زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟

ارسال: #۱۰۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
RE: کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  خوب حالا بریم سر نظریه زبان ها:

۴۱ گزینه ۱
۴۳ گزینه ۱ ولی هر کدوم از دوستان به یه گزینه اشاره کردن
۴۴ گزینه۱
۴۵ فکر میکنم اشتباه زدم چون دوستان کلی قانون ازش ریختن بیرون: دی

نظر دوستان در مورد این سوالات؟

۴۲: من ۴۲ رو نزدم‌، نمیدونم چرا تو کلیدم هست Big Grin
۴۳: گزینه های ۱ و ۳ و ۴ به وضوح ۱ رو تولید نمیکنند‌، پس غلط هستن
۴۵: با حذف شدن لامبدا‌ها‌، ۷ قاعده به خط اول و ۲ قاعده به خط دوم اضافه میشه در نهایت اینجوری میشه:

S >ABaC ,Bac , ABa, AaC , a, aC ,Aa , Ba
AB > BC , B , C
B> b
C > D
D > d
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  سارا ۳۷ چرا گزینه ۴؟

البته یکم سوالش گول زنندس چون مشابه تست های ساختمان داده مقسمی هست ولی اگه ۲ تا عدد کوچولو مثال بزنی میبینی که گزینه ۴ جور در نمیاد و تنها گزینه با ۳ جور در میاد...
خوب حالا بریم سر نظریه زبان ها:

۴۱ گزینه ۱
۴۴ گزینه۱

سوال ۳۷ توی کتاب مقسمی هم هست(معرفی چند تابع بازگشتی معروف)
مثلاً با اعداد a=15 و b=5:
باقیمانده[tex]T\left( 15,5 \right )\rightarrow T(10,5) \to \ T(5,5) \to \T(0,5) \to \0 \to[/tex]

سوال ۴۱ گزینه ۱
۴۳ گزینه ۲
۴۴ گزینه ۱
۴۵ گزینه ۴
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط hamed_jon.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ)benaifur نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  دوستان من ریاضیم زیاد قوی نیست ولی جوگیر شدم ۲ تا از سوالات رو زدم خدا کنه منفی نشه، سوال ۳۰ گزینه ۱ و سوال ۳۱ گزینه ۳ زدم، میشه بهم با دلیلش بگین اینا درسته یا نه ؟ دستتون درد نکنه...

در ضمن سوالا ساختمان داده ۳۷ گزینه ۳ و ۳۸ گزینه ۳ و ۴۰ گزینه ۱ تصویب شد دیگه؟: دی

کسی در مورد این سه سوال نظری نداره!!!

۳۰:
۱)F(0) x f(1) < 0
۲) مشتق در این بازه صفر نیمیشه
نتیجه از ۱و۲ >> تابع در بازه بسته ۰ و ۱ دقیقا ۱ ریشه داره

۳۱: من ۱ زدم‌، اگر کتاب آزاد ۸۰ - ۸۶ مقسمی رو داری‌، صفحه ۷۵‌، سوال ۱۲۰ رو ببین
نظر خاصی ندارم دربارش

حسین بالاخره ۳۰ گزینه ۱ شد؟
۳۱ رو با این حساب اشتب زدم Tongue
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  در ضمن سوالا ساختمان داده ۳۷ گزینه ۳ و ۳۸ گزینه ۳ و ۴۰ گزینه ۱ تصویب شد دیگه؟: دی

کسی در مورد این سه سوال نظری نداره!!!
۳۷ گزینه ۴
۳۸ گزینه ۳
۴۰ گزینه ۱

سارا ۳۷ چرا گزینه ۴؟

البته یکم سوالش گول زنندس چون مشابه تست های ساختمان داده مقسمی هست ولی اگه ۲ تا عدد کوچولو مثال بزنی میبینی که گزینه ۴ جور در نمیاد و تنها گزینه با ۳ جور در میاد...
خوب حالا بریم سر نظریه زبان ها:

۴۱ گزینه ۱
۴۴ گزینه۱

سوال ۳۷ گزینه ۴ می شه تو کناب ساختمان داده طورانی نوشته

آقا من نمیدونم چرا سر جلسه چندین تا عدد امتحان کردم گزینه ۳ در میومد ولی الان که حل میکنم گزینه ۴ میشه .....(اینو اشتب زدیم رفت)Blush
حالا بریم سروقت مدار منطقی:
نظر دوستان در مورد این سوالات چیه؟

۴۷ گزینه۴
۴۸ گزینه ۲
۴۹ گزینه ۳
۵۰ گزینه ۴
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  حالا بریم سروقت مدار منطقی:

۴۷ گزینه۴
۴۸ گزینه ۲
۴۹ گزینه ۳
۵۰ گزینه ۴
۵۰ رو سر جلسه با ۲ تا عدد حل کرده بودم‌، ولی الان کامل بررسی کردم انگار اینم غلطه‌! چون وقتی در حالت ۱۱ هستیم (خط آخر ماکس‌ها انتخاب میشه) یعنی حالت بعدیمون میشه X ~X یعنی به هیچ وجه به خود ۱۱ بر نمیگرده و یعنی همه گزینه‌ها غلط !!! نظر بدید لطفا !
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  حالا بریم سروقت مدار منطقی:

۴۷ گزینه۴
۴۸ گزینه ۲
۴۹ گزینه ۳
۵۰ گزینه ۴

۴۷ گزینه ۴
۴۸ گزینه ۲
۴۹ گزینه ۳ (مشابه سوال آزاد سال ۸۱)
۵۰ (گزینه صحیح وجود نداره. برای حالت فعلی [tex]q_{1} q_{0}= 1 1[/tex] امتحان کنید )
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
۴۹‌: کتاب مقسمی آزاد ۸۰ - ۸۶ صفحه ۶۳ سوال ۶۴ .
توجه داشته باشید که سوالات منطقی و معماری کتاب مقسمی رو‌، آقای برومند نیا حل کرده که من خودم چند تا درس باهاش داشتم‌، فقط میتونم بگم براش( و برای شاگرداش) متاسفم !!
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط hamed_jon.)
پس با این حساب نتیجه میگیریم سوال ۴۹ گزینه صحیح وجود نداره ولی درست ترین گزینه ۴ است....
در ضمن سوال ۴۸ هم تست تکراری از سوال های پیش بود(همون کتاب ۸۰-۸۶) مقسمی
سوال ۵۶ سیستم عامل نظرتون چی میشه؟

n-1 میشه یا ۱ ؟
در ضمن سوال ۳۰ ریاضی در نهایت گزینه ۱ جواب شد؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  49‌: کتاب مقسمی آزاد ۸۰ - ۸۶ صفحه ۶۳ سوال ۶۴ .
توجه داشته باشید که سوالات منطقی و معماری کتاب مقسمی رو‌، آقای برومند نیا حل کرده که من خودم چند تا درس باهاش داشتم‌، فقط میتونم بگم براش( و برای شاگرداش) متاسفم !!
میشه توضیح بدین کلاً منظور این سوال چی هست؟ ۲ به توان n یعنی چی؟ این مدار رو می شه کلاً توضیح بدین؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
۳۷ گزینه ۴
۳۸ گزینه ۳
۳۹ گزینه ۱
۴۰ گزینه ۱
۴۱ گزینه ۱
۴۲ نمیدونم
۴۳ گزینه ۳
۴۴ گزینه ۱
۴۵ نمیدونم
۴۶ گزینه ۱
۴۷ نمیدونم
۴۸ گزینه ۲
۴۹ نمیدونم
۵۰ نمیدونم
نظر شما چیه ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  میشه توضیح بدین کلاً منظور این سوال چی هست؟ ۲ به توان n یعنی چی؟ این مدار رو می شه کلاً توضیح بدین؟
منظور طراح این بوده که در یک HA‌، خروجی sum هم درجه با ورودی هاست( چون xor اونهاست) و خروجی carry درجه اش یکی بیشتر از ورودی‌ها( چون and اونهاست ). حالا مثلا ۲ بار carry گرفته پس اگر درجه ورودی n هست درجه خروجی n+2 میشه. ولی موضوع اینه که:
" درجه چی باشه تا مدار درست کار کنه؟ " اصلا معنی نداره‌، چون مدار داره به هرحال کار میکنه‌، حالا درست یا غلط. و اگر منظورش از درجه( تعداد بیت) باشه‌، بازم غلطه چون گزینه ۴ همه گزینه‌ها رو پوشش میده‌، مگر اینکه منظورش این باشه که حداقل تعداد بیت خروجی چیه ؟ که میشه n+2
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۱۱۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ)roointan نوشته شده توسط:  سوال ۳۶ برای چی غلطه؟؟ ۴ تا دو تا می شه ۸ تا پس گزینه ۱ می شه.
عناصر s[0][0] و s[0][1] و s[0][2] و بعد در سطر بعد عنصر s[1][0] هست. پس آدرس عنصر بعدی می شه ۴ تا دو تا به اضافه آدرس پایه.
(این سوال رو نزدم چون یکم ریسک میشد)
سوال ۴۰ رو توضیح می دید؟(خوب این که دیگه همون عدد کاتالان هست،تو ساختمان داده مقسمی هم گفته تعداد خروجی های پشته،تعداد ضرب ماتریس‌ها و ... از این فرمول حساب میشه)
۴۷ رو می شه بررسیش رو بذارید؟
(این سوال رو من گزینه ۴ زدم و از چند نفر دیگم پرسیدم همین نظرو داشتن)
من هم ۵۶ رو ۳ زدم. ولی به نظرم سوال، سوال خوبی نیست!
(من این سوال رو ۱ زدم که احتمال میدم اشتباه زدم)
۵۸ می شه ۴/ ولی یادم نیست دقیقا چطور حل شد. ولی حلش خیلی هم سخت نبود.
(اینو نزدم)
تقریبا کل یک و نیم ساعت وقت اضافه اومده رو صرف سوال ۶۰ کردم و چند جواب بدست آوردم که هیچ کدوم در گزینه‌ها نبود! Big Grin
(سر همین قضیه که وقت میبرد ازش رد شدم،کلا سیستم عامل خیلی روش حساب میکردم ولی برعکس شد)
بقیه ش کو؟؟
۶۴ اگر از راست به چپ باشه، گزینه ۴!!! اول MAC و بعد IP.
(منم ۴ زدم)
۶۵ گزینه ۲/
(اکثر دوستان اینو اشتباه زدن ولی جواب گزینه ۱ میشه)
۶۶ گزینه ۱/
(منم ۱ زدم)
۶۷ گزینه ۲/
(منم ۲ زدم)
۶۸ گزینه ۱/
(منم ۱ زدم ولی نمیدونم درسته یا نه)
باقی یادم نیست.
۷۲ گزینه ۳/
(منم ۳ زدم)
۷۴ فکر کنم ۲ یا ۳ بود.
(بین ۲ تا گزینه شک داشتم نزدم)
۷۵ رو ۴ زدم. کسی نظری نداره؟
(منم شدید نظرم رو گزینه ۴ هست ولی وسواس بیش از حد داشتم نزدم)
۷۶ گزینه ۱/
(منم ۱ زدم)
۷۷ گزینه ۲/ کسی نظری نداره؟
(گزینه ۱ میشه،سوال تکراری بود،توضیحم اینکه درسته بعد از پیوند شرطی ۵ سطر ازش جدا میشه ولی با پرتو که روش زده سطرهای تکراری حذف میشه و فقط ۲ تا میمونه،یعنی گزینه ۱)
۷۸ ۴/
(منم ۴ زدم)
۷۹ گزینه ۱/
(با کمال بد شانسی منم ۱ بدست آوردم ولی ۴ زدم که فکر میکنم جواب شما درسته)
۸۰ یا ۳ بود یا ۴/ کسی نظری نداره؟
(منم بین ۳ و ۴ شک داشتم که نزدم)

اگر یه نفر از مدیران زحمت بکشه اسم تاپیک رو بزاره (نقد و بررسی سوالات نرم افزار ۹۰ دانشگاه آزاد) خیلی بهتره و یا اینکه تاپیک جدا بزنیم و اینارو منتقل کنیم....

اینها ماله دفترچه گروه آ است یا ب ؟Huh

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ق.ظ
aatwo آره این گروه الف هست...

با سلام به همگی دوستان

من متاسفانه به خاطر وسواس زیاد در تست زدن کلی از سوالات که ۹۰% به یه گزینه شک داشتم نزدم و الان چک کردم دیدم مثلا ۶ تا از سوالای مشترک که نزدم ۵تاش همون گزینه هایی بوده که میخواستم بزنم و در کل باعث شد شدیدا درصدام افت کنه،و همچنین عجله در سر جلسه هم خیلی کارو خراب کردو پیشبینی درصدام کلی فاصله داره.

شدیدا اعصابم داغون شد چون خیلی رو درسها حساب کردم و چند هفتست حسابی بهش فکر میکنم‌، مثلا سیستم عامل که گفتم حداقل نصفش میزنم فقط یکی زدم به جاش مدار منطقی که کم خوندم البته پایم قوی بود همشو به حز یکی که نزدم درست زدم.
نظریه همشو زدم ولی نمیدونم چرا ۲تاش اشتباه شد و بدجوری مشترک خراب شد. و کلا اون درصدایی که زدم با زحمتی که کشیده بودم جور در نیومد.

بچه‌ها من هرچی گشتم یه دونه کارنامه هم از ملایر پبدا نکردم،نمیدونم حدودا چه کردم. کسی نداره؟
از دوستاتون کسی نیست اونجا درس بخونه؟!!!!

حالا به نظرتون با این درصدای افتضاح میشه به دانشگاه آزاد نرم افزار ملایر(همدان) با این افزایش ظرفیت امسال یا حتی تو تکمیل ظرفیت امید داشت؟:

تخصصی ۶۰
مشترک ۳۵
زبان ۲۰
ریاضی ۴

؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  aatwo آره این گروه الف هست...

بچه‌ها من هرچی گشتم یه دونه کارنامه هم از ملایر پبدا نکردم،نمیدونم حدودا چه کردم. کسی نداره؟
از دوستاتون کسی نیست اونجا درس بخونه؟!!!!

حالا به نظرتون با این درصدای افتضاح میشه به دانشگاه آزاد نرم افزار ملایر(همدان) با این افزایش ظرفیت امسال یا حتی تو تکمیل ظرفیت امید داشت؟:

تخصصی ۶۰
مشترک ۳۵
زبان ۲۰
ریاضی ۴

؟؟؟؟؟
به نظر من ملایر به احتمال خیلی خیلی زیاد قبولی نگران نباش.
شما سوالای ب رو ندارین؟!
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ ب.ظ
سلام گزینه ۴ جواب می شه نباید این جور مسایل رو از این راه برید باید عدد گزاری کنید جای A,B,C
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ق.ظ، توسط gifa.)
سلام
کنکور آزاد بسیار مزخرف بودش خیلی راحتتر از سال های پیش بودش
مثل اینکه من به بحث دیر رسیدم
چندتا از سوالات غلط بودن
کسی هستش که باهش مشورت کنم؟
اگر هم کلید سوالات رو دارین خدا خیرتون بده بزارین که منم استفاده کنم
راستی از اینجا سوالات گروه الف رو میتونید بگیرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۷۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۶۸ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۴۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۵۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۵۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۸۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۵۹ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۴۲۲ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟ Saman ۴ ۳,۳۳۳ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۹۲ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close