زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت ارشد سراسری سال ۹۲

ارسال: #۱۶
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ق.ظ
RE: پاسخ سازمان سنجش به سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت ارشد سراسری سال ۹۲
(۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ق.ظ)pershang نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها اگه کسی غیر انتفاعی قبول شده باشه تو تکمیل ظرفیت جای دیگه قبول بشه ، تکلیف شهریه ای که پرداخت کرده چی میشه؟ میدونید دانشگاه ه چه طور باهاش تسویه حساب میکنه؟ وامی که ثبت نام کرد چی میشه؟ خیلی گیج شدم نمیدونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه!
معمولا شما شهریه رو برای ترم مهر باید واریز کرده باشید،حال در صورت قبولی از ترم بعد(بهمن) در دانشگاه جدید باید ثبت نام کنید.یعنی یه ترم شهریه دادی و بعد میتونی دروس پاس شده رو برای دانشگاه جدید ببری تا تطبیق بخوره.وقت تسویه حساب هم اگه بدهی یا وامی داشته باشی مسلما باید تسویه کنی.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pershang
ارسال: #۱۷
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
دوستان سوال ۶ و ۹ پاسخ داده شد Smile
جهت مشاهده به ارسال اول این تاپیک مراجعه بفرمایید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۸
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ
جواب سوال منم دادن اینم بذار شاید به درد کسی بخوره

با سلام تقدم و تاخر انتخابها تاثیری ندارد ملاک نمره علمی است. با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
یه نکته هم که من از آموزش دانشگاه کارشناسی پرسیده بودم بگم:

گفتن امسال بخشنامه جدیدی اومده که اگه کسی تا پایان شهریور فارغ التحصیل نشده باشه و تکدرس مونده باشه میتونه بره ارشد رو ثبت نام کنه و تا آخر آذر فرصت داره که اون تک درس رو پاس کنه و اگر پاس نکرد قبولی ارشدش میپره
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
من معماری کامپیوتر خوارزمی می خونم،الان اگه بخوام تو تکمیل ظرفیت برم نرم افزار الزهرا این درسایی که این جا گرفتم اگر پاس کنم حساب می شه یا نه باید برم از صفر توی ترم بهمن احتمالا شروع کنم؟؟میشه راهنمایی بفرمایین دوستان

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  من معماری کامپیوتر خوارزمی می خونم،الان اگه بخوام تو تکمیل ظرفیت برم نرم افزار الزهرا این درسایی که این جا گرفتم اگر پاس کنم حساب می شه یا نه باید برم از صفر توی ترم بهمن احتمالا شروع کنم؟؟میشه راهنمایی بفرمایین دوستان
باید از مدیر گروه دانشگاه الزهرا بپرسید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_gh
ارسال: #۲۲
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
"چنانچه‌ هر یک ‌از داوطلبان که ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ از طریق پایگاه اینترنتی این سازمان اعلام ‌گردیده‌ (به‌ غیر از کدرشته محل‌های‌ بورسیه‌ وکدرشته‌ محل‌های‌ دارای‌ شرایط خاص‌ که‌ مطابق‌ بند ۲ فوق‌ حق‌ شرکت‌ ندارند) در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ هر یک ‌از کدرشته‌ محل‌های این اطلاعیه قرار گیرند، قبولی‌ قبلی ‌آنان‌ (قبولی‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «کان‌ لم‌ یکن»‌ تلقی‌ می‌گردد و باید برای‌ ادامه ‌تحصیل‌ به‌ محل‌ قبولی‌ جدید مراجعه‌ نمایند. لذا به‌ پذیرفته‌شدگان‌ تأکید می‌شود در انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه دقت‌ کافی‌ مبذول‌ دارند، در غیر اینصورت‌ هیچگونه‌ اعتراضی‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود. "

کسی میدونه این یعنی چی که در اطلاعیه تکمیل ظرفیت اومده،یعنی اگر شهریور قبول شده باشیم و ثبت نام کرده باشیم،حالا اگر تکمیل ظرفیت شرکت کنیم و قبول بشیم،قبولی قبلی منتفی میشه و مجبوریم در محل جدید ثبت نام کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ق.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  "چنانچه‌ هر یک ‌از داوطلبان که ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ از طریق پایگاه اینترنتی این سازمان اعلام ‌گردیده‌ (به‌ غیر از کدرشته محل‌های‌ بورسیه‌ وکدرشته‌ محل‌های‌ دارای‌ شرایط خاص‌ که‌ مطابق‌ بند ۲ فوق‌ حق‌ شرکت‌ ندارند) در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ هر یک ‌از کدرشته‌ محل‌های این اطلاعیه قرار گیرند، قبولی‌ قبلی ‌آنان‌ (قبولی‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «کان‌ لم‌ یکن»‌ تلقی‌ می‌گردد و باید برای‌ ادامه ‌تحصیل‌ به‌ محل‌ قبولی‌ جدید مراجعه‌ نمایند. لذا به‌ پذیرفته‌شدگان‌ تأکید می‌شود در انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه دقت‌ کافی‌ مبذول‌ دارند، در غیر اینصورت‌ هیچگونه‌ اعتراضی‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود. "

کسی میدونه این یعنی چی که در اطلاعیه تکمیل ظرفیت اومده،یعنی اگر شهریور قبول شده باشیم و ثبت نام کرده باشیم،حالا اگر تکمیل ظرفیت شرکت کنیم و قبول بشیم،قبولی قبلی منتفی میشه و مجبوریم در محل جدید ثبت نام کنیم؟

خب آره دیگه به این واضحی گفته قبول بشی مجبوری بری جای جدید تازه اگه روزانه قبول بشی و نری ،واسه سال بعد هم محروم میشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۲۴
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ
سلام
نمیدونم سوال به اینجا ربط داره یا نه اگر سوال بی ربط میپرسم پیشاپیش عذرخواهی میکنم.
من هرکاری میکنم نمیتونم کارت اعتباری تکمیل ظرفیت رو بخرم میگه موجودی کارت شما کافی نمیباشد در صورتی که موجودی کارتم خیلی خیلی بیشتر از مبلغ مورد نظر هست چیکار کنم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: student_92
ارسال: #۲۵
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط ایزدی.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  من معماری کامپیوتر خوارزمی می خونم،الان اگه بخوام تو تکمیل ظرفیت برم نرم افزار الزهرا این درسایی که این جا گرفتم اگر پاس کنم حساب می شه یا نه باید برم از صفر توی ترم بهمن احتمالا شروع کنم؟؟میشه راهنمایی بفرمایین دوستان
من پرسیدم از دانشگاه همدان شما باید درسایی رو می گرفتی ک مشترک باشه درساییت ک مشترک نیست با توجه به اینکه الزهرا نرم افزار اورده اما شما معماری می خونی مسلما قبول نیم کنن دیگه

بعدشم چ کاریه شما ک قبول شدی ارشدم کلا مگه چند واحده ؟ همون جا ک هستی بخونی سنگین تری ب نظر من

Heart

(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)se.va نوشته شده توسط:  سلام
نمیدونم سوال به اینجا ربط داره یا نه اگر سوال بی ربط میپرسم پیشاپیش عذرخواهی میکنم.
من هرکاری میکنم نمیتونم کارت اعتباری تکمیل ظرفیت رو بخرم میگه موجودی کارت شما کافی نمیباشد در صورتی که موجودی کارتم خیلی خیلی بیشتر از مبلغ مورد نظر هست چیکار کنم؟

برای دوست منم همین اتفاق افتاد با توجه به اینکه اخر وقته و امروز مهلت اخره پیشنهاد می کنم از ی کارت دیگه استفاده کنین
با کارت یکی از دوستانتون ک موفق شده بخرید
Big Grin

CoolBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ
من موفق نمیشم کارت اعتباری بخرم روز اول هم چک کردم نشد
یا میگه موجوری کارت کافی نمیباشد یا
"در صورتی که بعداز ۲ ساعت اس ام اس دریافت ننموداید ، پرداخت شما ناموفق بوده است. در صورتیکه مبلغی از حساب شما کسر شده باشد، مبلغ کسر شده حداکثر تا ۷۲ ساعت به حساب شما برگشت داده خواهد شد" هیچ اس ام اسی هم نیومد واسم

با دوتاکارت هم چک کردم همینو میگه

چیکار کنم روز آخرشه Sad Sad Sad Sad Sad
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت تا ۳۰ مهر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66
ارسال: #۲۸
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)se.va نوشته شده توسط:  سلام

سلام
منم همین مشکل رو دارم. با چند کارت دیگه هم امتحان کردم ولی بازم همین پیغام رو میده!!!
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ق.ظ

اکه سر فصل های دو درس یکی باشه و نمرشو بالای ۱۴ گرفته باشی،دانشگاه مقصد براتون تطبیق میزنه
۱
۰
ارسال: #۳۰
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
امروز سنجش به سوال ۷ در خصوص چگونگی لغو انتخاب رشته ای که برا تکمیل انجام شده، پاسخ داد
نتیجه رو در پست اول ببینید Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close