زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۴۵۱
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
اگه سوال منم جواب بدید ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۴۵۲
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان هوشی یه نیگا بندازید اگه بلدید کمک کنید با تشکر

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۴۵۳
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دوستان شبکه راس باید کدوم فصلاش خونده شه؟
شبکه مدرسان تو سرفصلای راس اوکی ه؟یعنی مدرسان بخونیم راس دیگه نمیخواد بخونیم؟

این مهندسی نرم افزار چرا انقد طول میکشه خوندنش؟!
دوستان بنظرتون من چه کنم؟این مهندسی نرم افزار از هر درسیم فک کنم بیشتر طول میکشه خوندنش.از رو مدرسان میخونم

اگه میخوای راس رو بخونی فقط تمرینای آخر فصلا رو بخون اونم از روی زبان اصلیش

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , izadan11
ارسال: #۴۵۴
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط neda_Network.)
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
من تازه امروز بنزین به انژکتورم رسیده انگارBig Grinالبته مجبورم از تموم وقتم استفاه کنم کلی مهمونی و عروسی هست که وقتمو بعد بگیره امروز ۲ فصل گسسته ۳و۴/ ۳ درس۵۰۴و ۱ فصل نرم افزار با ۲۰ صفحه راس خوندم خسته نشدم کمرم شکست مجبور شدم دیگه به خودم آف بدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , izadan11
ارسال: #۴۵۵
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
نرم افزار مدرسان عالیه خودمم دارم میخونم. شبکه هم شنیدم مدرسان خوبه خودم نخوندم. شبکه خونده هاش بگن میشه با خوندن قسمتای حفطی کتاب مدرسان تستای حفظیشو زد؟

الهی به امید تو نه به امید خلق روزگار
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , izadan11
ارسال: #۴۵۶
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)vida2012 نوشته شده توسط:  نرم افزار مدرسان عالیه خودمم دارم میخونم. شبکه هم شنیدم مدرسان خوبه خودم نخوندم. شبکه خونده هاش بگن میشه با خوندن قسمتای حفطی کتاب مدرسان تستای حفظیشو زد؟

مدرسان خوبه البته به خاطر تستای زیادش. ولی درسنامه پارسه بهتره. بعضی تستای مدرسان هم اشتباه حل شده. من خودم فقط مدرسان میخونم

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli , vida2012 , Good! , izadan11
ارسال: #۴۵۷
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)vida2012 نوشته شده توسط:  نرم افزار مدرسان عالیه خودمم دارم میخونم. شبکه هم شنیدم مدرسان خوبه خودم نخوندم. شبکه خونده هاش بگن میشه با خوندن قسمتای حفطی کتاب مدرسان تستای حفظیشو زد؟

مدرسان خیلی زمانبره ولی بد نیست ولی یه چیزاییش برای آزاده

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: vida2012 , Good! , izadan11
ارسال: #۴۵۸
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
از الان دارم پیش بینی میکنم آزمون این هفته رتبه بهتر نشه هیچ، دو رقمی یا حتی ۳ هم بشه. بیشتر وقتمو دارم میذارم روی مرور lol

- استیو جابز
ارسال: #۴۵۹
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
اوضاعم برعکس ۲۵% سوم بشدت افتضاح هست جمعه شب گذشته برادرم بعد از ۵ سال اومده ایران و اصن برنامم بهم ریخت تویه این هفته فقط ساختمان داده رو رسوندم یک فصل هوش خوندم و یک ذره هم نرم!!!!!
این هفته باید حسابی تلاش کنم بلکه بتونم تویه ۵۰% دوم اوضامو درست کنم!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , izadan11
ارسال: #۴۶۰
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط Good!.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  دوستان شبکه راس باید کدوم فصلاش خونده شه؟
شبکه مدرسان تو سرفصلای راس اوکی ه؟یعنی مدرسان بخونیم راس دیگه نمیخواد بخونیم؟

این مهندسی نرم افزار چرا انقد طول میکشه خوندنش؟!
دوستان بنظرتون من چه کنم؟این مهندسی نرم افزار از هر درسیم فک کنم بیشتر طول میکشه خوندنش.از رو مدرسان میخونم

اگه میخوای راس رو بخونی فقط تمرینای آخر فصلا رو بخون اونم از روی زبان اصلیش

ممنون
همه فصلا؟؟
ارسال: #۴۶۱
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
سلام
امروز مهندسی نرم افزار رو بعد از n ماه دوباره مرور کردم، هیچیش یادم نرفته بود، اصلا توپِ توپ! توی دفترچه زمانبندی کنکورم یه پارادوکس وجود داره، نوشتم هیچ "باید"ی در کار نیست، اما من "باید" مهندسی، مدیریت و هوش رو صد بزنم! ی:

امروز یکی از دوستام بهم ایمیل زده و میگه تازه از امروز شروع کردم واسه خوندن کنکور. به نظر میومد در حالت خیلی ریلکسی این جمله رو نوشته بود! ی: بهش جواب دادم که "چقدر خوب، تازه من می‎شناسم کسایی رو که پایه خوبی داشتن و دو ماه قبل از کنکور شروع کردن و رتبه خوبی هم آوردن، اگه اونا تونستن پس تو هم می‎تونی!" جوابی که بعدش فرستاد برام جالب بود، یعنی یه مفهوم دیگه‎‎ای رو هم به اون مفهوم قبلی اضافه کرد، گفت: "جدی؟ حالا مثلا می‎خوای به من روحیه بدی؟ دی: خوبه اما زیاد مهم نیست، من با دیگران کاری ندارم، من با خودم کار دارم، اگه هیچکس هم تاحالا نتونسته باشه این کار رو بکنه، ولی من می‎تونم! مطمئنم، این قضیه خیلی ساده‎ست، فقط کافیه مثل دیگران رفتار نکنی".

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , neda_Network , elynn66 , izadan11 , tayebe68 , ایزدی , sand , bahar1369
ارسال: #۴۶۲
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط elynn66.)
نرم افزار مدرسان ۵ فصل دیگه اش مونده Sad چقدر بد میره جلو!!!!!
ارسال: #۴۶۳
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  من با دیگران کاری ندارم، من با خودم کار دارم، اگه هیچکس هم تاحالا نتونسته باشه این کار رو بکنه، ولی من می‎تونم! مطمئنم، این قضیه خیلی ساده‎ست، فقط کافیه مثل دیگران رفتار نکنی".

اگر همان کاری را انجام دهید ک قبلا انجام میداید،همان نتیجه ای را میگیرید ک قبلا میگرفته اید...

یا حق

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , izadan11 , jparisa
ارسال: #۴۶۴
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط dzzv_13.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  از الان دارم پیش بینی میکنم آزمون این هفته رتبه بهتر نشه هیچ، دو رقمی یا حتی ۳ هم بشه. بیشتر وقتمو دارم میذارم روی مرور lol
برای پریدن از موانع بزرگتر باید کمی دور خیز کرد مهندس ..
اگر رتبت کمتر شد اشکال نداره ولی به شرطی که ایمان داشته باشی بکاری که داری میکنی
(یاد داشت کن در آخرین دقایق ۱۳ دسامبر بهت چی گفتم بعدا یه چیزی رو میگم .. Cool )
================
دیروز و امروز رو خوب خوندم دیگه سر گیجه گرفتم و احساس میکنم داره دود از سرم بلند میشه (دقیقا گرمای سرم رو حس میکنم .. تخم مرغ بریزی رو سرم پخته میشه Smile )
از خدا خواستم اگر فردا تعطیل بشه برا یکبار هم شده دو رقمی کنم ساعات مطالعم رو .. تعطیل شدیم .. نمیدونم حالا خوشحال باشم یا ناراحت .. آخه کی ۱۰ ساعت رو میخونه اون هم همش تستای ساختمان داده !! UndecidedHuhConfused

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , izadan11
ارسال: #۴۶۵
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ
واقعن این آمار طورانی که میگن خوبه و فلان منو کلافه کرده، چقدر وارد جزئیات شده؟ ۱۰۰ صفحه درسنامه واسه یه فصل؟ آخه دانشجو کُپ میکنه برادر! بعد حالا این ۱۰۰ صفحه سر جمع ۴۰ تا تست داره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , kati , parastoo26

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۹۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۴۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۶۹۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۲۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close