زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پروژه آنلاین شاپینگ

ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط shahryar.)
پروژه آنلاین شاپینگ
سلام دوستان.
من یه مدتی هست دارم روی یک پروژه آنلاین شاپینگ کار می کنم.الان دیگه تقریبا تمومه.
این پروژه رو ۱/۵ میلیون قرار داد بستیم.حالا طرف اومده می گه سورس پروژه رو هم می خام.البته گفته پولشم می دم.
دوستانی که توی کار برنامه نویسی هستن لطفا بگن به ازای کد باید چه قدر پول بگیرم؟(من تا حالا پروژه را با سورس نفروختم)
پروژه با تکنولوژی ASP.NET و زبان C# نوشته شده.توی این پروژه تمهیدات امنیتی زیادی هم در نظر گرفته شده.
با تشکر.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط shahryar.)
RE: پروژه آنلاین شاپینگ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  حداقل پول ده نسخه دیگه رو ازش بگیر.۱۵ میلیون.
این قد که نمی ده!
من می خواستم بگم ۱/۵ دیگه بابت کد بده و یه قرار داد بنویسیم که هیچ استفاده تجاری از این کد نکنه.
چه طوره؟!
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  حداقل پول ده نسخه دیگه رو ازش بگیر.۱۵ میلیون.
این قد که نمی ده!
من می خواستم بگم ۱/۵ دیگه بابت کد بده و یه قرار داد بنویسیم که هیچ استفاده تجاری از این کد نکنه.
چه طوره؟!
۰
۰
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  اولین کاری که باید بکنی اینه که نرم افزارت رو ثبت کنی‌ :softreg.ir
من اگه باشم در دوحالت سورس دست هرکسی میدم:
یا حداقل پول ۱۰ نسخه و میانگین هر تعداد بیشتری که احتمال میدم باز بتونم ازش بفروشم رو از طرف میگیرم،
یا یک سایت میزنم محصولم رو اپن سورس عرضه میکنم و ساپورتش میکنم بعد از طریق هزینه های نصب و راه اندازی و پشتیبانیش مطمئن باش درآمدش خیلی بیشتر ازینه که الان میخوای بفروشی. محصولت و در نتیجه خودت معروف میشی و کارهای بزرگ‌تر هم بهت پیشنهاد میشه.
مرسی از راهنماییت.
راجع به پیشنهاد دومت یکم بیشتر توضیح می دی؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ
پروژه آنلاین شاپینگ
من هم نظرم اینه که به گفته علیرضا عمل کنی
اگر هم قرارداد درستی با اون طرف بستی و میتونی همون یک و نیم میلیون اولیه رو بابت کاری که انجام دادی بگیری به نظرمن هم خیلی کمه که بخای با ۱/۵ میلیون دیگه سورسش رو بهش بدی
ولی اگه قرارداد نبستی یا یه جوریه که سورسش رو بهش ندی طرف همون ۱/۵ میلیون اولیه رو هم بهت نمیده میتونی یا همون سه میلیون که قصد داشتی با سورسش بفروشی یا به قول علیرضا یه سایت بزنی و روی اون کار کنی و محصولت رو از اونجا عرضه کنی(که البته کار همچین ساده ای نیست اگه وقت کافی نداشته باشی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط shahryar.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  من هم نظرم اینه که به گفته علیرضا عمل کنی
اگر هم قرارداد درستی با اون طرف بستی و میتونی همون یک و نیم میلیون اولیه رو بابت کاری که انجام دادی بگیری به نظرمن هم خیلی کمه که بخای با ۱/۵ میلیون دیگه سورسش رو بهش بدی
ولی اگه قرارداد نبستی یا یه جوریه که سورسش رو بهش ندی طرف همون ۱/۵ میلیون اولیه رو هم بهت نمیده میتونی یا همون سه میلیون که قصد داشتی با سورسش بفروشی یا به قول علیرضا یه سایت بزنی و روی اون کار کنی و محصولت رو از اونجا عرضه کنی(که البته کار همچین ساده ای نیست اگه وقت کافی نداشته باشی)
مرسی بابت راهنماییت.
من واسه بدون سورسش ۱/۵ قرار داد بستم و نصفشم گرفتم.تازه دیروز بهم زنگ زده وگفته سورسشم می خام.طرف هیچی از کامپیوتر نمی دونه.فکر کنم یکی بهش گفته این کارو بکنه.پیشنهاد علیرضا خوبه ولی راسیتش می ترسم سورس کد رو تو اینترنت بذارم.۲ ماه روزی ۱۰ ساعت روش کار کردم.می تونم اصلا کد رو بهش ندم ولی می خواستم یه پولی گیر خودم بیاد!
ولی می خام برای اولین بار این ریسک کاری رو بکنم.ایشالا موفق می شم.
خودش یه جور تجربست دیگه Big Grin
۰
۰
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
پروژه آنلاین شاپینگ
البته من تجربه‌ام کمه ولی‌: من چیزی که تابه حال از پروژه های کامپیوتری دیدم اینه که سورس رو اصلا به طرف مقابل نمیدن (حتی کارمندان ادارات دولتی هم برنامه شون رو به این سادگی‌ها نمیدن)بلکه قرار داد می بندند که این پروژه رو به کسی دیگه ندن و در ضمن برای پشتیبانی آموزش و رفع نقص و ارتقاء قرار داد می بندن.
طرف شما هم اگه نگرانه که مشکلی براش پیش بیاد قرار داد پشتیبانی ببنده
۰
۰
ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
با سلام،من هم یه بار یه همچین کاری رو انجام دادم اما نه تحت وب،برای یه شخص خاص که البته به دو نفر دیگه هم تونستم برنامم رو بفروشم و تقریبا سه ماهی روش وقت گذاشته بودم ،اما حالا که این بحث باز شده بد نیس یه کمکی هم به من کنیدRolleyes ،آخه چه طوری میشه تو یه سایت همینطوری تبلیغ کرد و امید داشت به توسعش؟؟؟سخته قرارداد بستن به جاهایی که حاضرن پول خوبی بدن حتما باید شرکتی چیزی پشتش باشه Sad

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  ایده منو یک آدم باهوش عملی کرده . بفرمایید اینطوری‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و نوشته
لازم به ذکر است این نسخه به علت رایگان بودن بدون هیچ گونه پشتیبانی فنی، راهنمایی یا آموزش نصب و کاربری و یا ضمانت عرضه می گردد. در صورت نیاز به بهره مندی از این امکانات از ویرایش های بالاتر نرم افزار استفاده نمایید. (که پولیه)
آقای علیرضا
ببخشیدا ولی اول یه تماس باهاش بگیرید ببینید ایده شما و اجرای اون جواب هم داده Big Grin
بنظر من که معمولا" مشتری درست وحسابی به کسیکه سورس مجانی بده اطمینان نمیکنه!!!
یک دمو بذارید بهتره.
البته ببخشیدا ولی من از دید مشتریها گفتم وگرنه در هوش شما دو نفر شک ندارمTongue
۰
۰
ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ ب.ظ
پروژه آنلاین شاپینگ
اتفاقا برعکس معمولا یه نسخه رایگان برای جذب مشتری بسیار خوبه
به شرطی که نسخه رایگان تمام امکانات نسخه اصلی رو نداشته باش
مثه بسته های اکسپرس مایکروسافت

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
پروژه آنلاین شاپینگ
درسته.به نظر منم حق با علیرضا و موجه!
من دارم کدم رو تغییر می دم که همه امکانات برنامه اصلی رو نداره! و دارم با جوملا سریع یه سایت درست می کنم که بتونم قابلیت های برنامم رو نشون بدم.
دوستان از همتون ممنون که کمکم کردید.تو این پروسه کلی به تجربم زیاد شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
پروژه آنلاین شاپینگ
من دمو را بیشتر می پسندم تا گذاشتن کل پروژه توی اینترنت.
مطمئن باشید کسی که توی اینترنت دنبال پروژه‌ی رایگان می گرده با همون نسخه‌ی ابتدایی کارش راه می افته و عمرا حاضر نیست پول بده برای متعلقاتش.(برای خود پروژه پول نداده بخواد برای یه امکان اضافی پول بده؟؟؟)

اگر منظور تبلیغات برای فروش بیشتر است مطمئن دمو بیشتر جواب می ده.
مثلا شرکتی که نرم افزار حسابداری تولید می کند یک نسخه‌ی ساده از آن را در نت قرار می دهد (و به مشتریانی هم که جلسه اول به شرکت مراجعه می کنند هدیه می کند)و به مشتریان می گوید: برای اینکه امکانات و راحتی نرم افزار ما را تست کنید یک مدت به صورت رایگان با آن کار کنید.(با گرفتن یک اکانت رایگان از شرکت)
مشتری هم خوشحال تمام اطلاعات و دیتا بیس حسابداری اش را درون نرم افزار می ریزد.بعد از مدت کوتاه راه و چاه کار با نرم افزار را یاد گرفته و بعد از ۲ ماه کاملا به آن وابسته می شود!
در همین مدت یک ایمیل از طرف شرکت فروشنده می آید که مهلت استفاده (تست)شما تا چند روز دیگر تمام می شود.و این اکانت expire می شود.برای استفاده از این تاریخ به بعد شما باید نرم افزار را بخرید(یا در مواردی شارژ ماهیانه بپردازید.)

در اینجا مشتری به هیچ وجه نمی خواهد نرم افزار را از دست بدهد چون در این صورت تمام اطلاعات(پایگاه داده) حسابداریش را از دست خواهد داد!و اقدام به خرید نرم افزار می کند.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۸۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۸۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشخصات قفل دیجیتال آنلاین roshaa ۰ ۱,۹۱۳ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: roshaa
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  همکاری در یک وبگاه آموزش آنلاین net work ۰ ۱,۲۸۱ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: net work
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۹۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close