زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا خواندن مقسمی برای کنکور کافیه ؟

ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ب.ظ
آیا خواندن مقسمی برای کنکور کافیه ؟
سلام
برای کنکور آیا خوندن مقمسی کافیه یا باید پرات را خوند ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: آیا خواندن مقسمی برای کنکور کافیه ؟
کلا خواندن مفسمی ا

شتباه ست
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
من ماله مصاحبه رو خوندم خیلی ها گقتن مقسمی خوندن پس چی بخونم پوران که چرت و پرت از نظر من گفته مثلا فصل هایی که تو کنکور نمیاد را اومده گفته
بنظرتون چی بخونم
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ
بنده فقط مقسمی رو خوندم و ازش راضی بودم ، نمیشه گفت کافیه ( فکر نمی کنم حتی خوندن پرات هم کافی باشه) ولی خب نسبت به حجمی که داره خیلی از مباحث مهم رو پوشش داده.

در ضمن من خیلی از درسهای دیگرو هم مقسمی خوندم و از همشون راضی بود، ولی خب منبع خیلی مهم نیست مهم اینه که چیزی که میخونی رو خوب بخونی. نباید خیلی زود در مورد یه منبع قضاوت کرد.
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ق.ظ
برای درک درس کتاب های خوبی داده کامپایلرش خوب بود من خوندم البته فقط در حد یادگیری! ساختمان داده ام خوب بود ولی همه ی مطالب رو کامل پوشش نمیداد اینو وقتی کتاب پارسه رو خوندم بعدش متوجه شدم ولی میگم جاهایی که تو فهم درس مشکل داری شیرین و روان توضیح داده ولی بقول دوستمون هیچ کتابی کافی نیست!

فکر به چیزی آن چیز را می سازد

[تصویر:  jashn.gif]
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط Nasi Be.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ق.ظ)Nasi Be نوشته شده توسط:  برای درک درس کتاب های خوبی داده کامپایلرش خوب بود من خوندم البته فقط در حد یادگیری! ساختمان داده ام خوب بود ولی همه ی مطالب رو کامل پوشش نمیداد اینو وقتی کتاب پارسه رو خوندم بعدش متوجه شدم ولی میگم جاهایی که تو فهم درس مشکل داری شیرین و روان توضیح داده ولی بقول دوستمون هیچ کتابی کافی نیست!

من هم ساختمان داده مقسمی خوندم خوب توضیح میده بعدش پارسه خوندم درکم بالاتر رفت و وقتی تستهای بیشتری از پوران زدم فهمیدم سطح کتاب پوران بالاتر بوده مباحثی تو کتاب پوران بود که توی پارسه نبود یا کم توضیح داده بود اما توی آزمونها ازش استفاده کرده یعنی کتاب پارسه همه رو پوشش نمیده!

خوندن این کتابهای مقسمی برای کنکور نه کافی نیست اما شما وقتی کتاب سطح بالاتری رو می خونید مثه پوران یا پارسه ممکنه بعضی قسمتها رو متوجه نشید و با مراجعه به مقسمی یکم دستت بیاد موضوع چی بوده که اینم بستگی به سطح معلومات خودت داره اگه احساس می کنی در سطح صفر نیستی بعضی از کتاباشو نخونی بهتره بستگی به درسش داره

فکر به چیزی آن چیز را می سازد

[تصویر:  jashn.gif]
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
پایگاه داده مقسمی خوبه و کافیه!

مگه خدای او خدای من نیست؟
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ
واسه جواب دادن همه تستا کافی نیست ب نظرم ولی اون مباحثیو ک گفته خوب توضیح داده واسه دوتا تست میشه روش حساب کرد
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Nasi Be
(16 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ق.ظ)Nasi Be pid=
نوشته شده توسط: <a href="/forum/post-308129.html#pid308129" class="quick_jump">&nbsp;</a></cite>'224520 نوشته شده توسط:
برای درک درس کتاب های خوبی داده کامپایلرش خوب بود من خوندم البته فقط در حد یادگیری! ساختمان داده ام خوب بود ولی همه ی مطالب رو کامل پوشش نمیداد اینو وقتی کتاب پارسه رو خوندم بعدش متوجه شدم ولی میگم جاهایی که تو فهم درس مشکل داری شیرین و روان توضیح داده ولی بقول دوستمون هیچ کتابی کافی نیست!

من هم ساختمان داده مقسمی خوندم خوب توضیح میده بعدش پارسه خوندم درکم بالاتر رفت و وقتی تستهای بیشتری از پوران زدم فهمیدم سطح کتاب پوران بالاتر بوده مباحثی تو کتاب پوران بود که توی پارسه نبود یا کم توضیح داده بود اما توی آزمونها ازش استفاده کرده یعنی کتاب پارسه همه رو پوشش نمیده!

خوندن این کتابهای مقسمی برای کنکور نه کافی نیست اما شما وقتی کتاب سطح بالاتری رو می خونید مثه پوران یا پارسه ممکنه بعضی قسمتها رو متوجه نشید و با مراجعه به مقسمی یکم دستت بیاد موضوع چی بوده که اینم بستگی به سطح معلومات خودت داره اگه احساس می کنی در سطح صفر نیستی بعضی از کتاباشو نخونی بهتره بستگی به درسش داره
ببخشید برای اونایی که صفر هستن چی؟این کتاب خوبی هس؟
ارسال: #۱۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ
کلا کتب مهندس مقسمی میتونن مفید باشن در بعضی از دروس
به عنوان مثال برای مقطع کنکور کاردانی به کارشناسی کتب مقسمی بجز سیستم عاملش میتونه تضمین کننده ی قبولی شما در این کنکور باشه
ولی ارشد شرایط متفاوته
چون بحث ، بحث مدرسان شریف و پوران و راهیان ارشد و... میاد وسط
و هر کدوم برای خودشون ادعایی دارند
در واقع برای کنکور ارشد به نظرم دو درس رو میتونیم از روی مقسمی بخونیم ۱- پایگاه داده ۲- زبان های برنامه نویسی
موفق و پیروز باشید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۳۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  کیوان فر ؟ خلیلی؟ مقسمی؟ msnmkh ۰ ۷۲۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۵۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۴۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۱۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۶۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close