زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۶ معماری- علوم تحقیقات تهران- تراز ۷۹۰۰

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
۱۶ معماری- علوم تحقیقات تهران- تراز ۷۹۰۰
سلام منم رتبه ۱۶ شدم منتها الان خیلی تو استرس اینم که می شه برای یه سال یا یه ترم رزرو کرد که سراسریو بدیم اصن کلا شرایط رزرو چیه الان باید پول بدیم و ثبت نام کنیم یا اینکه می شه دو ترم دیگه رفت اسم نوشت و شهریه ثابت این دو ترم رو هم داد و وارد دانشگاه شد چون متاسفانه قانون اینجوریه که اگه دانشجو باشی ارشد سراسریو نمی تونی شرکت کنی برای همین نمی خوام ثبت نام کنم که بتونم بهمن کنکور بدم حالا اگه کسی می دونه شرایط اینو ممنون می شم بگه

درصدام هم اینه زبان ۱۵ ریاضی ۲۰ مشترک ۵۵ تخصصی ۳۰
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با عرض تبریک
لطف کنید عنوان تاپیکتون رو اصلاح بفرمایید و در اون،واحد قبولی علوم تحقیقات و ترازتون ور هم دکر کنید.
سوالات مربوط به بحث تکمیل ظرفیت رو هم در زیر بخش مربوط به خودش مطرح کنید.
با تشکر

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ
رتبه ۱۶ معماری علوم تحقیقات- لطفا کمک کنید
با سلام ..
رزرو به این صورته که ترم اول که نرید گویا خودش رزرو می مونه و ترم دوم دیگه باید برید دانشگاه و مرخصی بگیرید و در هر دو صورت نیز باید شهریه ثابت رو بپردازید ..
اگه هم واسه ۲ ترم مرخصی بگیرید باید ۲ تا شهریه ثابت بدید ..
من این رو از سایت های دیگه خوندم .... البته شما در کل اگه نخواستید برید حتما با دانشگاهتون تماس بگیرید و
ببینید چطوره ... شاید دانشگاهها با هم متفاوت باشن ..
موفق باشید

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , pooya
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ب.ظ
۱۶ معماری- علوم تحقیقات...- تراز ...
ممنون از شما دوستان دیگه نظری ندارند؟من ترازم ۷۹۰۰ شده و علوم تحقیقات تهران قبول شدم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۳۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۴۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۲۱ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  هوش مصنوعی دانشگاه تهران و سایر imali ۷ ۶,۰۱۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۸۶۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۹۲۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۲۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۱۷ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close