زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز معلم

ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط Parva.)
روز معلم
دبیر عزیزم . یاد تو همیشه در ذهنم .عشق تو در قلبم و عطر مهربانت همیشه در وجودم

جاری است‌، روزت مبارک . .

دیروز میگفتم‌: مشقهایم را خط بزن … مرا مزن روی تخته خط بکش … گوشم را مکش مهر

را در دلم جاری بکن … جریمه مکن هر چه تکلیف میخواهی بگیر … امتحان سخت مگیر

اما کنون .. مرا بزن … گوشم را بکش .. جریمه بکن .. امتحان سخت بگیر

مرا یک لحظه به دوران خوب مدرسه باز گردان . . .

دوستای عزیز فردا روز معلم و استاد و هرآن کسی هست که واقعا تو طول زندگیمون چیزی ازشون یاد گرفتیم این تاپیک جای خوبی هست تا قدردانی کنیم ار زحماتشون، محبت و عشقی که تو کارشون داشتن.
من دوست دارم از همه ‌ی معلم‌ها و اساتیدی که به یاد دارمشون تشکر کنم و روزشون رو تبریک می گم.
معلم عزیزم و استاد گرانقدرم روزت مبارک.
معلم ها: خانم حصیرچی، جوهرچی، روشنی‌، طریقی، عطارمدرک، صدری، خوشطینت و همه‌ی معلم های عزیزم که الان حضور ذهن ندارم ولی خاطرشون برام همیشه عزیز بوده
استاتید بزرگوارم: استاد ایاز عیسی زاده، بهمن آراسته، بابک غلامی نیا، فرهاد پور رضا،ناصر لطفی، وحید خلیل پور، سعید وصالیان، جمالی، ....
و مرحوم پویا بختیاری
نهایتا این روز رو به آقای قادر عیسی زاده تبریک می گم که خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , fatima1537 , pos , farahnaz , nikou
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ ب.ظ
روز معلم
بچه‌ها یه جمله‌ی خوب و کوتاه بگین من فردا به بابام اس‌ام اس کنم!آخه بابام معلمه Smile

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ
روز معلم
دوست دارم تو این روز اول به تموم معلم هام که از اول دبستان به من اموختن رو یاد دادن تبریک بگم و بعد به اقای تنهایی که اینجا معلم همه‌ی ما هستن

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ب.ظ
روز معلم
معلم به معنای واقعی کم داریم. آخه به نظر من معلمی چیزی سوای درس دادن و درس پس گرفتنه. اون هم دروس محدود به کتب درسی. منم یادم نمیاد یه معلم تاثیرگذار بوده باشه تو دوران تحصیلم.
اما یه خاطره جالب در مورد دکتر شریعتی نقل می کنن که ایشون استاد جامعه شناسی بودن. موقعی که می خواستن از دانشجوها امتحان بگیرن چند تا سوال می دادن و مثلا تحلیل بچه‌ها رو درمورد یه موضوع خاص می خواستن. طبیعیه که هر کسی چیزی می نوشته، واسه من جالب اینجاش بود که دکتر برای تک تک برگه‌ها و جواب تک تک سوالات نظر خودشو می نوشته رو برگه امتحانی تا جایی که دیگه جا نمی شده می رفته از حاشیه های برگه استفاده می کرده. و بعد هم برگه رو پس می داده به دانشجو. این یعنی طرز فکر حتی یک نفر هم برای این استاد مهم بوده. یه مقایسه ای داشته باشیم با اساتید امروز... بهتره اگر یه روزی یه سری از افراد اینجا به شغل شریف معلمی- فرقی نمی کنه چه مقطعی از دبستان تا دانشگاه- تک بعدی نباشند و فقط مبحث علمی براشون مهم نباشه. اخلاق افراد هم بخش مهمی از فرهنگ یه جامعه رو می سازه پس بهتره روی این مقوله هم کار بشه. حالا چه بهتر که این عمل از طرف یه معلم باشه...Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , luna
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ
روز معلم
من ستایشگر معلمی هستم که اندیشیدن را به من بیاموزد نه اندیشه‌ها را.
اگر کسی بتواند معلم خوبی باشد‌، خیانت کرده است اگر به کار خوب دیگری بپردازد . چرا که معلمی مقام پیغمبری و تعلیم مقام خدایی است .
(دکتر علی شریعتی)
راستش من یک دبیر داشتم که کلا" مسیر زندگی من رو عوض کرد. من سال آخر دبیرستان رفتم تغییر رشته دادم و اومدم ریاضی . اگه خیلی موفق نبوده‌ام بخاطر تنبلی و گاهی اشتباهات خودم بوده. نمیدونم اگه معلم من نبود الآن کجا بودم و ...
بهر حال همه ما هم معلم خوب داشته ایم و هم استاد خوب. ولی معلم عادی هم داشته‌ام که فقط اومده سر کلاس و رفته نه او در ما تاثیری داشته نه ما براش مهم بودیم. فقط درسش رو داده و رفته که سر ماه حقوقش رو بگیره. اگه شغل تراشکاری هم داشت همین جوری بود که معلم بود.
اگر چه شعار زیاده ولی خب همه معلمها عاشق نیستند. در روزگار ما آدم عاشق واقعی خیلی کمه. البته عاشق پول و قدرت و امثالهم زیاده ولی من مخلص عاشقای واقعی ام.
بهر حال بهتره حرف تلخ نزنیم.
استاد خوب هم داشته ام. استاد عاشق!!! اسم نمی برم چون میدونم خودش هم نمیخواد.
امیدوارم روز همه شون مبارک باشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz
ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ق.ظ
روز معلم
من میخام از یکی از اساتیدمون یاد کنم که از همه لحاظ فوق العاده بود..
اقای نادری..استاد ساختمان داده مون بودن..
الان اوکلند نیوزلنده..
ایشالا همیشه موفق باشه..
۰
۰
ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ق.ظ
روز معلم
هر انسانی دو معلّم دارد:
روزگار
و آموزگار.
اولی به بهای زندگی ات می آموزد
و دیگری به بهای زندگی اش.

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , mehrdel2002 , **sara** , eris229 , nomad:D , Parva , SaMiRa.e , Lantern , mhkpnu
ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
روز معلم
به حرمت تاثیری که بر فرزندان سرزمینت داشته و داری
هفته ات از امروز تا همیشه مبارک
از ازل حکم تو آن بود که سر حلقه حکمت باشی ...
تا ابد شغل تو این است که معیار محبت باشی ...

روز معلم به همه زحمتکش های عرصه تعلیم مبارک
از مربی مهد کودک تا استادای دانشگاه

معلمی شغل پر زحمتی هست و تا تدریس نکنی متوجه نمی شی
مخصوصا رشته کامپیوتر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , farahnaz , SaMiRa.e , Lantern
ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ق.ظ
روز معلم
سپاس بر تویی که نوایت غنچه های سبز زندگی می آفریند

و اینک تویی با اندیشه های حیات بخش و تجربه ای گرانبها که سر چشمه ی آن لطف ازلی است

تو ای معلم ، به من آموختی که زندگی دری گران است که ارزان نفروشم

و حال پرواز دلمان را در آسمان صداقت به نظاره ایستادیم و بسویت آمدیم که بگوییم ای هستی بخش رویاها

شاید این عمر گذران بگذرد و گلستان روزی رنگ فنا گیرد،ولی آنچه می ماند نسلهایی است که از تو بار گرفته اند

و همیشه سبز خواهند ماند روز و هفته معلم بر همه معلمین و اساتید محترم مبارک.

به همراه تبریک ویژه به استاد نمونه مانشت، دکتر تنهایی.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229 , انرژی مثبت , ronaldo , farahnaz , SaMiRa.e , Lantern
ارسال: #۱۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ق.ظ
RE: روز معلم
یکی از معلم های دبیرستانم رو خیلی دوست داشتم(دارم).فکر میکنم قسمت هایی از شخصیت من کاملا از روی رفتارهای ایشون شکل گرفته! دوست داشتم باز میدیدمش اما تو دبیرستان من که دیگه درس نمیده. یه بار شنیدم رفته ایتالیا. یه بار رفتم دبیرستانم گفتن ایرانه اما دیگه کار نمیکنه، از خیلی ها سراغشو گرفتم، تو اینترنت دنبالش گشتم اما پیداش نکردم. ایشاا... هرجا هست شاد و سلامت باشه. به هرحال روزش مبارک
به مامان عزیزم هم تبریک میگم(مامان خودم هم قبلا دبیر ریاضی بوده اما چندین سال هست بازنشست شده)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Parva , SaMiRa.e
ارسال: #۱۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ق.ظ
از تو آموختم چگونه سبکبال زندگی کنم تا هجرتم نیز سبکبال باشد
این بالهای پرواز قناعت و امید و عشق را تو به من بخشیدی
معلم عزیزم روزت مبارک.......
(اینوتقدیم میکنم به مامانم چون معلم کلاس سوم دبستانم بود و میگم که خیلی دوسش دارم Heart )
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , fatima1537
ارسال: #۱۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یاد آن آموزگار ساده پوش
یاد آن گچ‌ها که بودش روی دوش

ای معلم یاد و هم نامت بخیر
یاد درس آب و بابایت بخیر

ای دبستانی‌ترین احساس من
بازگرد این مشق‌ها را خط بزن

ای دبستانی‌ترین احساس من
بازگرد این مشق‌ها را خط بزن

بیاد همه معلمین و اساتیدم که همه شان بی منت تعلیمم دادند. افسوس که من قدرشان را ندانستم و کم اموختم.
شما این همه شعر از کجا میارید؟!
۰
۱
ارسال: #۱۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
روز معلم
روز معلم مبارک Smile
[تصویر:  85171_1352422291742331381471008740119236...235100.jpg][تصویر:  85171_12918988591789522710243212710169251232123.jpg][تصویر:  85171_229441875792121119472551161172012192262713.jpg][تصویر:  85171_31170253266990321411005591432357210336.jpg]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Lantern , Eternal , Parva , Aurora , mhkpnu , nikou
ارسال: #۱۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ق.ظ
روز معلم
اون روزها ، وقتی دانش آموز بودیم ؛

یکی از ترسناک ترین جملات دنیا ، این بود که :

" یه برگه از کیفتون بیارید بیرون "

روز معلم مبارک
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , انرژی مثبت
ارسال: #۱۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط MIT.)
من میخام به بهترین معلم زندگیم این روز رو تبریک بگم کسی که توی زندگی به من علوم املا ریاضی دیفرانسیل و... یاد نداد ولی چیزی که به من تعلیم داد صداقت و معرفت بود.Heart
بابایی دوست دارم , روزت مبارک

شکست ها، ستون های موفقیتند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , mhkpnu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۲۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۶۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها پشتکار ۲ ۶,۰۴۵ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۵۲۶ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۸۹۶ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  معرفی موضوعات روز در حوزه امنیت اطلاعات - شبکه amirhacker ۲ ۳,۳۵۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  داوطلب کنکور ارشدی که معلم شد edward71 ۳ ۲,۵۸۴ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mzha
  هر روز یک لغت GRE را بخاطر بسپارید Happiness.72 ۰ ۱,۹۳۳ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  برنامه ریزی برای ۸۰ روز اخر کنکور ایتی lotuss ۶ ۳,۹۵۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close