زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - سال ۹۲ (ورودی سال ۹۳)

ارسال:
۲۰ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط هاتف.)
[دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - سال ۹۲ (ورودی سال ۹۳)
سلام
در ادامه ی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که قبلا یکی از کاربرا لطف کرده بودند و ۲۵ درصد اول رو گذاشته بودند و من اون موضوع رو خیلی مفید دیدم، بخش دوم اش رو من توی Dropbox ام آپلود کردم تا اگر بهر دلیلی لینک های اصلی مشکل پیدا کردند، اصل فایل ها از دست نره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دفترچه های کار در منزل نصیر رو میتونید از وبسایت خود موسسه بخش دانلودها هم دریافت فرمائید
همچنین پیشنهاد میکنم هر دفترچه کار در منزلی در موضوعی مستقل قرار بگیره تا در همون موضوع درباره سوالاتش بشه بحث کرد.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , pooyaa , vanish , Elena_71 , بنفشه , shokoohsun , marisa , maryam.raz
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط Elena_71.)
[دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - ۲۵درصد دوم
مرررسی؛
۰
۰
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ ب.ظ
RE: [دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - ۲۵درصد دوم
(۲۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  لینک خرابه!

من الان دانلود کردم درست بود
۰
۰
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
[دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - ۲۵درصد دوم
مرسی دوست عزیز
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close