زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه شهرهایی برای ارشد آزاد ۹۲ در تکمیل ظرفیت برای اولین بار دانشجو می پذیرند؟

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Question چه شهرهایی برای ارشد آزاد ۹۲ در تکمیل ظرفیت برای اولین بار دانشجو می پذیرند؟
با سلام ، من نمره حد نصاب برای قبولی نیاوردمSad ... میخواستم ببینم چه شهرهایی از استان فارس ارشد کامپیوتر دارند ؟ ممنون میشم اگه کمک کنید که مطلع بشم چه شهرهایی جدیدا نمره و رتبه پایین تری قبول می کنه تا شانس قبولی بیشتری تو تکمیل ظرفیت ۹۲ داشته باشیم ؟؟؟ تو رو خدااااا جواب بدید ... نیاز مبرم ...... سپاس فراوان
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ب.ظ
تاپیک خوبی ایجاد کردید امیدوارم دوستان همکاری کنند و چنین شهرهایی اعلام بشه تا با دست بازی بتوانیم در تکمیل ظرفیت شرکت کنیم.
۱
۱
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ
می دونم سخته اما چند روز دندون رو جیگر بزار تا خودشون اعلام کنن Smile
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: elenaaaaa
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط lidazrn.)
RE: چه شهرهایی برای ارشد آزاد ۹۲ در تکمیل ظرفیت برای اولین بار دانشجو می پذیرند؟
(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  می دونم سخته اما چند روز دندون رو جیگر بزار تا خودشون اعلام کنن Smile

مرسی ... اگه صبر داشتم که سوال نمیکردم دیگه
۲
۱
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ
با سلام به همه بچه های مانشتی

به نظر بنده اگه هرکسی در حد استان زندگی اش هم بگه.دوستان دیگه میتونن استفاده کند
من از استان "مازندران "میگم
کلا ۴تا کد رشته بود:۱- واحد ساری ۲- واحد امل ۳- ع ت مازندران ۴- واحد بابل
تا جایی که میدونم بابل ۲سال داره دانشجو میگیره .اما ترازش کم از ساری نیست!
اخرین نفر قبولی ساری:۵۹۸۷
اخرین نفر قبولی بابل:۵۸۰۲

انشاا.. همه قبول بشیم از جمله خودم
البته هنوووووووز تو شوک درصد هام هستم!؟

سپاس فراوان.
۲
۱
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: چه شهرهایی برای ارشد آزاد ۹۲ در تکمیل ظرفیت برای اولین بار دانشجو می پذیرند؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ)lidazrn نوشته شده توسط:  با سلام ، من نمره حد نصاب برای قبولی نیاوردمSad ... میخواستم ببینم چه شهرهایی از استان فارس ارشد کامپیوتر دارند ؟ ممنون میشم اگه کمک کنید که مطلع بشم چه شهرهایی جدیدا نمره و رتبه پایین تری قبول می کنه تا شانس قبولی بیشتری تو تکمیل ظرفیت ۹۲ داشته باشیم ؟؟؟ تو رو خدااااا جواب بدید ... نیاز مبرم ...... سپاس فراوان

از یه منبعی شنیدم تو تکمیل ظرفیت دزفول مهندسی نرم افزار میگیره
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: b3hfam
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ)genius نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ)lidazrn نوشته شده توسط:  با سلام ، من نمره حد نصاب برای قبولی نیاوردمSad ... میخواستم ببینم چه شهرهایی از استان فارس ارشد کامپیوتر دارند ؟ ممنون میشم اگه کمک کنید که مطلع بشم چه شهرهایی جدیدا نمره و رتبه پایین تری قبول می کنه تا شانس قبولی بیشتری تو تکمیل ظرفیت ۹۲ داشته باشیم ؟؟؟ تو رو خدااااا جواب بدید ... نیاز مبرم ...... سپاس فراوان

از یه منبعی شنیدم تو تکمیل ظرفیت دزفول مهندسی نرم افزار میگیره

سپاس فراوان
۱
۱
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ، توسط ۱-۱.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ)lidazrn نوشته شده توسط:  با سلام ، من نمره حد نصاب برای قبولی نیاوردمSad ... میخواستم ببینم چه شهرهایی از استان فارس ارشد کامپیوتر دارند ؟ ممنون میشم اگه کمک کنید که مطلع بشم چه شهرهایی جدیدا نمره و رتبه پایین تری قبول می کنه تا شانس قبولی بیشتری تو تکمیل ظرفیت ۹۲ داشته باشیم ؟؟؟ تو رو خدااااا جواب بدید ... نیاز مبرم ...... سپاس فراوان

استان فارس فقط علوم تحقیقات فارس هست که اونم مرودشته و گرایش نرم افزار فقط می گیره. حالا اینکه تکمیل ظرفیت داره یا نه خودمم نمی دونم
۱
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ب.ظ
خراسان رضوی هم احتمالا ع ت تکمیل ظرفیت بگیره که توی نیشابوره

امروز از آن من استBlush
۲
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
کسی میدونه قزوین هوش مصنوعی تکمیل میگیره یانه دارم دیونه میشم خداجون
۲
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ
کسی میدونه علوم تحقیقات خوزستان-مهندسی نرم افزار تکمیل ظرفیت میگیره؟؟؟؟ توروخدا جواب بدید استرسم بالاست
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۹۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۰۰۵ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۶۱۹ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close