زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ما هم به یه امیدی اومدیم اینجا...

ارسال: #۳۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط marjan2001.)
ما هم به یه امیدی اومدیم اینجا...
ممنون آفاق خانم من الان دارم رو معماری کار می کنم
احتمالا هفته دیگه هم دو روز نظریه می خونم

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  از دانشجویان پروفسور نوابی کسی اینجا هست؟ ah_bzk ۵ ۵,۷۳۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ah_bzk
  کسی اینجا با زبان CLIPS اشناس؟ teraktor2003 ۱ ۲,۰۲۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nima_pw
  دوستان کارنامه هاتون رو اینجا بذارید تا ببینیم وضعیت به چه صورته hesamvazirii ۰ ۱,۷۷۹ ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hesamvazirii
  فروش کتابهای ارشد ۹۶ it و کامپیوتر چاپ۹۴( منابع تمامی رتبه های برتر اینجاست) cloner ۰ ۱,۵۳۶ ۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cloner
  از بچه های ایتی وشبکه دانشگاه های اصفهان و شیراز و بوعلی کسی اینجا هست؟ donya09 ۱۰ ۷,۸۲۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: donya09
  یعنی یه نفر از علوم کامپیوتر دانشگاه تهران اینجا نیست؟ zarisa ۲ ۱,۹۴۳ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: AminKho
  ۶۳۴ نرم‌افزار شبانه امیدی هست؟ moler ۳ ۱,۶۹۹ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: dhgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close