زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ق.ظ
سلام بچه ها اگه لطف کنید و زود جواب بدین ممنون میشم چون امروز روز آخر انتخاب رشته هست.
میخوام بدونم بین دانشگاه های یزد و کاشان و قم برای نرم افزار کدوم اوضاعش بهتره و تا چه رتبه ای میگیرن؟
هرچی گشتم انگار هیچکس تا الان حرفی راجع به اینا نزده بود. میخوام ببینم ارزش رفتن داره یا بشینم واسه سال بعد.
پیشاپیش ممنون.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ق.ظ
RE: مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ)Aree نوشته شده توسط:  سلام بچه ها اگه لطف کنید و زود جواب بدین ممنون میشم چون امروز روز آخر انتخاب رشته هست.
میخوام بدونم بین دانشگاه های یزد و کاشان و قم برای نرم افزار کدوم اوضاعش بهتره و تا چه رتبه ای میگیرن؟
هرچی گشتم انگار هیچکس تا الان حرفی راجع به اینا نزده بود. میخوام ببینم ارزش رفتن داره یا بشینم واسه سال بعد.
پیشاپیش ممنون.

دانشگاه قم که نرم افزار نداره، اما دانشگاه صنعتی قم رو که تحقیق کردم دانشگاهی بسیار کوچک و به اندازه یک مدرسه است! و بچه های اونجا میگفتن به هیچ وجه اینجا رو انتخاب نکنید. برای رشته نرم افزار هم دو تا استاد بیشتر نداره. با رتبه های حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ قبول میشید.
در مورد دانشگاه کاشان من به صورت اینترنتی تحقیق کردم در بین دانشگاه های شهرستان دانشگاه نسبتا خوبیه! امکانات خیلی خوبه داره و استادانش هم نسبتا خوب هستند. کلا دانشگاه مناسبیه و خیلی خیلی از صنعتی قم بهتره. با رتبه حدود ۲۵۰ روزانه قبول میشید. و ۲۵۰ تا ۳۰۰ و خورده ای شبانه
دانشگاه یزد رو اطلاعی ندارم..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ق.ظ
RE: مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ق.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ)Aree نوشته شده توسط:  سلام بچه ها اگه لطف کنید و زود جواب بدین ممنون میشم چون امروز روز آخر انتخاب رشته هست.
پیشاپیش ممنون.

دانشگاه قم که نرم افزار نداره، اما دانشگاه صنعتی قم رو که تحقیق کردم دانشگاهی بسیار کوچک و به اندازه یک مدرسه است! و بچه های اونجا میگفتن به هیچ وجه اینجا رو انتخاب نکنید. برای رشته نرم افزار هم دو تا استاد بیشتر نداره. با رتبه های حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ قبول میشید.
در مورد دانشگاه کاشان من به صورت اینترنتی تحقیق کردم در بین دانشگاه های شهرستان دانشگاه نسبتا خوبیه! امکانات خیلی خوبه داره و استادانش هم نسبتا خوب هستند. کلا دانشگاه مناسبیه و خیلی خیلی از صنعتی قم بهتره. با رتبه حدود ۲۵۰ روزانه قبول میشید. و ۲۵۰ تا ۳۰۰ و خورده ای شبانه
دانشگاه یزد رو اطلاعی ندارم..
ممنون از پاسختون.. منم منظورم صنعتی قم بود. پس به نظر شما کاشان ارزش داره ولی صنعتی قم اصلا؟
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط mojtaba95.)
ممنون من هم همین سوال را دشتم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقایسه دانشگاه ها imali ۲ ۲,۷۹۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۹۸۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۹۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۷۱۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۳۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۳۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۴۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  مقایسه سیستم های تکنولوژی اطلاعات تربیت مدرس و مالتی مدیا شهید بهشتی sk95 ۰ ۱,۶۵۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sk95
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۸۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۳۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close