زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد تحصیل و شرکت در آزمون (همزمان)

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ق.ظ، توسط موج.)
دوستان خسته نباشید
به همه رتبه های خوب تبریک میگم
امیدوارم که سال دیگه من و اونایی که رتبه خوبی نداریم بتونیم جبران کینم و با خوب خوباشون هم دانشکده ای شیم

بچه‌ها من رتبم ۶۷۰ شده توی نرم افزار و غیرانتفاعی های مشهدرو میارم
دیدین توی دوران کارشناسی بعضی‌ها غیر انتفاعی یا شبانه قبول میشدن ثبت نام میکردن همزمان برای کنکور هم میخوندن و رتبه و دانشگاه بهتری میاوردن و از سال بعد میرفتن در اونجا و واحداشون تطبیق میخورد
سوالم اینه که همچین کاری برای ارشد هم امکان پذیره
یعنی در حین درس در غیرانتفاعی برای آزمون ۹۱ بخونم که یه دان دولتی خوب قبول شم؟
آیا موردی رو سراغ دارید که این کارو کرده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۵ ق.ظ
تا اونجایی که من میدونم و در دفترچه هر سال اعلام میکنند فقط پذیرفته شدگان روزانه اجازه ندارند در کنکور سال بعد شرکت کنند ولی غیرانتفاعی و شبانه مشکلی نداره. یعنی میشه ثبت نام کرد و سال بعد هم کنکور امتحان داد. اینمورد چون زیاد سوال میشه معمولا" در سوالات رایج سیستم پرسش و پاسخ سنجش هم به یقین هست.
نظر شخصی خود من اینه که عجله نکن. چون فوق خودش وقت زیادی میگیره و مشکله که بشه هم فوق خوند و هم برای کنکور آماده شد. مگه اینکه حال کنکور خوندن رو نداشته باشی.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ق.ظ
RE: سوال در مورد تحصیل و شرکت در آزمون (همزمان)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نظر شخصی خود من اینه که عجله نکن. چون فوق خودش وقت زیادی میگیره و مشکله که بشه هم فوق خوند و هم برای کنکور آماده شد. مگه اینکه حال کنکور خوندن رو نداشته باشی.

فرداد جان مسئله حال داشتن نیست. مسئله یک سال عمر آدمه که قراره روی کنکور قمار بشه. ریسک این کار بالاست چون اعتباری به سیستم نامناسب کنکور نیست. حتی اگه کنکور هم درست باشه شما فکر کن یکسال بشینی پشت کنکور بخونی و روز کنکور حالت بد بشه! مگه آدم چقدر عمر میکنه که یکسالشم پشت کنکور باشه. اونم واسه ما آقایون که نسبت به خانمها در محدودیت زمانی قرار داریم.
موج عزیز تصمیم درستیه، برو شروع کن غیرانتفاعی به امید خدا. درسهای فوق نرم افزار هم که خیلیش پیشرفته همین درسها کنکوره و به نظر میرسه باید اینهارو مجدداً خوند چه واسه کنکور مجدد چه واسه فهمیدن درسهای ارشد.
البته من زیاد با نظرت موافق نیستم. خیلی دوست دارم یک بحثی در مورد اینکه ایا هر جا میشه ارشد خوند بریم بخونیم یا نه؟؟ یه جایی بکنیم. خصوصا" اینکه الآن خیلیها رو می بینم که در قسمت رتبه‌ها میگن " قبول شیم هر جا شد فرقی نمیکنه". حالا بگذریم باشه بحثش یه جای دیگه.
در مورد موج مسئله فرق میکنه. چون رشته اش کامپیوتر یا رشته های مرتبط نیست باید جبرانی بگذرونه. اونهم تا سقفش. یعنی ۲۴ واحد جبرانی داره(اگه بیشتر بهش ندن). از یک نظر خوبه و اونهم اینه که برای ارشدش خوبه. از سه نظر بد. Big Grinیکی اینکه بعضی از جبرانیها تو ارشد نیستن. درس خوندن واسه جبرانیها با خوندن برای ارشد فرق میکنه و دیگه اینکه اساتید غیرانتفاعی در جبرانیها آنچنان حرفی واسه گفتن ندارن. البته موج چاره ای جز گذراندن جبرانیها نداره ولی اگه با رتبه خوبی ارشد دولتی قبول بشه مطمئنا" رئیس گروه ماکزیمم جبرانی رو بهش نمیده و اجازه میده همپای جبرانیها دروس ارشد رو هم بر داره.. بهر حال در بهترین حالت یک ترم جلو می افته.

.
۰
۱
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ
ممنون از فرداد جان و علیرضای عزیز
نظر علیرضا که مثبته
شما آقا فرداد چی این جمله آخر "یه ترم جلو میافته" به نظرم اومد که نظر شما هم مثبته درسته؟
در ضمن غیر انتفاعی های مشهد سطح خوبی دارن نسبت به سایر غیر انتفاعی های کشور
جنبه های مثبت و منفی رو خودتون گفتین حالا با توجه به این جنبه‌ها نظرتون چیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ
آره به نظر من حتما میاری
این رو در نظر بگیر که واقعا ۴۹۶ نفر توی نرم جلوی تو نیستن حدود ۲۰۰ نفر از اینا در یکی از سه گرایش دیگه رتبه بهتری دارن و توی اون انتخاب رشته میکنن بعضی‌ها هم سال بعد و دانشگاه های خوب مثه تهران رو ترجیح رو میدن
بنابرین ۹۹ درصد احتمال آوردنت هست
برای من هم حدود همین ۸۰ - ۹۰ درصد این احتمال هست

۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ
سلام به همه دوستان .
من هم تو هوش و هم معماری ۳۵۰ شدم به نظرتون امید به تهران (روزانه یا شبانه )هست ؟

پیشاپیش ممنون به خاطر جوابتون
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ
کسی اینجا سوالتون رو نمی بینه. بهتره در قسمت کارنامه و نتایج بزنید.اگه اصرار به قبولی تهران دارید در هوش تربیت معلم تهران را روزانه میارید. الزهرا را هم همینطور. معماری اگه علم و صنعت شبانه داشته باشه میتونید.

.
۰
۱
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۶ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  تو دفترچه شماره دو سال گذشته هیچ دانشگاه غیرانتفاعی واسه کد رشته ۱۲۷۷ گرایش ۳ و ۴ نیست Smile

شانس که نیست جان در عذاب است
البته من از یه منبع (حالا موثق بودنش رو نمیدونم) شنیدم که سال جدید امام رضا مشهد میگیره
خیام هم فکر کنم قرار بگیره
(بالاخره این افزایش ظرفیت میگن از هوا که نمیاد باید یه جا اعمال بشه حالا تو دولتی‌ها نه توی غیرانتفاعی باید بشه دیگهSmile)

حالا باید صبر کنیم دفترچه‌ها بیاد

۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ ب.ظ
من هم با نظر alirezalink کاملا موافقم!
قبولی کنکور توی رشته های کامپیوتر و آی تی فقط به خود فرد و حس و حالش و اندازه‌ی خوندنش بستگی نداره، پارامترای تصادفی مختلفی که تاثیر میذاره روی این موضوع‌، مثلا حس و حال طراح، ریسک این قضیه رو خیلی بالا می بره، من باشم صددرصد غیرانتفاعی رو ثبت نام می کنم.
من پارسالم کنکور دادم و به خودم لعنت فرستادم که چرا آزاد ثبت نام کردم، چون اعتقاد داشتم که بهرحال فوق لیسانس بهتر از لیسانسه. هرچند امسال خوب شد رتبم، ولی یک سال پر از ناراحتی و نا امیدی رو پشت سر گذاشتم و قبولی رو محال میدیدم تقریبا.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط موج.)
راستی علیرضا جان
خبر امام رضا موثق شد

البته خواهشا از شهرستان‌ها زیاد نزنن که به ما هم برسه (باور کنید یه غیر انتفاعی بی خود هست این دانشگاه امام رضا . اصلن هیچ در و پیکری نداره مسئولاش معلوم نیست کی هستن . سال اول داره میگره معلوم نیست چه بلایی سر دانشجو بیارن Smile )

خدایی سایتشون هم از سایت خیلی از دانشگاههای کشور سر هست

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۱۱
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ب.ظ
شما مطمئنید که اگر سال بعد دولتی قبول شید اون مدیر گروه محترم دولتی واحد های غیر انتفاعی شما را قبول می کنه؟؟؟؟؟؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط موج.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ق.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  فکر کنم تا سنجش بیاد دفترچه شماره دو رو منتشر کنه خودمون تمام افزایش ظرفیت‌ها امسال رو شناسایی کردیم.
من احتمالاْ پیام نور تهران مرکز رو بیارم با ۵۰۰‌، درسته؟

آره احتمال پیام نور هست

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ق.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  موج جان دانشگاه امام رضا برای گرایش های هوش و معماری اون هم به صورت مجازی پذیرش میگیره که.

مگه لینکی که دادم رو نخوندی از امسال قراره که نرم افزار، کتابداری و یه رشته دیگه رو بگیره

البته ننوشته که مجازی یانه که تا اونجایی که من میدونم مجازی نیست

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ب.ظ
چندتا از دوستای من دانشگاه امام رضا درس می خونن. میگن مدرکی که میدن مدرک روزانه است نه غیرانتفاعی. شما چیزی در این مورد میدونین؟حقیقت داره یا نه؟

انجام تایپ، ساخت اسلاید، اکسل، اکسس و ... با کمترین قیمت
تایپ فارسی صفحه ای ۴۵۰ تومان
تنها با ارسال فایل به ایمیل sptypist@gmail.com
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
مدرک دانشگاه مجازی چه طوره؟ بین الملل چی؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ق.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  اون لینک صفحه رو میاره متن خبرو نمیاره واسه من اما اینجا نوشته هوش و معماری اونم مجازی:

نه عزیزم معماری که از سالای قبل هم میگرفت
این متن خبرش هست:
دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) با موافقت شورای گسترش آموزش عالی کشور مجوز پذیرش دانشجو در رشته های مهندسی کامپیوترگرایش نرم افزار‌، مدیریت اماکن متبرکه و کتابداری و اطلاع رسانی در مقطع کارشناسی ارشد را دریافت کرده و در رشته های فوق اقدام به جذب دانشجو می کند.

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ب.ظ)mahboubeh نوشته شده توسط:  چندتا از دوستای من دانشگاه امام رضا درس می خونن. میگن مدرکی که میدن مدرک روزانه است نه غیرانتفاعی. شما چیزی در این مورد میدونین؟حقیقت داره یا نه؟

در این مورد خوهم پرسید

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۱۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۲۰۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۱۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۴۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close