زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد انتخاب استاد راهنما!!دکتر ایزدی یا دکتر حیدرنوری؟؟

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
سلام دوستان
من تازه وارد مقطع ارشد شدم و یه سری سوال دارم از باتجربه ها
من دانشگاهم شریف نیست ولی ۲تا استادی که نام بردم هیئت علمی شریف هستن و توو دانشگاه ما هم تدریس می کنن حالا سوالام
به نظرتون کدوم یکی از اساتیدی که نام بردم واسه استاد راهنما شدن بهترن؟؟(منظورم جمع حسناشون هست) گرایشم نرم افزار هست فیلد علاقم هم بیشتر توو طراحی پیاده سازی نرم افزار هست... درضمن همین ترم اولی با هر جفت این اساتید کلاس دارم.مهندسی نرم با دکتر حیدرنوری ... مدل سازی و ارزیابی هم با دکتر ایزدی... راستی نمره دادن و درس دادنشون چطوریه؟؟
پیشاپیش ممنون از همه دوستان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
یکی مارو راهنمایی کنه.... دوستای شریفی کمک
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ق.ظ
هر دو نفر از اساتید خوب دانشگاه شریف هستند. نمی‌شه مقایسه کرد با هم. فیلد کاری هر کدوم متفاوت هست. دکتر حیدرنوری بیشتر روی مهندسی نرم‌افزار و نگهداشت نرم‌افزار کار می‌کنند و دکتر ایزدی بیشتر فرمال کار هستند. به شخصه اگه خود من بودم فیلد دکتر ایزدی رو بیشتر می‌پسندیدم.
هر دو تا استاد خیلی خوش نمره هستند و اهل اذیت کردن الکی دانشجو نیستند. البته دکتر ایزدی اندکی سخت‌گیرتر با دانشجو رفتار می‌کنند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: arta.66
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد انتخاب استاد راهنما!!دکتر ایزدی یا دکتر حیدرنوری؟؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  هر دو نفر از اساتید خوب دانشگاه شریف هستند. نمی‌شه مقایسه کرد با هم. فیلد کاری هر کدوم متفاوت هست. دکتر حیدرنوری بیشتر روی مهندسی نرم‌افزار و نگهداشت نرم‌افزار کار می‌کنند و دکتر ایزدی بیشتر فرمال کار هستند. به شخصه اگه خود من بودم فیلد دکتر ایزدی رو بیشتر می‌پسندیدم.
هر دو تا استاد خیلی خوش نمره هستند و اهل اذیت کردن الکی دانشجو نیستند. البته دکتر ایزدی اندکی سخت‌گیرتر با دانشجو رفتار می‌کنند.

یک دنیا تشکر آقای دکتر هم آرامش گرفتم هم مقداری آشنایی برام به وجود اومد. بازم تشکر
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
دکتر ایزدی بسیار مهربان هستند و کلا با دانشجو کنار میان .
پیشنهاد می کنم به صفحه شخصی هر دو استاد محترم مراجعه کنید و به بررسی علاقمندی های آنها بپردازید. کلا خوبه در زمینه علاقمندی خود کار کنید.

بهترین آرزوها

نظم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: arta.66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۱۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۴۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۴۲۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۰۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۸۹ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۹۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۸۸ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۷۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۹۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close