زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سایت inkedin.com

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سایت inkedin.com
با سلام خدمت دوستان
من هر چند وقت یه بار از سوی یه سری از دوستای خودم از سایت [undefined=undefined]inkedin.com[/undefined] یه ایمیل برام میاد که درخواست دوستی دادن،حالا چند تا سوال برام پیش اومده:
۱/این درخواستا رو دوستای من میدن که این ایمیل برا چه کسی فرستاده بشه یا اینکه به صورت خودکار از طرف سایت inkedin.com برا افرادی که با هم در ارتباط هستن فرستاده میشه؟
۲/من چند وقت پیش یکی از دوستام یه فایل برام ایمیل کرد و بعد دو هفته یه ایمیل از ایشون برام اومد که ایشون درخواست داده بود که به دوستای من تو سایت inkedin.com ملحق شو،حالا سوال برام پیش اومده که خودش این درخواستو داده یا اینکه چون قبلا برام ایمیل فرتاده سایت inkedin.com به صورت خودکار این ایمیل رو برا من فرستاده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
سایت inkedin.com
Linkedin ?

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ ب.ظ
سایت inkedin.com
linkedin یه جایی مثه facebook منتها بیشتر ITman ها اونجان و رزومه هاشون رو به اشتراک میذارن
کلا آدمهای تاپی تو زمینه IT توش پیدا میشه
و همچنین یک ایرانی به نام آقای زندی اونجا به عنوان Network & Security Architect فعالیت دارن که واقعا ایشون یکی از number1 های it دنیا هستش یه سری به رزومه ایشون بزنید و ببینید چه کارها که ایشون نکردن...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۲۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
سایت inkedin.com
توی یکی از مراحل ثبت نام توی این سایت و البته پس از ثبت نام به شما لیست یاهو و کسانی که بهشون میل زدین رو معرفی می کنه که با انتخاب اون ها به این سایت دعوتشون می کنین
البته هم میشه از این مرحله انصراف داد و هم میشه تیک رو فقط برای افرادی که مایل هستین فعال کنین چون به صورت پیش فرض تیک همه ی لیست خورده شده که ایمیل معرفی این سایت به اونها ارسال میشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۸۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۳۷ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۴۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  شبیه ساز برای mobile cloud computing؟ samaneh_aftab ۲ ۳,۳۵۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۶۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۶۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۵۱ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close