زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر اعضا در مورد انتقال داده ی فرشاد صفایی

ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ب.ظ
نظر اعضا در مورد انتقال داده ی فرشاد صفایی
با سلام

من کتب شبکه راهیان ارشد رو دارم ولی زیاد ازش راضی نیستم. آیا کتاب انتقال داده ی صفایی برای ارشد ای تی مناسب است یا مطالب اضافی دارد . خواشمندم از کسایی که کتاب آقای صفایی رو خوندن تجربیاتشون در اختیار اعضا بگذارند . (چون در شهر ما این کتاب در دسترس نیست و باید انو سفارش بدم )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
RE: نظر اعضا در مورد انتقال داده ی فرشاد صفایی
(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)justlearnnew نوشته شده توسط:  با سلام

من کتب شبکه راهیان ارشد رو دارم ولی زیاد ازش راضی نیستم. آیا کتاب انتقال داده ی صفایی برای ارشد ای تی مناسب است یا مطالب اضافی دارد . خواشمندم از کسایی که کتاب آقای صفایی رو خوندن تجربیاتشون در اختیار اعضا بگذارند . (چون در شهر ما این کتاب در دسترس نیست و باید انو سفارش بدم )

من خوندم ولی توصیه نمیکنم!
کتاب ضعیفیه!

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۰۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۴۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۹۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۳۱ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۳۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۱۶۲ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close