زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟

ارسال: #۱۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
RE: کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟
[/quote]

اره درسته اولینی سوالش همیین بود. پس الف اون دفترچه هاییه که روش چیزی ننوشته! خب حالا موقع تصحییح از کجا می خوان بفهمن دفترچه کی الف بوده کی ب؟ روی پاسخنامه هم که علامتی نبود.. بود؟
[/quote]

نگران نباش‌، روی پاسخ نامه کلی علامت خورده بود که همین چیزا رو تعیین میکنه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی درصدای نفر آخر قبولی علوم تحقیقات پارسالو نداره؟

من نرم افزار علوم تحقیقات زدم

البته به هیچ عنوان درصد های پارسال رو با امسال مقایسه نکن. به خصوص ریاضی

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl , ali_computer69
ارسال: #۱۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ
منم معماری امتحان دادم
زبان خوب بود
ریاضی سخت
مشترک آسون
تخصصی متوسط
کسی دفترچه رو نداره ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ق.ظ
من نرم افزار امتحان دادم.
سال اولم بود.
واقعاً سوالات گلابی بودند و به هیچ وجه مثل سوالات سراسری نبود.
آرزوی موفقیت میکنم برای همتون....!

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ ق.ظ، توسط banou.)
من علوم تحقیقات اهواز شرکت کردم.
تخصصی‌، آسون
مشترک هم اکثرا تکراری از سالهای قبل بود اما سیستم عاملش سخت بود
ریاضی برای من سخت بود ظاهرا دوستان هم گفتن سخت بوده
زبان هم آسون بود
کسی می دونه چطور میشه درصدها رو بدست آورد؟کسی از فرمولش خبر داره؟
به نظر شما واسه قبولی باید حداقل از هر کدوم چند درصد بزنیم تا قبول بشیم.
خدا کنه قبول شم اصلا حوصله استرس آزمون‌ها رو ندارم دیگه.اه چقدر باید امتحان بدیم همش.کل زندگیمون شد امتحان.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ق.ظ
بررسی سوالات دانشگاه آزاد
میشه کسی دفترچه سئوالات مهندسی نرم افزار رو تو سایت بزاره.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ق.ظ، توسط hamidkhl.)

hr]
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی درصدای نفر آخر قبولی علوم تحقیقات پارسالو نداره؟

من نرم افزار علوم تحقیقات زدم

البته به هیچ عنوان درصد های پارسال رو با امسال مقایسه نکن. به خصوص ریاضی
[/quote]

ممنون بابت کارنامه
یعنی ریاضی امسال سخت‌تر بوده؟
من اولین بار بود که کنکور آزاد دادم، زیاد با روندش آشنا نیستم
یه سوال دیگه: این که زده رتبه آخرین نفر در انتخاب اول:۷۴ یعنی علوم تحقیقات ۷۴ نفر قبول میشن؟

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
[/quote]

ممنون بابت کارنامه
یعنی ریاضی امسال سخت‌تر بوده؟
من اولین بار بود که کنکور آزاد دادم، زیاد با روندش آشنا نیستم
یه سوال دیگه: این که زده رتبه آخرین نفر در انتخاب اول:۷۴ یعنی علوم تحقیقات ۷۴ نفر قبول میشن؟
[/quote]

بله‌، بیشتر مزخرف تا سخت‌، مثلا محاسبه sin 1.5 بدون ماشین حساب!!
۷۴ نفر تو مرحله اول‌، و همین حدود در تکمیل ظرفیت. یعنی تا نفر ۱۲۰ اینا قبولن
[/quote]

بله‌، بیشتر مزخرف تا سخت‌، مثلا محاسبه sin 1.5 بدون ماشین حساب!!
۷۴ نفر تو مرحله اول‌، و همین حدود در تکمیل ظرفیت. یعنی تا نفر ۱۲۰ اینا قبولن
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ق.ظ
من نرم افزار گروه ب تهران بودم. اولا دیروز راجع به الف و ب بودن سوالات یه چیزی شنیدم که ظاهرا مرجع معتبر بوده. شنیدم که دانشکاههای تهران و برخی دانشگاههای معتبر شهرستان مثل شیراز ،سوالات نرم افزارشون ب هست که مشکل‌تر از گروه الف طرح شده. بنابراین بچه های تهران همگی گروه ب بودند و با هم مقایسه می شوند. از نظر رتبه بندی هم اول علوم تحقیقات هست بعد تهران جنوب و بعد تهران شمال. بنابراین اگر کسی علوم تحقیقات زده باشه و نمره اونجا رو نیاره ممکنه نمره جنوب رو بیاره و اونجا قبول شه یا شمال . لازم دونستم این توضیحات رو بدم برای دوستان.
در ضمن من دیروز دیدم برای ۱۹۲۵ خانم رشته نرم افزار تهران کارت صادر شده . اگر تعداد آقایون این رشته هم همین تعداد باشه می شه حدودا ۳۸۰۰ نفر نرم افزار تهران!!!!!
این خیلی زیاده!!!!!
و اما در مورد سوالات گروه ب:
زبان خیلی خوب‌، ریاضی مهندسی خوب‌، محاسبات افتضاح!!!!!!! یعنی این طراح بلا نسبت شما کودن فکر نکرده ما سر جلسه ماشین حساب نداریم!!!!! این باعث شد من ۵ تا سوال ریاضی رو از دست بدم الکی .
در ضمن آمار اولین بار بود از فصل آخر(آزمونها) سوال می داد که من نخونده بودم.
مشترک خوب بود سیستم گروه ب خوب بود ولی ظاهرا الف سخت بوده.‌، تخصصی هم الگوریتم مسخره و سخت بود پایگاه هم معمولی بود. شبکه هم من نخونده بودم...

اشکی که هنگام شکست میریزیم... عرقیست که هنگام تلاش نریخته ایم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman , ali_computer69
ارسال: #۲۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ق.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  و اما در مورد سوالات گروه ب:
زبان خیلی خوب‌، ریاضی مهندسی خوب‌، محاسبات افتضاح!!!!!!! یعنی این طراح بلا نسبت شما کودن فکر نکرده ما سر جلسه ماشین حساب نداریم!!!!! این باعث شد من ۵ تا سوال ریاضی رو از دست بدم الکی .

مگه ما هم طراحیم که میگی بلانسبت شما ؟ Confused
بچه‌ها این یکی از سوالات منطقی گروه الف هستش که به نظرم غلطه‌، یعنی جوابی که من پیدا کردم در گزینه‌ها یافت نشد . شما هم چک کنید لطفا

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  مگه ما هم طراحیم که میگی بلانسبت شما ؟ Confused

خب حرف بد بود گفتم یه وقت به کسی بر نخوره. راستی بچه‌ها رشته هوش هم الف و ب داره؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ ق.ظ
البته دوستان اشتباه نکنند ۷۴ نفر قبولی فقط ماله تهران هست بقیه دانشگاها مثل نجف آباد پارسال ۲۶ نفر بیشتر نگرفت بار اول .....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl , ali_computer69
ارسال: #۲۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط zr2358.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ق.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  و اما در مورد سوالات گروه ب:

مگه ما هم طراحیم که میگی بلانسبت شما ؟ Confused
بچه‌ها این یکی از سوالات منطقی گروه الف هستش که به نظرم غلطه‌، یعنی جوابی که من پیدا کردم در گزینه‌ها یافت نشد . شما هم چک کنید لطفا

جواب اینطور میشه:
[tex]\bar{(B \bar{B}C)\bar{A}} A\bar{B}=\bar{B}.(B \bar{C}) A\bar{B}=\bar{B}\bar{C} A[/tex]

البته اون اول not روی کل عبارت اوله یعنی از B تا Aپریم. شما فقط پرانتز اول را not کردین. برای همین جوابتون اشتباه شده.
که جواب میشد گزینه ۴ فکر می کنم.

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ق.ظ
البته اون اول not روی کل عبارت اوله یعنی از B تا Aپریم. شما فقط پرانتز اول را not کردین. برای همین جوابتون اشتباه شده.
[/quote]

درسته منم همین گزینه رو زدم.....................
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
[/quote]

جواب اینطور میشه:
[tex]\bar{(B \bar{B}C)\bar{A}} A\bar{B}=\bar{B}.(B \bar{C}) A\bar{B}=\bar{B}\bar{C} A[/tex]

[/quote]

الان تو جواب شما ورودی AB=11 باید خروجی رو ۱ کنه‌! ولی با این ورودی خروجی از طریق قسمت پائین ۰ میشه !
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط saba59.)
بچه های گروه ب‌، آمار اون سوال که مربوط به جورها بود رو چی زدین؟؟ فکر کنم سوال ۲ بود. ۱۰۰ تا شیی داشتیم ....

زبان: الگوریتمLRUصفحه رو Relocate می کرد یا Move ؟
بچه های گروه ب‌، آمار اون سوال که مربوط به جورها بود رو چی زدین؟؟ فکر کنم سوال ۲ بود. ۱۰۰ تا شیی داشتیم ....

زبان: الگوریتمLRUصفحه رو Relocate می کرد یا Move ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۰۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۶۸ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۳۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۴۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۹۹ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟ Saman ۴ ۳,۲۸۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۵۷ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close