زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

افتتاح بخش جدید مانشت

ارسال: #۱۶
۰۳ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ق.ظ
RE: افتتاح بخش جدید مانشت
(۰۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۱۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۴۳ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  ......که امار فقر بالاست الان خوده من یه دوستی دارم که رشتش حقوقه واقعا هم با استعداده ولی به دلیل مشکلات مالی بعد از پایان دوران کارشناسی ارشد الان کارگر ساختمانی الان در مورد این مورد که یکی از میلیون‌ها استعداد سوخته چه باید کرد بماند.

سلام آقا رویا
از دست من ناراحت نشو. اصلا" ندیدم شما این مطلب رو نوشتی.Big Grin ولی خب جملات بالا از خودته دیگه. Tongueگفتی بعد از پایان دوران کارشناسی ارشد،بهر حال خدای ناکرده قصد جسارت نداشتم.Sad فقط چون میدونم حقوقیها وضعشون از مهندسین خیلی بهتره گفتم . راستش اون موقع که مدرسه میرفتیم همه اونهایی که درسشون خوب نبود میرفتند رشته انسانی. الآن بعضی از رشته های انسانی مثل حقوق وحسابداری از نظر درآمد بسیار بالاتر از مهندسین هستن. بهر حال من عذرخواهی میکنم.Smile
خواهش می کنم فرداد جان از اونجایی که همه فکر و ذکر من شده ارشد اشتباه تایپی بود وگرنه دوستم کارشناسی داره. << چند بار تو دانشگاه هم موقع پرکردن فرم خودم به جای مقطع کارشناسی نوشتم کارشناسی ارشد معذرت>>
البته تو ارسال هم اصلاحش کردم

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۷
۰۴ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۷ ق.ظ
افتتاح بخش جدید مانشت
با سلام ،
خوب این بخشه که میگید کجاست ؟
گشتم پیدا نکردک ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۴۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  البته من اهل فتوی نیستم ولی در مورد صحبتهای دوستان نظرم رو بگم:
۱- بنظر من کپی صدا اشکال شرعی نداره .چون ممکنه کسی سر کلاس باشه و اونقدر مستعد باشه که تمام کلمات استاد رو بخاطر بسپاره و اون رو واسه هزارن نفر دیگه تعریف کنه یا حتی درس بده. بسیاری از آموزه های ما ناشی از شنیدن هست و از بسیاری از اونها کسب درآمد هم میشه کرد. البته این یک استثناء داره واون وقتی است که کسی یک برنامه ای رو صرفا" بقصد فروش وکسب درآمد ضبط میکنه. چون این برنامه تهیه اش مستلزم ابزار وادواتی است که هزینه بابتش پرداخت شده و تکثیر و پخش اونهم هزینه اش بعهده افرادی است کپی کردن اون اشکال داره. مگر اینکه اونقدر همه گیر شده باشه یا مدت معمولش گذشته باشه. که این در مورد کلاسها صادق نیست .حتی هیچ استادی در اول کلاس شرط نمیکنه و نمیتونه بگه که بچه‌ها اگه کسی صدای من رو ضبط کنه و در اختیار دیگر طالبان علم بگذاره مدیونه.
۲- در مورد جزوه هم تقریبا" همه اونچه در مورد صدا گفته شد صادقه. چون جزوه همون شنیده‌ها یا دیده هاست که دانشجو خودش روی کاغذ منتقل کرده و نوشته.
۳- اما در مورد کتاب مسئله مشابه برنامه ساختن هست. یعنی کتاب را نویسنده،ناشر،ویرایش کننده،و.... افراد دیگر درش سهیمند و نمیشه با کپی کردن حقوق اونها رو ندیده گرفت. در واقع قانون کپی رایت هم همینه . یعنی کتاب و مشابه اون که با قصد کسب درآمد تهیه شده باشه تکثیرش ممنوع هست. در مورد کتابهایی که نسخه جدید ازشون چاپ شده هم باز مسئله در کپی رایت نمیگنجه.
اما در مورد دوستی که گفته اند دوستشون ارشد حقوق داره ومستعده والآن کارگر ساختمانی است. باید عرض کنم یا دوستتون دروغ گفته و مدرک مذکور رو نداره ویا واقعا" بی استعداده. ایشون اگه مستعده و در آزمون کارآموزی وکالت که هرساله آذر ماه برگزار میشه شرکت کنه و دوره کارآموزی وآزمونهای اختبار رو بگذرونه پس از یکسال ونیم وکیل میشه و میتونه از صندوق حمایت از وکلاء وام بگیره و دفتری تهیه کنه. ماشاء ا... کمترین درآمد قانونی وکلاء ده درصد دعاوی مالی است. تنها شغل خصوصی است که بازنشستگی بدون پرداخت بیمه داره وهزاران مزایای دیگه.
اگر نخواست و یا نتوانست وکیل بشه وفقط بره شورای حل اختلاف و عصرها دو سه ساعت اونجا مشغول بشه هم کمتر از ماهی پانصد ششصد تومان دریافت نمیکنه.
اگر در آزمون سردفتری که زمستان برگزار میشه شرکت کنه و پذیرفته بشه میتونه دفتر اسناد رسمی بزنه.
چون آقا هست میتونه در آزمون سردفتری ازدواج و طلاق شرکت کنه. عاقد شدن هم صفایی داره و در شلوغی عقد هر چی بگه داماد بیچاره پرداخت میکنه(چون هنوز گرمه و نمیدونه داره چیکار میکنه)
اگر سوابق درخشان داشته باشه که دیگه نور علی نوره. چون میتونه قاضی بشه. فقط محض اطلاع دوستانم بگم که دوست مطلعی میگفت قاضی دادگاه تجدید نظر ساعت کارش معمولا" ۹ یا ده صبح تا وقت نماز ظهره. حقوق ایشان حدود ماهی ۴ میلیون تومان هست . البته حقوق ایشون محض مسئولیت سنگینی است که دارن.
بهر حال الآن رشته حقوق یکی از پولسازترین مشاغل هست و میدونید که اولین رشته انتخابی در آزمون ورودی دانشگاهها در رشته انسانی است.

آقای تنهایی لطفا شما هم در مورد استفاده از صداها و جزوات توضیحی بفرمایید.ممنون

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۰
۰
ارسال: #۱۹
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۱۷ ق.ظ
افتتاح بخش جدید مانشت
سلام
آیا روی جزوه‌ها ذکر شده که حق کپی برداری وجود ندارد؟
ویا حقوق این اثر محفوظ است؟
اگر بله ....که مشکل داره.
واگر خیر...دیگه خیالتون راحت باشه
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ب.ظ
چقدر بحث منحرف شد!!
سر قیمت گذاری بود دیگه!!
من نظرم رو بگم؟
چون معمولا هر ساله افزایش قیمت داریم، فروش کتاب های مثلا ۳-۴ سال پیش به شرطی که تغییر محتوایی جدی نداشته باشه نباید زیر قیمت جلد باشه، یا خیلی کمتر باشه
چون
همون کتاب با تجدید چاپ، قیمت بالاتری داره!
اینطور نیست؟

(۰۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ)mehrdad8512 نوشته شده توسط:  من واقعاً از این قضیه ضربه خوردم یادمه اصلاً ریاضی دوست نداشتم ....من خودم خیلی کارودانش دوست داشتم
مهندس، خداتو شکر کن، یه روز یه سریی به آموزشکده های فنی بزن، بهترینشون همین شمسی پور تهرانه، همشون هم بچه های فنی و کاردانش بودن
ببین چند نفر اگر برگردن حاضرند دوباره برن فنی و کاردانش؟
همه پشیمونن
من یه تاپیک زدم، بچه های ناپیوسته! برو از اونا بپرس

(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۴۶ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  آقای تنهایی لطفا شما هم در مورد استفاده از صداها و جزوات توضیحی بفرمایید.ممنون
در تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بحث شده و آقای تنهایی هم مفصلا توضیح دادند.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۲۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
افتتاح بخش جدید مانشت
نفوذی جان یه خواهش!!این بحث های قدیمی و نکش رو!!
ادم قاط می زنه!
آخرین پست قبل از شما ۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۱۷ صبح بوده!!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , موج , ali_computer69
ارسال: #۲۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
افتتاح بخش جدید مانشت
خب حالا موقعیت اقتضا می کنه این تاپیک جریان پیدا کنه
فکر کنم ارشد ۹۰ ای های مانشت خیلی علاقه دارند از شر کتابهای کنکوری شون خلاص بشند.!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , ali_computer69
ارسال: #۲۳
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط موج.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  خب حالا موقعیت اقتضا می کنه این تاپیک جریان پیدا کنه
فکر کنم ارشد ۹۰ ای های مانشت خیلی علاقه دارند از شر کتابهای کنکوری شون خلاص بشند.!

خوش به حال رتبه خوبها و رتبه بد ها
رتبه های لب مرز که هنوز تا شهریور نمیدونن کتابهاشون رو چه کار کننHuh
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نفوذی جان یه خواهش!!این بحث های قدیمی و نکش رو!!
ادم قاط می زنه!

منم داشتم تاپیک رو با حرارت میخوندم از ابتدا
بعد یهو دیدم تاریخ مصرف گذشتست
ولی به قول دوست دیگمون الان همچین بحث بی جایی هم نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
افتتاح بخش جدید مانشت
فکر می کنم اگر واسه بحث های جدید تاپیک جدید بزنین بهتره!
آدم هنگ می کنه!
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  خب حالا موقعیت اقتضا می کنه این تاپیک جریان پیدا کنه

بهتره برای فروش کتاب‌ها به بخش مربوط که خیلی وقته ایجاد شده رجوع بشه مریم جان!اینجوری نه تاپیک قدیمی بالا می آد نه آدم گیج می شه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ali_computer69
ارسال: #۲۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
افتتاح بخش جدید مانشت
قسمت فروش کتاب که معلومه باید رفت.
اینجا بحث سر قیمت هاست.
مشکلی که اکثر مانشتی‌ها تو فروش کتاباشون دارند.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ
افتتاح بخش جدید مانشت
آقای دکتر قیمت‌ها رو اول همین تاپیک مشخص کردن!

۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نفوذی جان یه خواهش!!این بحث های قدیمی و نکش رو!!
ادم قاط می زنه!
به نظرم به نتیجه نرسیده دیگه!
بعدشم خوب چه ایرادی داره! اگر کسی نخواد نمی یاد توی بحث خوب!Exclamation

(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  آقای دکتر قیمت‌ها رو اول همین تاپیک مشخص کردن!
خوب من هم انتقادم به قیمت گذاری دکتر بود دیگه
خواستم نظر بدیم تا قیمت‌ها اصلاح بشن

خارج از گود: دیروز توی انقلاب کتاب "جاذبه و دافعه علی علیه السلام" استاد مطهری، افتاده بود بین کتابهای حراجی، ۵۰۰ تومن!! (بحث روش ندارم، جالب بود همینطوری گفتم)

۰
۲
ارسال: #۲۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ق.ظ
افتتاح بخش جدید مانشت
ایرادش اینجا ست که من کلی خوندم تا فهمیدم این بحث مال کلی وقت پیشه!!
نمی دونم!چی بگم؟؟

۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ ب.ظ
افتتاح بخش جدید مانشت
حسن اش اینه که ازین به بعد تاریخ پست‌ها برات مهم میشن Wink

۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۳۷۳ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۰۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close