زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میخوام برم سربازی........اشتباهه؟؟؟؟؟

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ق.ظ، توسط mojistd.)
با سلام خدمت دوستان

با دیدن تراز ارشد آزاد (تراز ۵۰۸۵ نرم افزار) فهمیدم که تو تکمیل اول خبری نیست.سراسری که گذاشت تو کاسمون!!
یه تصمیم شجاعانه گرفتم که برم سربازی TongueTongue !!
ولی به هر کی میگم میگه برو ارشد بعد برو سربازی.جریان چیه که به هر کی میگی سربازی میگه بعدش به درد درس نمیخوری؟؟HuhHuh

توی دوراهی سربازی-ارشد و ارشد-سربازی گیر کردم Dodgy

الان سنم ۲۲/۵ ساله و وضع مالیمون متوسطه.
دوستان یه راهنمایی اگه بکنند ممنون میشم.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط poldasht.)
RE: میخوام برم سربازی........اشتباهه؟؟؟؟؟
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ق.ظ)mojistd نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان

با دیدن تراز ارشد آزاد (تراز ۵۰۸۵ نرم افزار) فهمیدم که تو تکمیل اول خبری نیست.سراسری که گذاشت تو کاسمون!!
یه تصمیم شجاعانه گرفتم که برم سربازی TongueTongue !!
ولی به هر کی میگم میگه برو ارشد بعد برو سربازی.جریان چیه که به هر کی میگی سربازی میگه بعدش به درد درس نمیخوری؟؟HuhHuh

توی دوراهی سربازی-ارشد و ارشد-سربازی گیر کردم Dodgy

الان سنم ۲۲/۵ ساله و وضع مالیمون متوسطه.
دوستان یه راهنمایی اگه بکنند ممنون میشم.

اولا از شنیدن عدم قبولیتون از صمیم قلب ناراحت شدم، امیدوارم در دیگر موارد زندگیتون همیشه موفق باشید.

بنظر من واقعا اگر خودتان از خودندن ارشد لذت می برید و البته تحمل مشکلات ادامه تحصیل رو دارید و فکر می کنید که می توانید بعد از کلی سختی که سر راه داری می تونی واقعا از ارشد بجایی برسی پیشنهاد من همینه که اول تحصیلاتت رو تموم کنی و اگر تونستی با همین تحصیلات هم خدمت سربازی رو تموم کنی و دیگر به خدمت هم بری.

اما اگر فکر دیگری در سر داری و بیشتر در آینده در شغلی آزاد که نیازی به تحصیلات نداره می خوای کار کنی، پیشنهاد می کنم وقتت رو باز تلف نکنی و سربازی بری، بعد از سربازی کاری را شروع کنی و تمام وقتت رو صرف بهبود وضعیت کار کنی.

البته دوست عزیز من تنها نظر شخصی خودم رو گفتم تا گزینه هایی در ذهنت تونسته باشم ایجاد کنم، و همه می دانیم که آخر سر باز شما هستید و تصمیمات ارزشمند شما.

فقط تبریک میگم که قبل از انجام کاری که همان ادامه تحصیل یا سربازی باشه، تحقیقات می کنی، و هدف و ارزشهات رو هم بسنج و ببین واقعا در آینده دوست داری چکاره شوی، بعد امیدوارم با راهنمایی های دیگر دوستان بتونی تصمیمی درست بگیرید و انشالله موفق باشید.

و در آخر بابت طولانی شدن مطلب از شما و دیگر دوستانی که لطف کردند و مطلب را خوندند عذر خواهی می کنم.

ورود به سایت ->
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*** به زودی نرم‌افزار تحت وب برای تسهیل دانشجویان و افراد جویای علم رونمایی خواهد شد ***

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojistd , سجاد۶۷
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط mojistd.)
خیلی ممنون از راهنماییت WinkWink

ولی من به این چندتا دلیل تصمیم به سربازی گرفتم:
۱/اگه پایان خدمت داشته باشم بیشتر احتمال داره که سر کار برم و تو آزمون های استخدامی شرکت کنم.(میدونم کار نیست و پارتی میخواد ولیسانس شده سیکل وهمه دارن ووووووو!!!ConfusedConfusedHuh)
۲/ارشدم میتونم بعد سربازی ادامه بدم .(دیگه تکمیل ظرفیت دوم آزاد تا دوسال دیگه میتونم قبول شم که با این وظعیتش که هر روز راحتتر از دیروز!)UndecidedUndecided
۳/در حین ارشدم یه کار جزئی گیر بیارم.(که بدون پایان خدمت کمتر گیر میادDodgyDodgy)

ازطرفی هم این چندتا دلیل آزارم میده!!!:AngryAngry
۱/بعد از سربازی آدم به درد هیچی نمی خوره(از دوستان سربازی رفته شنیدم)
۲/لیسانس الآنشم شده کشک چه برسه به دو سال دیگه!(وقتی به بابا مامانت پیامک میاد که بیا بدون کنکور وتسهیلات ویژه و... لیسانس بت بدیم به عمق فاجعه پی میبریAngrySmile
۳/الآن تازه لیسانس گرفتمو کتابا یادمهو به درس علاقه دارم...ممکنه تا دو سال دیگه قید همه چی رو بزنم!!!آدمیه دیگه...

این از آمپاس من !! میخوام از تجربه ی دوستان در این زمینه استفاده کنمSadSad
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
فکر کنم بری سربازی بهتره زودتر از شر این ۲ سال راحت بشی بهتره من اول رفتم سربازی بعد اومدم ارشد اینجوری خیلی بهتره بعدش هرچی سن و مدرک بالاتر میره سربازی سخت تر میشه

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojistd
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط m_sardaari.)
دوست عزیز اگر قصد خوندن برای کنکور ارشد بعد از اتمام سربازی نداری هر جور شده همین حالا ارشد رو تموم کن.و بعد برو سربازی.
چون مرکز پزوهشهای مجلس چند طرح پیشنهادی داده در مورد سربازی که اگه تصویب بشه کل نظام سربازی دگرگون میشه و عالی میشه. و قوانین سربازی حساب کتاب نداره هر سال یا هر روز میتونه تغییر کنه.بد ترین حالتش اینه که بشه ۲۴ ماه.
اینم لینک خبر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همه میگن سربازی در سال های اینده ۲۴ میشه ولی حتی اگه ۲۴ ماه هم بشه با توجه به کاهش جمعیت بازم با کمبود سرباز مواجه میشن و باید یه راهکار اساسی برای این کمبود در نظر بگیرن.

ولی اگه میخوای دوباره بخونی برای ارشد برو سربازی که ۲ سال جلو میوفتی
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ب.ظ
تنها فایده اینکه اول بری ارشد بخونی بعد بری سربازی اینه که اگر دانشگاه دولتی خوب قبول بشی شاید بتونی پروژه برداری و کسری خدمت بگیری! که این هم به دردسرش نمی ارزه.
حالا که قبول نشدی بهترین کار اینه که بری سربازی چون :
۱- اولا بعدش دیگه راحت میتونی از کشور خارج بشی!
۲- اگه فاند بگیری از یه دانشگاه خارجی و بخوای برای دکتری بری دیگه مشکل سربازی نداری و بین ارشد و دکتری فاصله نمی افته!
۳- اگه تو ارشد عاشق شدی دیگه پدر خانمت نمیتونه به سربازیت گیر بده : دی
سعی کن یه جای خوب امریه بگیری اینجوری دوران خدمت هم میتونی درس بخونی.
قبول هم شدی وسط خدمت میای بیرون میری سر کلاس...
البته اینم در نظر بگیر که ۵ ماه بیشتر به کنکور نمونده!
من جای تو بودم همچین دفترچه سربازیمو پست میکردم که ۱۸ بهمن کنکور که دادم اول شهریور برم آموزشی....
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
ممنون از دوستان بابت پاسخ های خوبشونBig Grin

یه سوال دیگه

اگه بخوام مدارکمو هفته آخر شهریور پست کنم تاریخ اعزامم دقیقا کی میشه؟؟

اول آبان یا دیHuhHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminomidi
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
سلام دوست عزیز
نظر شخصیه ولی شاید کمکی کنه
شما با سنی که دارین اگه بتونین ارشد برین یا با گرفتن اشتغال به تحصیل بتونین به نوعی سربازی نرین
میتونین با داشتن مدرک ارشد هم موقعیت شغلیه مناسب و هم سربازیه مناسبی داشته باشین
چراکه گرفتن سرباز معلمی یا امریه براتون به عنوان سابقه نیز در نظر گرفته میشه
با توکل به خدا
موفق باشین

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)mojistd نوشته شده توسط:  اگه بخوام مدارکمو هفته آخر شهریور پست کنم تاریخ اعزامم دقیقا کی میشه؟؟
۹۰% اول آبان
۱۰% هم اول دی اگه سرباز زیاد باشه که نیست
ارسال: #۱۰
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط mojistd.)
مجتبی تو برو سربازی ما یه کار میکنیم

محمدم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۸۰۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۱۷۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۲۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۶۸۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Exclamation میخوام آزاد های خوب تهران، نرم افزار یا هوش قبول شم، لطفا راهنمایی بفرمایید amfallahi73 ۰ ۱,۶۲۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
Exclamation میخوام آزاد های خوب تهران، نرم افزار یا هوش قبول شم، لطفا راهنمایی بفرمایید amfallahi73 ۰ ۲,۳۱۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
  زمان اجرای این کد رو میخوام computer student ۰ ۱,۳۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: computer student
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۲۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۰۵ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close