زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۹۱نرم افزار- علوم تحقیقات تبریز-تراز ۵۸۷۸

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام به همگی Smile
فقط آزمایشی شرکت کردم

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , dksjecdh , SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ
RE: ۱۹۱نرم افزار- علوم تحقیقات تبریز-تراز ۵۸۷۸
[تصویر:  2d7xyjzizx9ngk4c7u.jpg]

من انتخاب چهارمم علوم تحقیقات تبریز بود Tongue
انتخاب سوم (شبستر) قبول شدم . اینم کارنامه

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , Pegasus
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
۴۱۰۰۲۲۳۶ - مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی ۵۶۰۶ ۵۸۶۶ ۴۰۳ ۱۹۷
۴۱۰۰۲۱۹۵ - مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد شبستر ۵۶۰۶ ۵۷۵۱ ۳۳۹ ۲۳۲
امیدی به قبولی در علوم تحقیقات تبریز در تکمیل ظرفیت هست یا شبستر دوست دارم تبریز بخونم سخته برام که برم شبستر؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ب.ظ
RE: ۱۹۱نرم افزار- علوم تحقیقات تبریز-تراز ۵۸۷۸
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)maria63 نوشته شده توسط:  ۴۱۰۰۲۲۳۶ - مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی ۵۶۰۶ ۵۸۶۶ ۴۰۳ ۱۹۷
۴۱۰۰۲۱۹۵ - مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد شبستر ۵۶۰۶ ۵۷۵۱ ۳۳۹ ۲۳۲
امیدی به قبولی در علوم تحقیقات تبریز در تکمیل ظرفیت هست یا شبستر دوست دارم تبریز بخونم سخته برام که برم شبستر؟

اینجوری که از تراز هاش معلومه، شبستر . ولی نمی شه حدس زد، بستگی داره چند نفر کدوم واحد قبول بشن و نرن!!
من خودم شبستر رو انتخاب با اولویت بیشتری از علوم تحقیقات تبریز زدم، چون اساتید بهتری داره، سطح علمی و قدمتش بالاتره
من هم تبریز هستم و تبریز برام راحت تر می شد، ولی شبستر رو ترجیح دادم
مدیرگروه کامپیوتر "شبستر" جناب دکتر پارسا هستن که از شریف میان.
اینجوریا

موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
مرسی من امسال هم به زور وقت میکردم درس بخونم ولی در صد هام هم بد نبودن فقط اون درسی که باعث شده ترازم پایینتر باشه زبانه چون صفر شدم چاره ای نیست اولویت اول شبستر میزنم
موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۰۴۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه تبریز saeid_masoumi_88 ۲۱ ۱۸,۴۲۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آیا رتبه ۲۹۱ نرم افزار شانس قبولی در روزانه دانشگاه تبریز دارد؟ لیلاجون ۶ ۴,۲۱۶ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۹۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۹۵ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۲۵ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
Smile مصاحبه دانشگاه هنراسلامی تبریز عشقم هوش مصنوعی ۱ ۲,۶۳۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: عشقم هوش مصنوعی
Wink فروش کتاب معماری کامپیوتر هادی یوسفی و هوش مصنوعی راهیان ارشد خلیلی فر در تبریز Samira110 ۰ ۲,۰۹۹ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Samira110
  مقایسه هوش مصنوعی تبریز, اصفهان, فردوسی, شیراز, خوارزمی تهران mfit994 ۲۲ ۱۸,۶۷۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Question بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ azad_ahmadi ۸ ۱۱,۷۵۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close