه هست) (امیدوارم این رو پای تعریف از خود نگذارید)اما چرا باز این استاد رو جز اساتید محترمی میشماریم؟چون اولا استادی هستند که واقعا دکتر هستند(از لحاظ علم) و هیچ وقت هم مغرور نبودند و نشدند که من فلانم و... در حین حال بسیار محترم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط delta.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)ahmad. نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  بله دکتر فرشی هستند...
ولی استاد محترمی هستند.
نمیدونم الان چندسال هست که باایشان درارتباط هستید
اما امیدوارم شما از دانشجویانی نباشید که به خاطر نمره یا چیزهایی از این قبیل این رو درموردشون میفرمایید ونمیدونم آیا بعد از فارغ التحصیلیتون نیز این حرف رو میزنید یا خیرConfused
والا تا ببینیم هرکسی از لحاظ محترم بودن معیارهایشان چی باشه-بالاخره ۵انگشت هم مثل هم نیستن-دانشجوهای زیادی هم داشتیم که ایشان رو فردی محترم میدانستند!!!(یا ما خیلی انتظاراتمون از یه استاد زیاده یا دیگران انتظارات خاصی ندارندو...!)

یه مثال خیلی کوچولو:ایشان تنها استادی بودن که وقتی میومد توی اتاقشون دمپایی پامیکردن حالا تا اینجاش باز مشکلی نبود مشکل اینجا بود که تویه دانشکده راه میوفتادن و از این اتاق اساتید با دمپایی به اون اتاق میرفتند!!
درمورد علمشان هم که درپست قبل مواردی رو بیان کردم

اما درمورد همکارانشان:شما میتوانید درمورد این استاد! از آقای س. که قبلا تویه آموزش بودند و الان کارشناس در قسمت نظارت وارزیابی عملکردها هستند سوال کنید که چجور فردی هستند

ولی شما آقای دکتر ه که الان معاون دانشکده هستند رو ببنید:من ترم دومم سر یک مساله گسسته باایشان به تناقض رسیدم! و بالاخره تونستم اثبات کنم که حل ایشان غلط بوده(درحالی که تاقبل از اینکه بنده مساله رو به صورت نوشتاری رو تخته ننوشته بودم ایشان قبول نمیکردند که روششان اشتباه هست) (امیدوارم این رو پای تعریف از خود نگذارید)اما چرا باز این استاد رو جز اساتید محترمی میشماریم؟چون اولا استادی هستند که واقعا دکتر هستند(از لحاظ علم) و هیچ وقت هم مغرور نبودند و نشدند که من فلانم و... در حین حال بسیار محترم
نه من نسبت به استادای دیگه میگم البته برا ارشد ۴ نفر بیشتر نبودن، از این لحاظ که حالا غلط یا اشتباه، جواب سوالاتت میدادن، من اینم همیشه میگم که از اینک انتخابم یزد بوده خیلی پشیمونم کلا از هر کی و هر رشته ای میپرسم از انتخابش پشیمون حالا علوم کامپیوتر که دیگه جای خود داره اقای ه هم از لحاظ اخلاق نسبت به بقیشون بهترن

(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  دوستان منهم هنوز فرصت نکردم بیام یزد شما برنامه کلاسهارو گرفتید؟ توی سایت که چیزی به من نشون نمیده؟

برید گلستان - قسمت گزارش های اموزش-درس های ترمی- دروس ارائه شده در ترم
کد دانشکده و گروه را وارد کنید کلیه دروس را براتون نمایش میده یا برنامه هفتگی را اگه نگاه کنید برنامه این ترمتون نشون میده اگه نتونستید پیدا کنید بگید براتون میبینم
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  دوستان منهم هنوز فرصت نکردم بیام یزد شما برنامه کلاسهارو گرفتید؟ توی سایت که چیزی به من نشون نمیده؟

اگر انتخاب واحد کردید برید گلستان بعد اموزش> گزارش های اموزش >درس های ترمی > دروس ارائه شده درترم
در صفحه ای که باز شد برای دانشکده درس عدد ۲۲ و برای گروه اموزشی عدد ۲۴ انتخاب کنید گزارشی را می بینید که ساعات کلاس های تمام دروس این ترم برای گروه کامپیوتر را اعلام کرده و می توانید از برنامه دروس این ترم ساعت کلاس های درس های انتخاب واحدتون را ببینید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
من که هنوز نیومده یزد دارم نا امید میشم از زندگی و درس و دانشگاه.....Sad
خواهش میکنم اینقدر اینجا از افتادن و استاد بد و سخت گیر و این مسائل صحبت نکنید یه ذره روحیه بدید به ما ورودی جدید آآآآآ
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۵۹ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۵ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه صنعتی شیراز،یزد، صنعتی بابل majidsalimi333 ۱ ۲,۰۵۷ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۷۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۵۲ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم Aree ۳ ۵,۳۳۶ ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtaba95

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close