زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به چی فکر می کنی؟

ارسال: #۸۷۱
۰۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۶ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
مدتیه فکرم مشغول این هست که این دو سال من را عجیب پخته کرد.احساس میکنم دارم به بلوغ میرسم!! بلوغ فکری!! توی زندگیم کوچکترین اتفاقی که میفته بهش فکر میکنم. قبلا مسیر راه را جور دیگر میدیدم.اصلا نمیدیدم.این دوسال یک جور خاصی شدم....انگار پخته شدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA , kora , Pure Liveliness , Menrva , fatemesoleimani , targol
ارسال: #۸۷۲
۱۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه تو طالع من چی نوشته
به هر دری میزنم همه درها انگار بسته است
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Menrva , RASPINA , fatemesoleimani , targol , Pure Liveliness
ارسال: #۸۷۳
۱۲ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ
RE: به چی فکر می کنی؟
به ۱۰ سال پیش! واقعا چه عمر زود گذشت!!! یعنی از اون روزها ۱۰ سال گذشته واقعا؟ عین پلک زدن بود!!!!Idea
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , RASPINA , fatemesoleimani , targol , Pure Liveliness
ارسال: #۸۷۴
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
سرما خوردم یعنی یه بسته دستمال کاغذی تموم کردم خودم دیگه خجالت می کشم تا چند ساعته دیگه با دوستم که اونم سرما خورده می خوایم بریم دکتر
الانم یه دفعه یاد بچگی هام افتادم یه سری من و دوستم کلاس تابستونی مدرسه می رفتیم کلاس نقاشی تموم شده بود حالا هی منو دوستم رنگ امیزی میکردیم نقاشی هامونا بعد تا اومدیم به خودمون وسایلامون را که جمع کردیم دیدیم وای در سالن بسته شده همه رفته بودن حالا چی کار کنیم وای تا صبح از گشنگی می میریم تو کیف هر کدوم یه لواشک و شکلات بیشتر نداشتیم بعد رفتیم طبقه دوم از پنجره هی داد میزدیم کمک کمک بعد چند ساعت روبه روی مدرسه هم چند تا از این پسرایی که سر کوچه ها وایمیسن اومدن ما هم با ترس دوباره داد زدیم کمک کمک یه دفعه اومدن کمکمون کن چندتا از این میله های پنجره را دراوردن ما را از ساختمان مدرسه به حیات منتقل کردن بعد دوستم خیلی حرفه ای از دیوار بالا رفت و رفت بیرون مدرسه منم نمیدونم چه جوری بردن بیرون بعد که ما رفتیم خونه دیدیم از طرف اموزش پرورش اومدن دم درمون و خانواده هامونم نگران بودن مسئولین اموزش پرورش ما را که دیدن چند تا سوال پرسیدن بعد رفتن فرداش که رفتیم کلاس مدیر مدرسه صدامون کرد و با لحن تهدید امیزی گفت سال دیگه از انظباطتون چند نمره کم می کنم ما هم سرمون انداختیم پایین و یه معذرت خواهی کردیم و سر کلاس رفتیم.

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , **sara** , Pure Liveliness , RASPINA , khayyam , kora
ارسال: #۸۷۵
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
به چی فکر می کنی؟
Garbage in,
Garbage out
توو زندگی هم کاربرد داره!

به بزرگی خدا (:
به همه ی کارایی که باید انجام بدم.
به مفید عمل کردن.
به یه تغییر.
به سحرخیز بودن
.
.
.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , tabassomesayna , **sara** , soheila-zd , fatemesoleimani
ارسال: #۸۷۶
۲۱ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ
به اون
ارسال: #۸۷۷
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
امروز به این فکر می کنم که من و بقیه دوستان هر روز موفق تر از قبل خواهیم شد

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Pure Liveliness
ارسال: #۸۷۸
۲۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه الان دقیقا سر جای پارسالم ایستادم
دقیقا همون وضعیت دارم
وباید این حلقه break بشه
و default یعنی اون چیزی که برنامه من هست اجرا بشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Pure Liveliness
ارسال: #۸۷۹
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
تاپیک" هرچه میخواهد دل تنگت بگو" که با ارور مواجه شده و تاپیک "سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو." هم پیرو سیاست جدید مبنی بر کاهش موضوع های غیر درسی که به تدریج اعمال خواهد شد بسته شد..... دیگه ما فقط همین جا را داریم که بیایم .........
خب خوبه حداقل میشه فکرمون را یه جا یادداشت کنیم.........
دوستای کامپیوتری خوبه یک روز در هفته یا یک روز درماه را بذارن برای روز بدون کامپیوتر .........
خیلی خوب میشه می تونید کلی کارای عقب مونده مخصوصا خرید و مرتب کردن اتاق و...... را انجام بدید . مخصوصا یه کم با خانواده باشید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab01 , fatemesoleimani , Pure Liveliness , **sara** , پوونه
ارسال: #۸۸۰
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  پیرو سیاست جدید مبنی بر کاهش موضوع های غیر درسی که به تدریج اعمال خواهد شد بسته شد.....
عه.. ! به اینکه جریان این سیاست جدید چیه؟:دی
یعنی تاپیک ها ایراد فنی ندارن و بسته شدن که اینطوریه؟
چون آوا هم از حذف نشدن پست ها میگفت و من متوجه نشدم این تغییرات کی اعمال شده ؟
تو تاپیکی جایی گفته شده قبلا توسط مدیران؟

حرص نخور.. بیا تاپیک دخترای مانشتی ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , **sara**
ارسال: #۸۸۱
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
به تمام چیزهایی که یه روز مهم بودن اما امروز خیلیاشون نا مهم و حتی بی اهمیت شدن!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۸۸۲
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
باینکه چرا وقت گذاشتم جواب سوال یه نفر را دادم و اون شخص بعد از خوندن جوابم ، از کس دیگه ای میپرسه این جواب درسته ؟

گاهی تو خیابون هم پیش میاد یکی یه ادرس میپرسه شما وقت میذاری کامل راهنمایی اش میکنی و میپرسی متوجه شدی ؟ میگه اره..
هنوز ازش جدا نشدین از یکی دیگه همون آدرس را میپرسه.
ارسال: #۸۸۳
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط IT.girll.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  باینکه چرا وقت گذاشتم جواب سوال یه نفر را دادم و اون شخص بعد از خوندن جوابم ، از کس دیگه ای میپرسه این جواب درسته ؟

ببخشید اگه منظورتون منم تو تاپیک گروه درسی٬ خب شما که گفتین این مورد خاص رو نمیدونین! در ضمن من از همه پرسیدم که این کتاب ترجمه دیگه ای داره یا نه یعنی یه سوال کاملا جدا.
ارسال: #۸۸۴
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
به چی فکر می کنی؟
به اینکه با این همه خستگی چیکار کنم : |

+ باید برگردم به همون آدم قبلی که بودم، همون ریمان ۲ سال پیش Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , diligent
ارسال: #۸۸۵
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه من الان باید برم سرکار شب هم آخه کار می کنند ........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۸۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۱۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۶۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۳۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۵۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۸۵۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close