زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

write cd

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ق.ظ
write cd
چند وقته که سیستمم وقتی می خوام از طریق send to رایت کنم جواب نمی ده. اگر از nero هم استفاده کنم فقط می تونم cd به cd رایت کنم ولی نمی تونم اطلاعات داخل کامپیوترو روی cdرایت کنم. مشکل سیستمم چیه؟ کسی می تونه کمکم کنه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط fatima1537.)
write cd
خوب از طریق copyوpasteاین کار رو انجام بدید. فایل هاتون رو تو درایو سی دی رایتر،کپی و بعد رایت کنید
نمیدونم درست متوجه سئوالتون شدم یانه؟
این امکان هم داره که سخت افزاری باشه و مربوط به سی دی رام،من همچین وقتهایی یک بار درایور سی دی رو uninstall و مجددا نصب می کنم
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
write cd
یک سوال هم من این وسط بپرسم.
من هر نوع فایلی که با wizard ویندوز رایت می کنم.دیگه نمیشه دوباره تو سی دی رایت کنم.(استفاده از باقیمانده‌ی حافظه)
چه در دور اول یک فایل notepad رایت کنم چه فیلم.
مشکلم از کجاست؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ ب.ظ
write cd
برای من هم قبلا این مشکل پیش اومده بود. موقع رایت کردن سی دی توسط سیستم عامل(xpیا۷)یک اسم به سی دی داده میشه که معمولا تاریخ و روز رایت کردن سی دی هست و براساس تاریخ و ساعت سیستم عامل هستش. اگر کاربر با بخواد دوباره فایلی رو اضافه کنه‌، سیستم عامل دوباره یک اسم دیگه میخواد به سی دی بده که باز هم بر اساس روز و تاریخ جاری سیستم عامل هست و چون این اسم با اسم قبلی که به سی دی داده شده مطابقت نداره رایت کردن انجام پذیر نیست. برای رفع اشکال باید همون نام سی دی رو بهش بدیم که این نام توی properties هست.
من همیشه نام MY DISC رو میدم که به مشکل بر نخورم

ببخشید طولانی شد . انشاءالله متوجه منظورم شده باشید.
ممکنه مشکل از جای دیگه ای هم باشه که در اون مورد چیزی نمیدونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محاسبه CDF در توزیع پوآسن H-Arshad ۱ ۲,۶۶۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  محاسبه ی معکوس CDF H-Arshad ۲ ۱,۷۴۹ ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  محاسبه CDF وPDF با یک توزیع خاص در متلب irpersian20 ۱ ۲,۲۰۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
  درک CDF و هیستوگرام irpersian20 ۱ ۱,۶۵۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  توابع cdr و car dokhtare payiz ۵ ۳,۳۶۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: dokhtare payiz
  ابهام در محاسبه CDF irpersian20 ۶ ۲,۶۸۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  متعامد کردن کدهای CDMA elsaa ۰ ۱,۴۰۱ ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: elsaa
  تبدیل فرمت cda.* به MP3.* m@hboobe ۱ ۳,۳۲۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست ابزاری برای استخراج DFG یا CDFG از روی کد C یا CPP x86 ۴ ۲,۳۹۸ ۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  hit و miss در عملیات write با روش no write allocate NP-Cσмρℓєтє ۲ ۲,۰۵۶ ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close