زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۶۷۶
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  من هیچ وقت اینقدر غلط نزده بودم. از ظهر که پاسخنامه رودیدم تا الآن سردرد گرفتم. هنوز باورم نشده. Confused
یعنی اگر آزمون بعدی هم رتبم زیر ۵۰ نشه من یکی دیگه از فکر دانشگاه سراسری میام بیرون. شایدم انتظار زیادی داشتم. Sad

چه ربطی داره،انقد به رتبه آزمون ها فک نکن
باور کن اینا اصلا دلیل نمیشه نمونه اش هم زیاده که رتبه آزموناشون خوب نبوده و کنکور و خوب دادن
آزمون نباید باعث بشه روحیه تو ببازی

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , izadan11 , هانی الرضا
ارسال: #۶۷۷
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
بچه ها خواهشا سوالات پارسه رو آپلود کنید
من خواب موندم این آزمونوSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۶۷۸
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)remove نوشته شده توسط:  من اصلا درس نمیخوووونم
نصیحتی، دعوایی، انرژی مثبتی چیزی بدین، بلکه کمی بخونم

آره منم همینطوریم ولی میخوام از فردا دوباره خودمو به روزای اوجم برسونم...
بسم الله؟؟؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: remove , izadan11
ارسال: #۶۷۹
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  بچه ها خواهشا سوالات پارسه رو آپلود کنید
من خواب موندم این آزمونوSad
این آزمون انگار نصف ملت خواب بودن. غیبت خیلی زیاد بود.

(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  آره منم همینطوریم ولی میخوام از فردا دوباره خودمو به روزای اوجم برسونم...
فقط مواظب باش مثل من نشی. منم هر روز تصمیم دارم از فردا برم به اوج، ولی هر روز بدتر از دیروز. دینگ دینگ.

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , remove , izadan11
ارسال: #۶۸۰
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
پارسه آسون بود غیر از شبکش که کلا همیشه همینطوره طراحی الگوریتمشم فکر کنم برای بچه های پیش دبستانی طراحی شده بود

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , Saoshiyant , izadan11 , Ehsan.Aboli
ارسال: #۶۸۱
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  من هیچ وقت اینقدر غلط نزده بودم. از ظهر که پاسخنامه رودیدم تا الآن سردرد گرفتم. هنوز باورم نشده. Confused
یعنی اگر آزمون بعدی هم رتبم زیر ۵۰ نشه من یکی دیگه از فکر دانشگاه سراسری میام بیرون. شایدم انتظار زیادی داشتم. Sad

منم اینقدر از دست خودم عصابانیم که میخوام سرم بکوفم تو دیفال... اما دیفال پیدا نمیشه که شانس ما...Angry هر چی درس میخونم بازم آزمونا را یکی پس از دیگری خراب میکنمAngryAngryAngry
حالا فعلا تا آزمون بعدیم به خودم فرصت میدم بعد اگه دوباره اینطوری شدم دیگه یکی پیدا میکنمBig Grin
بچه ها دعا کنید انشالله هممون قبول بشیمCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sand , izadan11
ارسال: #۶۸۲
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
هر وقت استرس گرفتید ی کوچولو با خودتون خلوت کنید و چند تا نفس عمیق بکشید
انقدر عمیق باشه که بالا پایین رفتن قفسه سینه و پر و خالی شدن ریه ها رو حس کنین
بعدش لبخند بزنید بگید من می تونم

و دیگه فکر روزای کم باقی مونده و حجم عظیم مطالب به سرتون اومد در حین لبخن ی چشم غره خفنم بهش برید

CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand , izadan11 , dzzv_13 , هانی الرضا
ارسال: #۶۸۳
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  هر وقت استرس گرفتید ی کوچولو با خودتون خلوت کنید و چند تا نفس عمیق بکشید
انقدر عمیق باشه که بالا پایین رفتن قفسه سینه و پر و خالی شدن ریه ها رو حس کنین
بعدش لبخند بزنید بگید من می تونم

و دیگه فکر روزای کم باقی مونده و حجم عظیم مطالب به سرتون اومد در حین لبخن ی چشم غره خفنم بهش برید
اینجوری که خیلی لطیفه. بهتر نیست بزنیم ناک اوتش کنیم یا یه خمشو بگیریم بکوبیمش زمین. اینجوری دیگه جرات نداره طرفمون بیاد. یا از سلاحهای شیمیایی و کشتار جمعی واسه نابودیش استفاده کنیم. یه نسل کشی حسابی از استرس و ناامیدی انجام بدیم یا مثل فیلمهای اره ....
بیخیال

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , izadan11
ارسال: #۶۸۴
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  من یادمه از اون روزی که شما رو تو این مانشت دنبال کردم بسیار پر انرژی بودید و کمی هم مغرور والا من هر چقدرم به درسی تسلط برسم بازم حس میکنم کافی نیست.
امیدوارم یکی از رتبه های مانشت شما باشید.

ترانه جان منم که نگفتم درسی رو انقدر بلدم که دیگه نمیخوام لاشم باز کنم :ی درواقع من همیشه حس میکنم هیچی بلد نیستم :ی ولی خدا رو شکر حسم برعکسه همیشه. واسه همین هیچوقت احساس نگرانی نمیکنم.

امروز یه کم نشستم دوباره برنامه ریزی کردم، دیدم واقعا وقت خیییییلی مناسبی رو در پیش دارم Smile

واسه مرور کردن هم من به یه نتیجه ای رسیدم:
یه درس رو تا جایی مرور کنید، که توی مرور آخر دیگه چیزی به اطلاعاتتون اضافه نشده باشه، وگرنه اون اطلاعات اضافه ی کسب شده، خودش مرور میخواد :ی

بچه ها ۴۰ روز واسه مرور درسایی که بلدید و خوندید و بعضا تست هم زدید، باور کنید زیادم هست!

مطمئن باشید آخرش خوب میشه... Smile

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , kati , izadan11 , Riemann , dzzv_13 , هانی الرضا , bahar1369
ارسال: #۶۸۵
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ
از رود جاری تر، از کوه محکم تر، از سختی فولاد حتی مصمم تر
ما زندگیمونو با عشق میسازیم، نه کم میاریمو، نه رنگ میبازیم....

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , ka arman , izadan11 , Riemann , neda_Network
ارسال: #۶۸۶
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
سلام به همگی خوب این ازمونم که گند زدیم رفتBig Grin بچه ها یه چندتا سوال دارم اول اینکه برنامه تون برا مرورو تست چیه ؟ ودوم اینکه اونایی که پایگاه داده خوب تست میزنن از چی خوندن من مقسمی خوندم ولی واقعا مثالی که زده رو نمی فهمم تو تستاشم مشکل دارم با اینکه تو دانشگاه من حتی عملی هم کار کردم اما اون موقع هم رانکوهیو واسه امتحان کامل نخوندم خیلی بیخودی توضیح داده حالا من چیکار کنم با این وقت کم Sad راهکاری چاره ای بدید لطفا Blush

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , neda_Network
ارسال: #۶۸۷
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام به همگی خوب این ازمونم که گند زدیم رفتBig Grin بچه ها یه چندتا سوال دارم اول اینکه برنامه تون برا مرورو تست چیه ؟ ودوم اینکه اونایی که پایگاه داده خوب تست میزنن از چی خوندن من مقسمی خوندم ولی واقعا مثالی که زده رو نمی فهمم تو تستاشم مشکل دارم با اینکه تو دانشگاه من حتی عملی هم کار کردم اما اون موقع هم رانکوهیو واسه امتحان کامل نخوندم خیلی بیخودی توضیح داده حالا من چیکار کنم با این وقت کم Sad راهکاری چاره ای بدید لطفا Blush

دوست عزیز تست زیاد حل کن همین. فقط مدیریت و نرم افزارو باید زیاد خوند. بقیه رو تست بزن.
برنامه من برای مرور از روی برنامه ایه که آقای جهانی توی بخش مشاوره داده با یه سری تغییرات که اونم از توی همون تاپیک از نظر بچه ها دیدم.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901 , izadan11
ارسال: #۶۸۸
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
اگه یکی هیچی معماری بلد نباشه و بخواد کلشو تو سه روز بخونی شدنیه؟
ارسال: #۶۸۹
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  برنامه من برای مرور از روی برنامه ایه که آقای جهانی توی بخش مشاوره داده با یه سری تغییرات که اونم از توی همون تاپیک از نظر بچه ها دیدم.
این برنامه که میگی کجاست؟ میشه لینکشو بدی. تو بخش مشاوره که خیلی از آقای جهانی مطلب هست

New LifeHeart
ارسال: #۶۹۰
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  برنامه من برای مرور از روی برنامه ایه که آقای جهانی توی بخش مشاوره داده با یه سری تغییرات که اونم از توی همون تاپیک از نظر بچه ها دیدم.
این برنامه که میگی کجاست؟ میشه لینکشو بدی. تو بخش مشاوره که خیلی از آقای جهانی مطلب هست

نوشته برنامه ریزی کلی ۱
برنامه ریزی کلی ۲
یه چیزی تو این مایه هاس. با talk app آنلاینم نمیشه لینک بدم

- استیو جابز
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , izadan11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۵۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close