زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ ق.ظ
بررسی سوالات دانشگاه آزاد
دوستان آزادی خسته نباشید. Blushارزیابی خودتون رو در مورد کنکور دانشگاه آزاد که امروز برگزار شد اینجا بگید.
به نظر من مشترک بد نبود مثل هرسال بود سوالاتش.
ریاضی نسبتا مشکل بود. برای یمحاسبات بدون ماشین حساب بایستی مثلا sin 0.5 رو حساب می کردی که غیر ممکن بود در ضمن امسال محاسبات سوالاتش انگار فقط ریشه معادله رو دیده بودن با وجود اون همه مبحث!
تحصصی نرم هم سطحش مثل مشترک بود. حرفی نداشت برای گفتنDodgy
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط hamidkhl.)
سلام
خسته نباشید
امروز کنکور آزاد برگزار شد، دوستانی که شرکت کرده بودن نظر بدن، آزمون چطور بود؟
روی دفترچه سوالات من زده بود گروه ب مگه چند نوع سوال بود؟

نظر خودم در مورد آزمون:

زبانش که خیلی آسون بود، بقیه درسا هم سخت نبود ولی من چون بعد از کنکور سراسری هیچی نخونده بودم یه سری چیزارو یادم نیومد!!!

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط ati.)
سلام ۲تا گروه بود الف و ب فکر کنم گروه شهرستانیا الف بودند
منم امروز شرکت کردم گروه الف ولی خدا وکیلی ریاضیاتش خیلی سخت بود نمی شد هیچ کدوم از محاسباتشو حل کرد با سوالای سال های قبل خیلی فرق داشت..........
کسی از دوستان نیست که گروه الف بوده باشه آخه گروه الف وب خیلی با هم فرق می کنند نمیشه با هم مقایسه شون کرد
نظرشون در مورده کنکوره امروز چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
من گروه ب دادم. زبان خیلی آسون
ریاضی نظری ندارم چون کلا واسه سراسری خیلی وقت نزاشته بودم
مشترکا اسون بود به نظرم
تخصصی هم الگوریتم خیلی اسون پایگاه خوب بود
شبکه هم که نخونده بودمBig Grin
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
من گروه ب دادم. زبان خیلی آسون
ریاضی نظری ندارم چون کلا واسه سراسری خیلی وقت نزاشته بودم
مشترکا اسون بود به نظرم
تخصصی هم الگوریتم خیلی اسون پایگاه خوب بود
شبکه هم که نخونده بودمBig Grin
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ ب.ظ
سلام
من دیروز اصلا قصد اینکه برم امتحان بدم نداشتم.کلا بی خیال شده بودم .ولی صبح رفتم امتحان دادم ،خب دیگه
ناگفته نماند بعد از ارشد دولتی دیگه کتابامو جمع کرده بودم .

من گروه الف بودم به نظرم همه درسهاخوب بودن
زبان: خیلی آسون
ریاضی: با اینکه نخونده بودم ولی چند تا سوال جواب دادم در کل متوسط بود.
مشترک:سیستمش سخت بود ،ساختمان آسون ،منطقی ومعماری خوب
تخصصی: شبکه نخونده بودم ونزدم - طراحی وپایگاه سطح خوبی داشت.
کلا فکر میکنم امتحان در حد متوسط کنکور دولتی هم نبود .
بچه‌ها دانشگاه آزاد کلید نمی زنه؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ب.ظ
بچه‌ها کسی درصدای نفر آخر قبولی علوم تحقیقات پارسالو نداره؟

من نرم افزار علوم تحقیقات زدم

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ ب.ظ
من معماری بودم . دفترچه‌ام الف بود . دوستم نرم افزار بود دفترچش ب بود. سوالاتو مقایسه کردیم‌، به جز زبان و ۵ تا محاسبات و ۵ تا معماری‌، بقیه سوالات کلا فرق داشته. به نظر من ریاضی نسبتا سخت بود‌، از مشترکا همش آسون بود‌، ولی سیستم عامل وحشتناک !!! تخصصی معماری هم که خییلی سخت بود .
ضمنا مطمنئنم امسال تعداد غلط‌ها حداقل ۱۰ تا هست( واسه معماری)
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط javadjj.)
ازمون امروز برگزار شد و البته من من برا سراسری هم خونده بودم و تجربه دوساله کنکور سراسری
و سال قبل هم با توجه به اینکه ازاد قبول شده بودم امسال از اواسط فروردین شروع کردم به خوندن برا ازاد و روزی ۴ ۵ ساعت دور و مرور رو داشتم وکاملا میدونستم بعضی سوالات ازاد ممکنه فضایی باشه.
من هوش شرکت کرده بودم واحد مشهد درسته کنکور ازاد اسونه اما چند تا عیب داره
رقابت مطمئن باشید بین ۱۰۰ نفر اخر شدید هست و یک سوال میتونه کمک کنه و بدون مرور نمیشه رفت سر جلسه کنکور آزاد اما خوب معمولا سوالات کنکور ازاد برای همه آسون به نظر میرسه
مهمترین مورد اینه که سوال زیاد حل کرده باشید من از ۲۵ سوال مشترک ۲۱ سوال فک میکنم درست حل کردم وبه جواب رسیدم
اما خوب سوالات زبان که خوب اسون بود مثل هر سال
متاسفانه تو ریاضیات یکی دو تا سوال اشتباه بود و به جواب نمیرسید مهندسی اسون بود،امار خوب،محاسبات افتضاح و اعداد اعشاری و توابع مثلثاتی که با ماشین حساب فقط جواب پیدا میشد و متاسفم برای طراحان محاسبات عددی آزاد با این شیوه سوال طرح کردن.اما گسسته اسون.
مشترک که خوب سوال اسون داره سخت هم داره اما مهمترین چیز زیاد درست حل کردن بود ولی خوب مشترکا در کل متوسط بود بخصوص سوالات سیستم عامل که خیلی سخت و نامفهوم و متفاوت با سراسری طرح شده بود.
تخصصی الگوریتم که مثل همیشه اسون و هوش هم که خوب معلوم نیست از چه منبعی سوال طرح میشه!!!!
بالاخره تموم شد این همه خوندن برای ارشد کمی به فکر کسب و کار باشیم

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ب.ظ
دوستان این گروه الف یا ب رو از کجا می شد فهمید؟ نکنه باید خودمون تعیین می کردیم الف یا ب رو تو پاسخ نامه؟؟ من که هر چیی رو خود دفترچه رو نگاه کردم چیزی ننوشته بود... توروخدا بگین از کجا فهمیدین الف بودین یا ب؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ب.ظ
سلام دوستان اگر دفترچه سوالات ازاد ۹۰ رو دارید لطف کنید که ما هم بگیریم . ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ
بررسی سوالات دانشگاه آزاد
فقط ریاضی اش بد بود . مثل اینکه دانشگاه آزاد سوال متوسط نداره یا خیلی راحته مثل مشترکاش یا خیلی سخت مثل ریاضی
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
RE: کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  دوستان این گروه الف یا ب رو از کجا می شد فهمید؟ نکنه باید خودمون تعیین می کردیم الف یا ب رو تو پاسخ نامه؟؟ من که هر چیی رو خود دفترچه رو نگاه کردم چیزی ننوشته بود... توروخدا بگین از کجا فهمیدین الف بودین یا ب؟

روی دفترچه ب نوشه بود ب. اگر چیزی نبوده حتما الف بوده. من هم چیزی ندیدم. اولین سوال ساختمان داده شما آرایه بود که آدرس s[1], [1]a خواسته بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ
RE: کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  دوستان این گروه الف یا ب رو از کجا می شد فهمید؟ نکنه باید خودمون تعیین می کردیم الف یا ب رو تو پاسخ نامه؟؟ من که هر چیی رو خود دفترچه رو نگاه کردم چیزی ننوشته بود... توروخدا بگین از کجا فهمیدین الف بودین یا ب؟

روی دفترچه ب نوشه بود ب. اگر چیزی نبوده حتما الف بوده. من هم چیزی ندیدم. اولین سوال ساختمان داده شما آرایه بود که آدرس s[1], [1]a خواسته بود؟

اره درسته اولینی سوالش همیین بود. پس الف اون دفترچه هاییه که روش چیزی ننوشته! خب حالا موقع تصحییح از کجا می خوان بفهمن دفترچه کی الف بوده کی ب؟ روی پاسخنامه هم که علامتی نبود.. بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
مهم نیست که ازاد که کنکورش اینجوریه تصحیح نمی خواهد . تصادفی نمره می دن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۸۵ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۳۹ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۴۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۹۹ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟ Saman ۴ ۳,۲۸۸ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۱ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close