زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست ۶۱ ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر سال ۸۵

ارسال:

سارا جواهری پرسیده:

تست ۶۱ ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر سال ۸۵

سلام خسته نباشید به نظر شما گزینه صحیح برای این سوال کدام است؟(سوال رو ضمیمه کردم)

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

marjan2001 پاسخ داده:

سوال ۶۱ سال ۸۵ ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر

اینجا فقط d دو تا می شود چون حالت d دو خروجی(y) مختلف ۰و۱ دارد پس دو حالت جدید d/1 , d/0 ایجاد می شود
فرق مور و میلی در نحوه نشان دادن حالات است در میلی خروجی و ورودی ،هر دو روی یالها نوشته می شود در مور خروجی درون حالت نوشته می شود

۰
ارسال:

**sara** پاسخ داده:

RE: سوال ۶۱ سال ۸۵ ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر

جواب گزینه ۲
به فلش های خارج شونده هر حالت نگاه کنید اگر خروجی های آن متفاوت بود، آن حالت، ۲ حالت می شود یعنی حالت D دو حالت می شود.
منبع: کتاب پوران پژوهش

۰
ارسال:

سارا جواهری پاسخ داده:

از این که این قدر با مهربونی جواب می دین ممنونم حتی اگه نگم اشکالم کجاست باز هم کامل توضیح می دین مرسی بچه‌ها براتون آرزوی موفقیت دارم. من هم گزینه دوم رو قبول داشتم ولی توی کتاب مقسمی دیدم نوشته می شه هفت تا حالت بعد جالبه که خیلی قشنگ هم برای جوابهای غلطی که میده دلیل میارهBig Grin

۰
ارسال:

marjan2001 پاسخ داده:

آره کتاب مقسمی اشتباه نوشته بود همین سوال را پوران زده بود گزینه ۲
این کتاب ۸۰ تا ۸۶ را فک کنم مقسمی خیلی باعجله نوشته چون پر غلطه ولی کتاب های ۸۷ و ۸۸ و ۸۹ را خیلی خوب نوشته با جوابهای تشریحی و بدون اشکال

ارسال:

mehr.iman پاسخ داده:

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  آره کتاب مقسمی اشتباه نوشته بود همین سوال را پوران زده بود گزینه ۲
این کتاب ۸۰ تا ۸۶ را فک کنم مقسمی خیلی باعجله نوشته چون پر غلطه ولی کتاب های ۸۷ و ۸۸ و ۸۹ را خیلی خوب نوشته با جوابهای تشریحی و بدون اشکال
کتاب مقسمی پر از غلط علمی،تایپی و ... است،جالبه حتی صورت سوالارو هم تغییر داده بعضی جاها،نظریه زبانها رو که از هر ۲ تا یکیو غلط حل کرده،به جوابای این کتاب اصلا اتکا نکنید،حتی به صورت سوالش!Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

khodam پاسخ داده:

تستهای سال ۸۹ ازاد مقسمی معماری و منطقی خیلی غلط دارد مراقب باشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۷۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close