زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟

ارسال: #۴۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ
RE: کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟
سوال ۱ ساختمان داده هم به نظرم غلط بود:
یه آرایه ۳*۲ بود که آدرس عنصر s[1][1]  i رو میخواست یعنی در واقع عنصر سطر ۲ ستون ۲ . که هر عنصر ۲ بایت(۱۶ بیت) بود یعنی باید ۶۴=۱۶*۴ تا می رفتیم جلو و آدرس عنصر اول FF80 بود
در نتیجه FF80 + 40 = FFC0 که FFC0 تو گزینه‌ها نبود. گزینه ۳ FF0C بود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۴۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ ب.ظ
زبان relocate میشه اصلا lru الگوریتم جایگزینی است

اون سوال که همه رشته‌ها غیر اونی که آخرش ۰۱ رو تولید نکنه گزینه ۱ بود همونی که لامبدا رو هم تولید میکرد .

اون سوال که دوتا لامبدا حذف بشه میتونید بگید چطور ۱۴ تا شد .

راستی اون ضریب همبستگی رو چی زدید تو آمار و سکه ؟

من نمیدونم جوابم درسته یا نه .ضریب همون ۰/۳ و سکه رو ۷ /۲۰ بچه‌ها نمیدونید کلیدرو با سوال میفروشن یا نه ؟
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  زبان relocate میشه اصلا lru الگوریتم جایگزینی است

اون سوال که همه رشته‌ها غیر اونی که آخرش ۰۱ رو تولید نکنه گزینه ۱ بود همونی که لامبدا رو هم تولید میکرد .

اون سوال که دوتا لامبدا حذف بشه میتونید بگید چطور ۱۴ تا شد .

راستی اون ضریب همبستگی رو چی زدید تو آمار و سکه ؟

من نمیدونم جوابم درسته یا نه .ضریب همون ۰/۳ و سکه رو ۷ /۲۰ بچه‌ها نمیدونید کلیدرو با سوال میفروشن یا نه ؟

۱-سوال نظریه گزینه ۱ غلط بود چون ۱ رو تولید نمیکرد چون گزینه ۱ >> l (1+0)*(11+00+10) + lambdaین بود
در ضمن گزینه ۲ و ۴ هم لامبدا رو تولید میکردن
۲- گرامرشو حفظ نیستم که بتونم بگم‌، ولی وقتی ۲ تا لامبدا رو از A و C حذف میکردید فقط ۷ تا قاعده به خط اول اضافه میشد. بقیشو یادم نیست
۳-سوال سکه هم گزینه ۲ یا ۳ بود . شما احتمال شیر اومدن رو حساب کردید یعنی:
۷/۲۰ = (۱/۵ + ۱/۲ )۱/۲ ولی سوال گفته بود‌، اگر شیر بیاد حالا احتمال اینکه از سکه سالم بوده باشه چقدره‌، که مسلما بیش از ۱/۲ هستش
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط marjan2001.)
سلام بچه‌ها من بدون اینکه پستهای بالایی را بخونم اینا نوشتم

همینجوری دارم از دلشوره می میرم دیگه نمی دونم اگه بفهمم جوابها را اشتباه زدم چی میشه

راستی ROZA خانم شماکه گفتید نمی رم امتحان بدم
واقعا نمی دونم چی میشه فعلا بهترین کار اینه که کنکور آزاد امسال را فراموش کنم و برای بهمن بخونم

من بار اولم بود ارشد می دادم بیشتر تو زمان بندی و تقسیم وقت اشتباه کردم به نظر خودم اول باید مشترک‌ها را می زدم بعد دروس تخصصی بعد ریاضی آخر هم زبان
من اول زبانها را با حوصله زدم بعد ریاضیها را که به نظر خودم بد نبود ولی خیلی وقتم راگرفت و وسطای مشترک هم یه کم هول شدم و اونجور که می خواستم وقت نذاشتم
حالا باید واسه دولتی حواسم به زمان بندی درست باشه
راستی کنکور دولتی چند تا سواله و چند تا دفترچه چقدر وقت می دن؟
راستی بچه‌ها نمره منفی یک سوم یعنی چی یعنی به ازای هر سه تا سوال غلط یه سوال درست میره

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۵۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  راستی بچه‌ها نمره منفی یک سوم یعنی چی یعنی به ازای هر سه تا سوال غلط یه سوال درست میره
بله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , ali_computer69
ارسال: #۵۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها من بدون اینکه پستهای بالایی را بخونم اینا نوشتم

همینجوری دارم از دلشوره می میرم دیگه نمی دونم اگه بفهمم جوابها را اشتباه زدم چی میشه

راستی ROZA خانم شماکه گفتید نمی رم امتحان بدم
واقعا نمی دونم چی میشه فعلا بهترین کار اینه که کنکور آزاد امسال را فراموش کنم و برای بهمن بخونم

من بار اولم بود ارشد می دادم بیشتر تو زمان بندی و تقسیم وقت اشتباه کردم به نظر خودم اول باید مشترک‌ها را می زدم بعد دروس تخصصی بعد ریاضی آخر هم زبان
من اول زبانها را با حوصله زدم بعد ریاضیها را که به نظر خودم بد نبود ولی خیلی وقتم راگرفت و وسطای مشترک هم یه کم هول شدم و اونجور که می خواستم وقت نذاشتم
حالا باید واسه دولتی حواسم به زمان بندی درست باشه
راستی کنکور دولتی چند تا سواله و چند تا دفترچه چقدر وقت می دن؟
راستی بچه‌ها نمره منفی یک سوم یعنی چی یعنی به ازای هر سه تا سوال غلط یه سوال درست میره

منم به این نتیجه رسیدم که انشاالله از الان واسه سال آینده شروع کنم.فکرکنم این بهترین کاره.فکر کردن به جواب تستها آدمو میکشه.Huh

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ ق.ظ
سلام
من دانشگاه آزاد قزوین نرم افزار بودم
زبان رو ۴۵ زدم ریاضی افتضاح شاید ۳۰ دروس مشترک ۵۰ تخصصی ۶۰

قبول میشم؟
یکی کمک کنه!
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ق.ظ
شما چطور درصد درآوردید کلید و دفترچه رو دارید بذارید ممنون .
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ق.ظ، توسط marjan2001.)
نقل قول: سلام

قبول میشم؟
یکی کمک کنه!
درصدهای رتبه ۵۹ نرم افزار قزوین:
زبان: ۶۰
ریاضیات: ۲۱/۷
تخصصی مشترک: ۳۰/۷
تخصصی نرم افزار: ۵۰

تو تکمیل ظرفیت تا ۶۵ گرفته
هر کس می خواد ببینه قبول میشه یا نه
اینجا را ببینیه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک کارنامه های آزاد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , ali_computer69
ارسال: #۵۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
من نمیدونم هنوز نه سوالا اومده نه کلیدی چیزی‌! چجوری درصد گرفتید ؟ اونم با این همه تست غلط؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط babakab110.)
فوق العاده ساده بود
از سال پیش هر راحتر بود
شبکش با اینکه اصلا نخونده بوده یه تستشو زدم سوال امار بود تا شبکه(سوال اول)
چند تا سوال اشتباه هم داشت
ولی واقعا گلابی بود
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ق.ظ)shifte65 نوشته شده توسط:  سلام

قبول میشم؟
یکی کمک کنه!

اره قبولی اگه مهر قبول نشی صد در صد تو تکمیل ظرفیت قبولی
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  کسی می دونه چطور میشه درصدها رو بدست آورد؟کسی از فرمولش خبر داره؟
بدست آوردن درصدها که برای ماخیلی تکراریه: تعداد سئوالات درس/((تعداد صحیح-(۳/تعداد غلط))*۱۰۰)
ولی اگر منظورتون نمره تراز باشه روش محاسبه اش رو نمیدونم.

پس ضریب درسها کجای این فرمول اعمال میشه؟؟!!
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ق.ظ
کلید سوالا رو کسی داره؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: microlife , ali_computer69
ارسال: #۵۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ب.ظ
اینجا ادعا کرده سوالات رو داره:

۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  پس ضریب درسها کجای این فرمول اعمال میشه؟؟!!
حساب کردن ضریب درسها برای محاسبه تراز هستش که گفتم از نحوه محاسبه اون خبر ندارم
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ)roointan نوشته شده توسط:  اینجا ادعا کرده سوالات رو داره:

البته دفترچه این سایت مجانی نیست و باید هزینه اش رو بپردازیم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۸۶ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۳۹ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۴۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۴۰۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟ Saman ۴ ۳,۲۸۸ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۲ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close