زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد سوم مدرسان شریف مهندسی کامپیوتر

ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ
سلام
بچه ها اینهمه اینجا از مدرسان صحبت شد و یه عالمه ادم واسه ثبت نامش اقدام کردن ولی هیچکس نمیاد بعد از ازمون بگه چیکار کرده و راضی بوده یا نه؟!
من که زیاد راضی نیستم و هی هم انگیزه ام داره کم میشه Confused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
من مدرسان نیستم ولی خیلی تعجب کردم که این آزمون هیچکدوم از بچه های مدرسان نیومدن حتی تاپیک بزنن.
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
وقتی بچه هامیگفتن مدرسان فقط تبلیغه باورم نمیشد اگه میبینی کسی حرفی نمیرنه واسه اینکه روشون نمیشه این همه سنگ مدرسانوبه سینه میزدن الان حرفی ندارن بزنن!ازمونای مدرسان فقط مسخره بازی حتی یه سوال غیرتکراری نداره.من که خیلی پشیمونم .

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ
یعنی هر آزمون دارم بدتر می شم از رتبه ۶۷ شروع کردم الان رسیدم ۲۷۰ دیگه دارم دیوونه میشم...البته تو آزمون جامع ۵۰% من رتبم ۳۳۰ هم شد تلاشمم بد نیست ولی نمی دونم چرا نمیشه
اینم درصدام:
ریاضی :۰
مشترک:۳۳/۳۳
زبان:۲۸/۸۸
تخصصی ۸/۳۳
ریاضی رو نتونستم برسونم خونده بودم ولی نتونستم یه مروری بکنم .
وسواسی بیش ار حدم هم داره یوایواش کار دستم میده تو همین مشترکا از ۵ سوالی که حل کرده بودم و نزدم ۴ تاش درست بود توی تخصصی و زبان و ریاضی هم این مشکلو دارم
در مورد تخصصی ها هم که آقا من یه سوالی دارم مدرسان بیش از حد از طراحی پیاده سازی سوال نمیده ؟! تست نتونستم به اندازه کافی بزنم برای تخصصی ها
با این وضعیت به احتمال زیاد آزمون بعدی شرکت نکنم تا بتونم تو یه فرصت تقریبا یه ماهه تا اولین آزمون جامع یه جمع بندی مناسبی داشته باشم
با آرزوی موفقیت برای همه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط rata.)
منم شدیدا پشیمون و عصبیم
واقعا باورم نمیشد یه موسسه اینقد تو همه جیزش بی نظم و مزحک باشه( سوالات,اطلاعات رسانی,مشاوره و ووووووو......)
یه مدت کلا حالم گرفته بود ولی به خودم اومدمو رفتم ۲آزمون جامع پارسه اسم نوشتم حداقلش با نظمش بهم آرامش میده و اینکه رقیبای واقعی داره (البته من وضعیت چندان خوبی ندارم ولی دارم تلاش میکنم)
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ
RE: بحث وبررسی آزمون ۲۵ درصد سوم مدرسان شریف مهندسی کامپیوتر
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  وقتی بچه هامیگفتن مدرسان فقط تبلیغه باورم نمیشد اگه میبینی کسی حرفی نمیرنه واسه اینکه روشون نمیشه این همه سنگ مدرسانوبه سینه میزدن الان حرفی ندارن بزنن!ازمونای مدرسان فقط مسخره بازی حتی یه سوال غیرتکراری نداره.من که خیلی پشیمونم .

یعنی اوضاع مدرسان در این حد داغونه؟
تو انجمن که خیلی ازش تعریف شنیده بودیم. البته پارسه ای ها هم خیلی از پارسه راضی نیستند ولی نه به شدت نارضایتی شماها
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط rata.)
من رتبه ۱۱۲ شدم
درصدام!!!! دقیق یادم نیست وهیچ رغیتی هم ندارم دوباره نگاه کنم
زبان:۱۳
ریاضی:۶ (خوندم ولی مرور نکردم یادم نمیومد)
مشترک با۴تا غلط کشکی:۳۹
تخصصی با ۳غلط: ۲۹

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  وقتی بچه هامیگفتن مدرسان فقط تبلیغه باورم نمیشد اگه میبینی کسی حرفی نمیرنه واسه اینکه روشون نمیشه این همه سنگ مدرسانوبه سینه میزدن الان حرفی ندارن بزنن!ازمونای مدرسان فقط مسخره بازی حتی یه سوال غیرتکراری نداره.من که خیلی پشیمونم .

یعنی اوضاع مدرسان در این حد داغونه؟
تو انجمن که خیلی ازش تعریف شنیده بودیم. البته پارسه ای ها هم خیلی از پارسه راضی نیستند ولی نه به شدت نارضایتی شماها

چی بگم والله
هرچند همه جا خوبیا و بدیهایی داره
ولی مدرسان!!!!
شاید من نمیتونم باش کنار بیام
آقای zimenswall این آزمون پارسه چند نفر شرکت کننده داشت؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  وقتی بچه هامیگفتن مدرسان فقط تبلیغه باورم نمیشد اگه میبینی کسی حرفی نمیرنه واسه اینکه روشون نمیشه این همه سنگ مدرسانوبه سینه میزدن الان حرفی ندارن بزنن!ازمونای مدرسان فقط مسخره بازی حتی یه سوال غیرتکراری نداره.من که خیلی پشیمونم .

من آی تی هستم و از سوالای مهندسی خبری ندارم ولی فک نکنم اونقدی هم که شما میگه سوال تکراری داشته باشه من دارم میبینم دیگه طرف داره کتابای پارسه رو میخونه مثلا رتبشم میشه ۶-۴-۱۰-۵۰-۶۰ بعدشم خوشحالم هست که رتبه خوب آورده غافل از اینکه پارسه داره همه سوالارو از تو کتاباش میده باو مگه همه ی کتابای پارسه منبع ۱۰۰% کنکوره؟؟؟؟
من از آی تی مدرسان تا الان راضی بودم به جز این آخری که یکم مشابه پارسال داشت

در کل همه موسسات تقریبا یه چیزن و شما زیاد خودتو درگیر این نکن که چرا کسی نمیاد از مدرسان چیزی بگه؟؟
مگه هر موسسه ای که دانشجوهاش بیان بگن آزمون فلان بود فلان نبود اونا موسسه شون بهتره؟

به نظر من پاسخنامه مدرسان به اندازه کافی جامع هست که دیگه تقریبا چیزی نا مفهوم نیست

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  وقتی بچه هامیگفتن مدرسان فقط تبلیغه باورم نمیشد اگه میبینی کسی حرفی نمیرنه واسه اینکه روشون نمیشه این همه سنگ مدرسانوبه سینه میزدن الان حرفی ندارن بزنن!ازمونای مدرسان فقط مسخره بازی حتی یه سوال غیرتکراری نداره.من که خیلی پشیمونم .

من آی تی هستم و از سوالای مهندسی خبری ندارم ولی فک نکنم اونقدی هم که شما میگه سوال تکراری داشته باشه من دارم میبینم دیگه طرف داره کتابای پارسه رو میخونه مثلا رتبشم میشه ۶-۴-۱۰-۵۰-۶۰ بعدشم خوشحالم هست که رتبه خوب آورده غافل از اینکه پارسه داره همه سوالارو از تو کتاباش میده باو مگه همه ی کتابای پارسه منبع ۱۰۰% کنکوره؟؟؟؟
من از آی تی مدرسان تا الان راضی بودم به جز این آخری که یکم مشابه پارسال داشت

در کل همه موسسات تقریبا یه چیزن و شما زیاد خودتو درگیر این نکن که چرا کسی نمیاد از مدرسان چیزی بگه؟؟
مگه هر موسسه ای که دانشجوهاش بیان بگن آزمون فلان بود فلان نبود اونا موسسه شون بهتره؟

به نظر من پاسخنامه مدرسان به اندازه کافی جامع هست که دیگه تقریبا چیزی نا مفهوم نیست

شما رتبتون چند شد؟
چند نفر شرکت کننده داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
من ۱۷۰ شدم از همون اولم میانگین ۱۵۰۰ نفر شرکت کننده داشت

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ
فقط بگم همه مدرسانیا پول تبلیغ دادن همین.
پاسخنامه کامل چه فایده ایی داره ؟مهم سوالات ازمونه.
ازنظراطلاع رسانی شرایط سرجلسه خوبه پاسخ نامه اش هم خوبه اما سوالات افتضاح
من توچهارتاازمون یه سوال درست و حسابی ندیدم همه کپی سالهای قبل ریاضیات فقط چندتا سوال جدیددیدم که توکتابای خودش اخرفصل به عنوان تمرین بیشترگذاشته.واقعا پشیمون .
بجای اینکه سرجلسه به سوال فکرکنی همش حرص میخوری.اصلا نیازی به فکر کردن نداره چون قبلا خود سوالو دیدی اگه بخاطرپولش نبود اصلا نمیرفتم سرجلسه چون ذهن ادموتنبل میکنه نمیزاره ازدانشت استفاده کنی.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  فقط بگم همه مدرسانیا پول تبلیغ دادن همین.
پاسخنامه کامل چه فایده ایی داره ؟مهم سوالات ازمونه.
ازنظراطلاع رسانی شرایط سرجلسه خوبه پاسخ نامه اش هم خوبه اما سوالات افتضاح
من توچهارتاازمون یه سوال درست و حسابی ندیدم همه کپی سالهای قبل ریاضیات فقط چندتا سوال جدیددیدم که توکتابای خودش اخرفصل به عنوان تمرین بیشترگذاشته.واقعا پشیمون .
بجای اینکه سرجلسه به سوال فکرکنی همش حرص میخوری.اصلا نیازی به فکر کردن نداره چون قبلا خود سوالو دیدی اگه بخاطرپولش نبود اصلا نمیرفتم سرجلسه چون ذهن ادموتنبل میکنه نمیزاره ازدانشت استفاده کنی.

شما رتبه و درصدتون چند میشه؟!!
ترازتون چنده؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ق.ظ
سلام
من از مدرسان کامل راضی هستم به نظرم سطح سوالاش هم خوبه
درصدام
زبان ۱۵
ریاضی ۲۲
مشترک ۴۴
تخصصی - هوش ۳۲
تخصصی معماری ۸
سوالات گسسته اش خیلی آسونه این آزمون فقط گسسته خونده بودم که از ۵ تا یکیش رو غلط زدم
آمارش هم معمولا خوبه
ساختمان داده سخته و محاسباتی
نظریه سوالاش به شدت آسون و مسخره
os به سبک کنکور سوال میده باید مفهومش رو بلد باشی تا بتونی جواب بدی
معماری سبک سوالا خوب نیست یه کم باید تغییر داده بشه چون کنکور اکثرا مسئله میدن
منطقی هم به جای حل کردنی سوال هوش میدن هر آزمون هم حداقل یه غلط رو دارن تو منطقی
سولات طراحی رو نمی تونم خوب جواب بدم(دلیلش اینه هنوز شروع به خوندنش نکردم گذاشتم آزمون جامع اول )
مدار سوالاش خیلی سخته حداکثر دو تا میشه جواب داد
هوش هم سوالاتش عجیبه باید تسلط ۱۰۰ درصدی داشت تا بشه جواب داد

Ayyy ya ya ya
۲
۰
ارسال: #۱۴
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ق.ظ
من پارسال پارسه بودم همین آش و همین کاسه بود :-)
منطقی چرا اینطوره? چرا غلط حل میکنن? یا من اینطور حس میکنم?!!!! :-) بعد الان واسه آزمون آخر حجم مطالب منطقی ۲۵% نیست ۷۰% هستش :-) طراحی مدارات آسنکرون کجای ماجراست? :-)

Sent from my ME172V using Tapatalk

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲
۰
ارسال: #۱۵
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط jahani.)
در ارتباط با ازمون مدرسان چون من خودم خیلی ها رو تشویق کردم برن مدرسان بدن الان یه جورهایی حس مسئولیت میکنم من از همون روز اول گفتم به ایتی ها توصیه میکنم حتما مدرسان باشند راجع به کامپیوتر هیچ وقت نه گفتم خوب هست و نه بد. چون اون قدر متخصص نیستم که راجع به کیفیت بعضی سوالات کامپیوتر نظر بدم.چون رشته ام از اول ایتی بوده.
اما راجع به ازمونهای ایتی. اینکه تو هر ازمون یک یا دو تا غلط داشته باشه کاملا اتفاق نرمالیه. چون کنکورشم که کنکوره همیشه یک یا دو تست غلطداره... باید عادت کنید با این غلطها کنار بیایید. چه پارسه چه مدرسان و چه هر ازمون دیگری احتمالا تو رشته های فنی و مهندسی از این قبیل مشکلات داشته باشند. این را هم دقت کنید که وقتی ریسک دادن سوالات با تیپ جدید را میپذیری احتمالا خطا توش بیشتر میشه. وگرنه سوالات روتین غالبا خطای کمتری دارند. بنابراین بیشتر به جای انتقاد کردن به عملکرد موسسات یا پاسخ نامه ها بهاین فکر باشدی که چطور میتونید استفاده نمایید.
در کل هر کس هر انتقادی نسبت به کیفیت سوالات ایتی داره به من بگه و مطمئن باشه تاثیر مستقیم در کیفیت سوالها در ازمونهای جامع خواهد داشت

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۹ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close