زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به چی فکر می کنی؟

ارسال: #۹۱
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
به چی فکر می کنی؟
به این که حکمت برخی چیزا رو اصلا نمی تونم بفهمم :| به این که چرا برخی اشتباهات رو انجام میدم! به این که نمی خواستم این طوری بشه! شایدم باید می شد نمی دونم Sad

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Breeze , Menrva
ارسال: #۹۲
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط kati.)
RE: به چی فکر می کنی؟
به گذشته ...به آینده ام...
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به این که حکمت برخی چیزا رو اصلا نمی تونم بفهمم :| به این که چرا برخی اشتباهات رو انجام میدم! به این که نمی خواستم این طوری بشه! شایدم باید می شد نمی دونم Sad
این جمله رو خیلی خوب گفتید...
" این که چرا حکمت برخی چیزا رو اصلا نمی تونم بفهمم!! " و این من رو خیلی زیاد عذاب میده!! Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۹۳
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ
به اینکه باید این یکی رو قبول بشم حتما وگرنه خودکشی می کنمBig GrinBig GrinBig Grin یکی بیاد دست منو بگیره یه بابا بی خیالی یه چیزی بگه تا خودم نکشتمBig GrinBig GrinBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zaynab , nina69
ارسال: #۹۴
۲۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  به اینکه چرا تو هر تاپیکی که میرم خانما فعال ترنTongue
شاید چون تو تاپیکایی میرید که به نظر خانم ها جالب تره چون خودتون هم خانم هستید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۹۵
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
نمیدونم
مثه نوار قلب که صدای بوق ممتد میزند..
فکرم صدای ممتد میدهد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۹۶
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
ب اینکه مانشت تا چندین سالهای بعد باز هم همینطور خوب باقی میمونه .....؟...

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۹۷
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  به اینکه باید این یکی رو قبول بشم حتما وگرنه خودکشی می کنمBig GrinBig GrinBig Grin یکی بیاد دست منو بگیره یه بابا بی خیالی یه چیزی بگه تا خودم نکشتمBig GrinBig GrinBig Grin

انشاا... قبول میشین آقای یاسمی
اگرم نشدین هم نشدین دیگه ، انشاا... یکی بهتر
RolleyesAngel

آدما وقتی پوستشون چروک میخوره پیر نمی شن ... آدما وقتی رویاهاشون چروک میخوره ؛
پیر می شن !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت
ارسال: #۹۸
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه تصمیم درست چیه
نه به اینکه تصمیم درست رو بتونم انتخاب کنم، میدونم درست چیه ولی انجام دادنش به مراتب سخت تره
خدایا چیکار کنم

آدما وقتی پوستشون چروک میخوره پیر نمی شن ... آدما وقتی رویاهاشون چروک میخوره ؛
پیر می شن !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۹۹
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ب.ظ
به اینکه خیلی خوبه که آدم دفترچه بیمه اش دم دستش نباشه . این یعنی مدتهاست مریض نشده . الحمدلله
اما خیلی بده دقیقا وقتی که صداش شده مثل جوجه خروس در سن بلوغ و چشمهاش مثل گوشهای زیزیگولو تا به تا شده یکی باز یکی بسته و عطسه و سرفه و سر درد و سرگیجه و ... اون موقع دفترچه بیمه اش رو پیدا نکنه که بره دکتر ! یعنی باید بره سرشو بذاره بمیره

عجــــب
 سپاس‌گزاری شده توسط: zaynab
ارسال: #۱۰۰
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  به اینکه خیلی خوبه که آدم دفترچه بیمه اش دم دستش نباشه . این یعنی مدتهاست مریض نشده . الحمدلله
اما خیلی بده دقیقا وقتی که صداش شده مثل جوجه خروس در سن بلوغ و چشمهاش مثل گوشهای زیزیگولو تا به تا شده یکی باز یکی بسته و عطسه و سرفه و سر درد و سرگیجه و ... اون موقع دفترچه بیمه اش رو پیدا نکنه که بره دکتر ! یعنی باید بره سرشو بذاره بمیره

عجــــب
ای بابا ! ان شالله هر چه زودتر حالتون خوب شه. لیمو شیرین وشلغم (البته شلغمهای اصفهان تموم شد اونجا فکر کنم باشه هنوزBig Grin)، اب لیمو و اب جوش عسل فراموش نشه. سرماخوردگی چیزی نیست که ادم بره واسش سرشو .... Smile حالا زیاد مهم نیست این دفترچه بیمه. خدا رو شکر من داشتم یه زمانهایی بعد استفاده نشد وقتش گذشت بعد دیگه تمدید نکردم! دیگه الان ندارمBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۱۰۱
۲۶ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
ممنون دوستان خوبم از توجهتون
راست می گی انرژی جان برا سرما خوردگی آدم نمیمیره اما فکر کنم داشتم هذیون میگفتم در ارسال قبلی Tongue وای چقدر این چند روز غر زدم بابت این مریضیم خودم شرمنده شدم BlushBlushBlush

مامانم صدا کردن برا شام نشد ادامه اش رو بنویسم . با همون وضعیت رفتم دکتر (دکتر آشنا بود). مامانم هم مریض شده بودن دیگه دو تایی رفتیم . یعنی واقعا قیافه ام تو آینه دیدنی بود . رسما یک چشمم بسته بود یکی باز.
البته الان بهترم . نمیدونم چرا نفس دکتر به آدم میخوره آدم بهتر میشه .
آهـــــــــــــــــــــــــا ! نـــــــــــــــــــــــــه . بحث نفس نیست! کار اون پنی سیلینی هست که نوش جان کردم .

پرستار رو دستم تست کرد که حساسیت نداشته باشم و دورش یه خط کشید با خودکار، یاد بچگی هام افتادم که برام ساعت میکشیدن دور جای تست .

نخندینا ! تا الان فکر میکردم اون دایره رو همینطوری میکشیدن که مثلا دلمون خوش باشه رو ساعدمون!!! ساعت بستیم باهاش سرگرم باشیم Tongue (ولی جدا فکر میکردم فقط برا اینه که جای سوزن مشخص باشه نه اینکه ربطی به بعدش داشته باشه)

اما امشب فهمیدم برا این بوده که در صورت بروز حساسیت ، از یه حدی اگر التهابش بیشتر بشه متوجه بشن Big Grin اینو با همون صدای خروسیم از پرستار پرسیدم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maneshty
ارسال: #۱۰۲
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ
به اینکه الان که مانشت بعد چند ساعت اومده بالا بالاخره ، آیا چیزی درش ثبت کنیم میپره یا نه Big Grin
ارسال: #۱۰۳
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  باینکه در یه جامعه که همه دم از مسلمانی میزنن ،طرفداری از حق ، چرا بهای سنگینی داره؟؟
چون اسمشه جامعه مسلمونی ولی رسمش چیز دیگس و من نمیدونم چرا اسمش باید این باشه که .... بزنه تو اسلام!

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , انرژی مثبت
ارسال: #۱۰۴
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه خدا جوابه کسی که دلمو شکوند رو میده یا نه ؟!!!
ارسال: #۱۰۵
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)fateme_68 نوشته شده توسط:  به اینکه خدا جوابه کسی که دلمو شکوند رو میده یا نه ؟!!!

قطعا میده...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme_68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۹۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۸۶۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۸ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۷ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۵۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۸۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۴,۰۸۱ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close