زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کجا بفهمیم دانشگاهی تکمیل ظرفیت دوم برمیداره یا نه؟

ارسال: #۱۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ق.ظ
RE: از کجا بفهمیم دانشگاهی تکمیل ظرفیت دوم برمیداره یا نه؟
بچه ها من ترازم شده ۵۳۰۰ و رتبمم ۱۰۶۶ فقط یه انتخاب کردم اونم شبکه قزوین هستش تراز آخرین فرد قبول ۶۴۳۹ و رتبه ۸۰ بخدا از الان رفتم کلی کتاب خریدم آزمون آزمایشی ثبت نام کردم باید این همه مطلبو بخونم شاغل و متاهل هم هستم واقعا میشه ۱۱۰۰ بیاد پایین ومن قبول شم اصلا حوصله ندارم بخونم تا کی باید صبر کنم بفهمم یعنی ممکنه به تکمیل دوم بکشه ؟بخدا بهمنم قبول شم راضیم
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ
RE: از کجا بفهمیم دانشگاهی تکمیل ظرفیت دوم برمیداره یا نه؟
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ق.ظ)ghiyam نوشته شده توسط:  بچه ها من ترازم شده ۵۳۰۰ و رتبمم ۱۰۶۶ فقط یه انتخاب کردم اونم شبکه قزوین هستش تراز آخرین فرد قبول ۶۴۳۹ و رتبه ۸۰ بخدا از الان رفتم کلی کتاب خریدم آزمون آزمایشی ثبت نام کردم باید این همه مطلبو بخونم شاغل و متاهل هم هستم واقعا میشه ۱۱۰۰ بیاد پایین ومن قبول شم اصلا حوصله ندارم بخونم تا کی باید صبر کنم بفهمم یعنی ممکنه به تکمیل دوم بکشه ؟بخدا بهمنم قبول شم راضیم

انتظاری داریا؟!!
بخون انشالله سال بعد حتما قبول میشی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezaee1
ارسال: #۱۸
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ
از کجا بفهمیم دانشگاهی تکمیل ظرفیت دوم برمیداره یا نه؟
بچه ها چقدر شماها به تکمیل دوم امید دارید! امسال تو نتایج اولیه خیلی بیشتر از حد قبولی اعلام کردن و این تکمیل اول هم واسه دلخوشیمون گذاشتن که اصلآ معلوم نیستن مال کدوم استانا هستن.(سپیدانو میگم) من که به تکمیل دوم امیدی ندارم که وجود داشته باشه و دوباره میخوام دفتر کتابارو وا کنم واسه آزاد ۹۳ ایشالا هممون تهران قبولیم....بخونید

راستی شنیدید میگن دیگه سال ۹۳ کنکور ارشدو هم میخوان مثه کارشناسی آزادو سراسریرو یکی کنن؟؟؟؟ اینطوری شه هممون بذبخت میشیم....قبول دارید؟
۲
۰
ارسال: #۱۹
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
یکی بگه آیا این درسته که میگن سال دیگه ارشد آزادو سراسری مثه کارشناسی میخواد یکی شه؟؟
لطفآ جواب بدید
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ
مسیر رفت و آمد دانشگاه قزوین تا تهران به چه صورتیه؟
سلام بچه ها آیا میدونید مسیر دانشگاه آزاد قزوین تا تهران حدود چند ساعته؟ من هوش قزوین قبول شدم و دو دلم که برم یا نرم......... توروخدا کمکم کنید.....یکی از ترسام هم به دلیل اینه که میترسم رشتهد هوش سخت باشه و از عهدش بر نیام......میخوام بدونم نرم آسونتره یا هوش؟؟؟
good-wishes، در تاریخ ۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی به شما
با توجه به اینکه شما تازه در این انجمن عضو شدید ممنون میشم به برخی موارد توجه بفرمایید تا ارسالهاتون حذف و ناپدید نشه و ما شرمنده شما نشیم
پرسیدن سوالات مختلف در یک تاپیک و انتخاب عناوین نامناسب و غیر گویا ، پرسیدن سوالات خارج از بحث ، عدم انتخاب مکان مناسب برای پرسش ، پرسیدن یک سوال در چند تاپیک ، ثبت اخبار در غیر بخش خبری و ... موجب اخطار گرفتن کاربر ، حذف ارسال یا بسته شدن تاپیکها میشه .
الان این سه سوالی که شما پرسیدید ربطی به موضوع اصلی تاپیک نداره .
تاپیکهایی در این بخش در خصوص دانشگاه آزاد قزوین هست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببینید کدومش مناسب تر برای شما هست سوالتون رو همونجا بپرسید
ممنونم از همکاریتون

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۱۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۶۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۳۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close