زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه هوش مصنوعی تبریز, اصفهان, فردوسی, شیراز, خوارزمی تهران

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۲ ب.ظ
سلام دوستان
به نظرتون هوش مصنوعی دانشگاهای
تبریز
اصفهان
صنعتی اصفهان
شیراز
فردوسی مشهد
خوارزمی تهران
به چه ترتیبی باشه بهتره و اینکه خیلی باهم فرق دارن یا نه؟
متشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ
اگه اهل تبریزی همون تبریزو بزن ارزش نداره از خونوادت دور شی

رفت
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , mfit994
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: مقایسه هوش مصنوعی تبریز, اصفهان, فردوسی, شیراز, خوارزمی تهران
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mfit994 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
تبریز
اصفهان
صنعتی اصفهان
شیراز
فردوسی مشهد
خوارزمی تهران
متشکر

اگه زمینه کاری که میخواید کار کنیدو مشخص کردید یه جستجو بکنید و ببینید هر دانشگاه در چه زمینه ای کار میکنه و قویه ولی اگه براتون مهم نیست از نظر من بعد مسافت رو حتما لحاظ کنید. چونکه اونقدرا تفاوت فاحش نیست که بخواید سختیه مسافت رو به جون بخرید.
از اونجایی که دانشگاه کارشناسیتون هم تبریز بوده میتونین ارشد همونجا بمونید هم اساتید رو بهتر می شناسید که خودش کمک بزرگیه و هم استاید شمارو :دی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfit994
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ
بمون تبریز، دست من بود خودم انتخاب رشته می کردم نمیذاشتم از تبریز جابه جا شی
بمون نیا اصفهان شیراز دوره دور

رفت
۲
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mfit994 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
تبریز
اصفهان
صنعتی اصفهان
شیراز
فردوسی مشهد
خوارزمی تهران
متشکر
تبریز حتی توو معماری هم ضعیف هست (با اینکه با برق یکی هست) چه برسه به هوش. شما یه نگاهی به استاداش بکن!
شیراز و فردوی و صنعتی بالاتر هستند.
بعد اصفهان و در انتها تبریز. خوارزمی رو نمیدونم.

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  اگه اهل تبریزی همون تبریزو بزن ارزش نداره از خونوادت دور شی
اصلاً میخواید همون بشینه ورِ دل خانواده تا دور نشه. صد در صد رفتن به اصفهان و شیراز و حتی مشهد می‌ارزه به موندن توو تبریز. خودم هم تبریزی هستم.
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , s-nowrozi , mfit994
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ
هم با حرف نازین موافقم که میگه کنار خونواده موندن ارزشمنده (ایشون یه خانوم تبریزیه که از تبریز رفته یزد بالاخره و نظر خودشونو برای استفاده شما دادن طبیعتا) هم با حرف بهنام که میگه ماجراجویی و ترک خانواده هم هیجان انگیزه (اوشونم یه پسر تبریزیه و دانشجوی تهران).
انتخاب با خودته mfit994 ؛ بنظرم با توجه به جنسیت و برنامه آینده زندگیت، انتخاب کن. نظر شخصی من اینه که خانوما به خانواده نزدیکتر باشن بهتره. برای پسرام بستگی داره به برنامه شغلی آیندشون.
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
بنظرم

صنعتی اصفهان// شیراز// فردوسی در یک سطح هستند (با کمی اختلاف که معنادار نیست).
مابقی هم تو یک سطح پایین تر (اما من خودم باشم خوارزمی به تبریز ترجیح میدم ( تبریزی نیستم) چون بالاخره تهران فرصت های زیادی داره)

اینکه کدام یک از دانشگاه های هر سطح رو بالاتر از دیگری بزنید بنظرم بر اساس فاصله تا شهر خودتون قرار بدید.

نکته دیگه این هست که برخیا میگن ببین هر دانشگاه تو چه حوزه ای کار میکنه و ببین به کدام علاقه داری و همون رو برو. خب این پیشنهاد خیلی خوبی هست اما واقعیت این هست که بنظرم شاید بالای ۸۰ درصد واقعا نمیدونن چی میخوان چون شناختی به حوزه های مختلف ندارن و حتی ممکنه برخی از حوزه ها رو اصلا تا حالا ندیده باشن چه برسه به اینکه دید داشته باشن

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: viase , mfit994 , reza_r
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ
اینکه فلان دانشگاه از فلان دانشگاه بالاتر هست هیچ نشون دهنده جنبه مثبت یا منفی برا شما نیست
بشینی تبریز بخونی با پیش فرض اینکه بدترین دانشگاه تو این لیست بسیار بهتر از این هست بیای شیراز ۱۴۰۰ کیلومتر بزنی بیای اینجا که با پیش فرض اینکه اینجا قوی ترین هست!
چون کتاب بی شاپ کتاب تام میشل و ده ها منبع و مقاله و شبیه سازی و شب امتحان خوندن تو به داشتن خط اینترنت و ارتباط با دانشگاه های اونطرف بستگی داره و یه محیط ضعیف اموزشی حتی دانشگاه ازاد هم این امکانات محیا کرده
باقی به شرایط روحی و ذهن تو وابسته هست.
تو خونه قطعا ادم ذهنش اماده تر و پویا تر هست تا ۱۴۰۰ کیلومتر دور از خونه و با دغدغه های زیاد
تازه خبری هم تو دانشگاه های دیگه نیست.
تبریز بمون تمرکز کن از الان روی یک موضوع و ارتباط خوب با اساتید.
۱
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ
تبریز خوندن اشتباه محضه
من که غیرانتفاعی خوندم صد بار به خودم لعنت فرستادم به اینکه چرا اصفهان نرفتم.
ترم دو معماری تمام درسهایی که نرم افزار یی ها برداشتن رو مجبورم کردند که بردارم و میگن استاد نداریم .Angry
دیگه تصمیم خودتون است کم کم چهار سال تبریز خوندین و کلا این دانشگاه چیز دیگی برای شما نداره و البته تجربه تازه هم چیز خوبی

هرگز نگو هرگز
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  اینکه فلان دانشگاه از فلان دانشگاه بالاتر هست هیچ نشون دهنده جنبه مثبت یا منفی برا شما نیست
بشینی تبریز بخونی با پیش فرض اینکه بدترین دانشگاه تو این لیست بسیار بهتر از این هست بیای شیراز ۱۴۰۰ کیلومتر بزنی بیای اینجا که با پیش فرض اینکه اینجا قوی ترین هست!
چون کتاب بی شاپ کتاب تام میشل و ده ها منبع و مقاله و شبیه سازی و شب امتحان خوندن تو به داشتن خط اینترنت و ارتباط با دانشگاه های اونطرف بستگی داره و یه محیط ضعیف اموزشی حتی دانشگاه ازاد هم این امکانات محیا کرده
باقی به شرایط روحی و ذهن تو وابسته هست.
تو خونه قطعا ادم ذهنش اماده تر و پویا تر هست تا ۱۴۰۰ کیلومتر دور از خونه و با دغدغه های زیاد
تازه خبری هم تو دانشگاه های دیگه نیست.
تبریز بمون تمرکز کن از الان روی یک موضوع و ارتباط خوب با اساتید.

حرف شما صحیح هست که منابع همه جا گیر میاد و افراد تو شهرشون راحت ترن.

اما حداقل برای افرادی زیادی محیط واقعا نقش مهمی داره. از نظر من دانشگاه ها تفاوت خیلی مهمی با هم ندارن از نظر استاد (تفاوت دارن اما اونقدری نیست که به تنهایی مبنای تصمیم گیری باشه). اینکه مثلا من میگم شیراز خوبه بخاطر این میگم که جو دانشجوهاش خوبه هم از نظر اخلاقی و هم سوادی. البته این دید من هست و بر اون اصرار دارم که محیط از استاد مهم تره!! بنظرم یادگیری واقعی زمانی هست که یه عده میشینن با هم مسائل و الگوریتم ها رو تحلیل میکنن والا فلان استاد هر ترم میاد یک چیز رو میگه و با خوندن جزوه اش ما مستقل از برخی از اساتید میشیم!! البته اینکه یادگیری کی صورت میگیره خودش جای بحث داره که من با ذکر مثالی بیخیال مابقی شدم Big Grin

در خصوص این دوستمون که میخواد انتخاب دانشگاه کنه، اگر میبینه جو تبریز خوب نیست بهتره بره جای دیگه اما چرا بیان شیراز که بقول شما ۱۴۰۰ کیلومتر فاصله داشته باشه و هیچ چیز ویژه ای هم نداره. بجاش میتونن برن صنعتی اصفهان و یا حتی خوارزمی .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , خانه سبز , reza_r
ارسال: #۱۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  حرف شما صحیح هست که منابع همه جا گیر میاد و افراد تو شهرشون راحت ترن.

اما حداقل برای افرادی زیادی محیط واقعا نقش مهمی داره. از نظر من دانشگاه ها تفاوت خیلی مهمی با هم ندارن از نظر استاد (تفاوت دارن اما اونقدری نیست که به تنهایی مبنای تصمیم گیری باشه). اینکه مثلا من میگم شیراز خوبه بخاطر این میگم که جو دانشجوهاش خوبه هم از نظر اخلاقی و هم سوادی. البته این دید من هست و بر اون اصرار دارم که محیط از استاد مهم تره!! بنظرم یادگیری واقعی زمانی هست که یه عده میشینن با هم مسائل و الگوریتم ها رو تحلیل میکنن والا فلان استاد هر ترم میاد یک چیز رو میگه و با خوندن جزوه اش ما مستقل از برخی از اساتید میشیم!! البته اینکه یادگیری کی صورت میگیره خودش جای بحث داره که من با ذکر مثالی بیخیال مابقی شدم Big Grin

در خصوص این دوستمون که میخواد انتخاب دانشگاه کنه، اگر میبینه جو تبریز خوب نیست بهتره بره جای دیگه اما چرا بیان شیراز که بقول شما ۱۴۰۰ کیلومتر فاصله داشته باشه و هیچ چیز ویژه ای هم نداره. بجاش میتونن برن صنعتی اصفهان و یا حتی خوارزمی .

ببخشید شما صنعتی اصفهان و شیراز رو در حد خوارزمی میبینین؟
کسی که خوارزمی بهش نزدیک تره بهتره شهر دیگه نره ؟
HuhHuh
۰
۱
ارسال: #۱۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  ببخشید شما صنعتی اصفهان و شیراز رو در حد خوارزمی میبینین؟
کسی که خوارزمی بهش نزدیک تره بهتره شهر دیگه نره ؟
HuhHuh
از دید من صنعتی اصفهان و شیراز بالاتر از خوارزمیه اما خب تهران (کرج) بودن میتونه خودش امتیاز باشه (میتونه تهدید هم باشه). انتخاب بین اینها بنظرم بستگی به شرایط خصوصی هر فرد داره. این ها اونقدرا هم با هم فرق ندارن که بگید اگر این نشد و اون بشه دیگه چی میشه!! بنظرم اول شرایط خاص فرد و بعد محیط دانشگاه هست که مهمه.

دقت کنید مسافت فقط یه ملاک هست و کلی ملاک دیگه هم هست که مهمه. منتهی این ملاک بنظرم اهمیتش زیاده.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ق.ظ
شیراز و اصفهان و مشهد هم المان و ایتالیا و سوئد نیستن
مثل تبریز هستن وقتی صنعت خوابیده باشه اساتید شغل دوم و سوم داشته باشن تشریف بیارین متوجه میشین ارشد یعنی اینکه اینترنت داشته باشی دسترسی به منابع و تلاش خودت.
بنظر من جز ۴-۵ دانشگاه خوب تهران که ۳ تاش مطمئنم اونم ۲تاش شک دارم باقی دانشگاه ها ۹۰ درصد یک سطح افتضاح هستن ۱۰ درصد باقی هم میشه امیدوار بود همچنان اساتیدی وجود داشته باشن که به اخلاقیات و حلال و حرام اعتقاد داشته باشن کمک کنن.
بنظر شخصی من بحث شیراز تبریز نیست همشون یه ... بیشتر نیستن بیای شیراز می فهمی با تبریز فرقی نداره
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
شما از دانشگاه تبریز خبر ندارید. مشکل کامپیوتر و یکی دو رشته‌ی دیگه‌ش "نداشتن استاد" هست، ولی جو کلی دانشگاه بسیار مسموم هست. به خاطر جلوگیری از فعالیت‌های سیاسی، این دانشگاه رو کردند یه زندان بزرگ. استادای قدیمی استادای جدید رو راه نمیدند (به شرط اینکه از گزینش مزخرف دانشگاه رد بشه) و شده یه پاچه‌خوار خونه‌ی بزرگ. باز مکانیک و برقش ارزش داره بمونی. اهل تبریز هم که باشی دلت میخواد از این دانشکده فرار کنی به همون یزد و شیراز، به شرط اینکه اول یه سال ارشد بخونید ببینید چه خبره و البته اینکه براتون مهم باشه چیزی یاد بگیرید یا خیر. در حالت عادی آره شاید نیارزه از شیراز بری به اصفهان و مشهد یا بالعکس، ولی توو این یه مورد قضیه فرق داره. الان هم حمل و نقل با قاطر و الاغ نیست و ۱۴۰۰ کیلومتر با ۲۰۰ کیلومتر برای یه دانشجوی ارشد به ویژه پسر که ترمی فوقش دو بار بخواد رفت و آدم داشته باشه تفاوت نداره. خستگی جسمی از خستگی روحی بدتر نیست.
در ضمن یه تبریزی این حرف رو زد، نه یه اصفهانی که بخواد جانب‌داری شهر و دانشگاهش رو بکنه.

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ق.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  ترم دو معماری تمام درسهایی که نرم افزار یی ها برداشتن رو مجبورم کردند که بردارم
مگه استاد نرم‌افزار داره اصلاً!؟
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: s-nowrozi
ارسال: #۱۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ق.ظ
سلام.هزینه شبانه ترمی چند تموم میشه؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۲۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۲۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۲۹۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۲ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close