زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی هست عضو همپای پارسه باشه؟

ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ
سلام
اینطور که من فهمیدم یک فایلی برای اونها ایمیل شده که نمونه کتاب بانک تست پارسه در اون قرار داره.
اگر کسی هست لطف کنه برامون بذاره تا ببینیم اوضاع این کتابی که میگن به چه صورته.
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
ممنون جناب پرین۱۹۳
خدا یک در دنیا و صد در آخرت بهت بده.

من فکر میکردم این کتاب کنکورهای سالهای اخیر باشه ولی ظاهرا فقط مجموعه تسته.
۲
۲
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ب.ظ
RE: کسی هست عضو همپای پارسه باشه؟
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)پرین۱۹۳ نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  ممنون جناب پرین۱۹۳
خواهش می کنم
چیزی که واسه من ایمیل شده گفته کتاب شامل تستهای کنکورهای ۵ سال اخیره، تستهای منتخب سالهای قبل از اون، دانشگاه آزاد و تالیفی البته به صورت طبقه بندی شده و به ترتیب مباحث هستن.
مشاوره پارسه هم به من همینو گفت ولی چیزی که در نمونه دیدم حس کردم فقط یه مجموعه تسته.
البته اینطور که شما میگید به صورت طبقه بندی شده هست پس با اون چیزی که تو ذهن من بود مشکل پیش میاد. میخواستم اون آخرا هر روز یکی از کنکور سراسری ها را آزمون بدم که ظاهرا با این اوصاف (طبقه بندی شدن سوالات) نمیشه.
بازهم تشکر
۲
۲
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
اول تشکر میکنم از دوستی که داره همه جوره با منفی دادن به من از خجالتم درمیاد
دوم اینکه کتاب بانک تست پارسه بر اساس سرفصلها طبقه بندی شده و ظاهرا سال اولی هست که چاپ میشه و دو نفر از دوستام که این کتاب را دارند اون را خوب میدونستند و حل سوالات را مناسب برداشت کردند. هرچند گفتند عاری از غلط نیست ولی تا حالا خیلی غلط توش ندیدند.
منم تصمیم گرفتم یه دونه شو بگیرم. بهرحال رقابت شدید هست و باید همه جوره تلاش کرد از قافله عقب نموند
۵
۱
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ ب.ظ)پرین۱۹۳ نوشته شده توسط:  نمونه کتاب بانک تست پارسه

سلام.
ببخشید اینکه فقط جوابارو داره پس سوالاش کجان؟
ممنون

___________________________________Signature___________________________________
God is love,
generosity and forgiveness;
if we believe in this,
we will never allow our weaknesses to paralyze us.
۱
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  سلام
اینطور که من فهمیدم یک فایلی برای اونها ایمیل شده که نمونه کتاب بانک تست پارسه در اون قرار داره.
اگر کسی هست لطف کنه برامون بذاره تا ببینیم اوضاع این کتابی که میگن به چه صورته.
چجوری عضو شدین تو همپا؟به منم یاد بدین:دی
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط zimenswall.)
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ ب.ظ)tarannom نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۲ ب.ظ)پرین۱۹۳ نوشته شده توسط:  نمونه کتاب بانک تست پارسه

سلام.
ببخشید اینکه فقط جوابارو داره پس سوالاش کجان؟
ممنون
دعوا سر جوابهای تشریحی هست که پارسه یه نمونه از جوابهای کتاب تستشو برای کسانی که عضو همپا هستند گذاشته.
سوالات که خیلی مهم نیست چی هستند جوابش مهمه. البته سوالاتش هم اینطور دوستمون گفتند منتخب تستهای ۵ سال اخیر هست.

(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ)marjanmoodi نوشته شده توسط:  چجوری عضو شدین تو همپا؟به منم یاد بدین:دی
من عضو همپا نیستم ولی ظاهرا باید یه خرده خرج کنید تا عضوش بشید.
نمیدونم چقدر هست ولی برای اینکه همپا و مشاور پارسه داشته باشید باید یه هزینه ای (نمیدونم ۲۰ بود یا ۵۰ تومن) پرداخت کنید تا اسمتون را ثبت کنند و نام کاربری و رمز عبور بهتون بدن. البته من خودم مستقیم زنگ میزنم تهران و با مشاورای پارسه صحبت میکنم. هرچند مشاوره های جزئی نمیدن ولی مشاوره های کلی خوبی میدن.
۱
۱
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  اول تشکر میکنم از دوستی که داره همه جوره با منفی دادن به من از خجالتم درمیاد
دوم اینکه کتاب بانک تست پارسه بر اساس سرفصلها طبقه بندی شده و ظاهرا سال اولی هست که چاپ میشه و دو نفر از دوستام که این کتاب را دارند اون را خوب میدونستند و حل سوالات را مناسب برداشت کردند. هرچند گفتند عاری از غلط نیست ولی تا حالا خیلی غلط توش ندیدند.
منم تصمیم گرفتم یه دونه شو بگیرم. بهرحال رقابت شدید هست و باید همه جوره تلاش کرد از قافله عقب نموند
حالا ما که عضو همپا نیستیم و فقط آزمون ها ثبت نام کردیم چه جوری باید این کتاب رو بگیریم؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط zimenswall.)
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  حالا ما که عضو همپا نیستیم و فقط آزمون ها ثبت نام کردیم چه جوری باید این کتاب رو بگیریم؟
این کتاب اصلا ربطی به همپا و مشاور نداره. به نظرم حتی کسی عضو پارسه هم نباشه بتونه تهیه کنه. من خودم عضو همپا نیستم ولی به سفارش مشاورهای پارسه با این کتاب آشنا شدم. اون فایل هم برای کسانی که همپا بودند فرستاده شده بود.
ظاهرا قبلا یه دور در نمایندگی های درشت پارسه (مراکز استانها) توزیع کردند ولی به خاطر محدودیت چاپ، شاید نمایندگی ها نداشته باشند.
شما کافیه با نمایندگی پارسه شهرتون تماس بگیرید و سفارش بدید.
من خودم به نمایندگی شهرمون سپردم که برام تهیه کنند و اونها گفتند به تهران سفارش میدیم که برامون بفرستند.
قیمتش را هم هنوز نمیدونم چقدره. ولی اگه دیدم خیلی گرونه نمیخرم Big Grin
۱
۱
ارسال: #۱۰
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  این کتاب اصلا ربطی به همپا و مشاور نداره. به نظرم حتی کسی عضو پارسه هم نباشه بتونه تهیه کنه. من خودم عضو همپا نیستم ولی به سفارش مشاورهای پارسه با این کتاب آشنا شدم. اون فایل هم برای کسانی که همپا بودند فرستاده شده بود.
ظاهرا قبلا یه دور در نمایندگی های درشت پارسه (مراکز استانها) توزیع کردند ولی به خاطر محدودیت چاپ، شاید نمایندگی ها نداشته باشند.
شما کافیه با نمایندگی پارسه شهرتون تماس بگیرید و سفارش بدید.
من خودم به نمایندگی شهرمون سپردم که برام تهیه کنند و اونها گفتند به تهران سفارش میدیم که برامون بفرستند.
قیمتش را هم هنوز نمیدونم چقدره. ولی اگه دیدم خیلی گرونه نمیخرم Big Grin
من کتاب رو دیدم برای اعضای پارسه ۲۵ درصد تخفیف داره که با وجود این ۲۵ درصد حدود ۲۷ هزار بود البته رشته کامپیوتر، کتابم شامل سوالات طبقه بندی شده ی همه دروس بود مثلن ریاضی مهندسی بخش مختلط، فوریه و ... به ترتیب ،از سال ۸۸ به بعد هر بحثم ممکنه یکی سوال از سوالای منتخب پارسه داشته باشه، ولی برای که این چند سال رو گذاشتم برای آزمون کلی گرفتن از خودم فکر نمی کنم مفید باشه نمیخوام زیاد با سوالا آشنا بشم Shy
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall , maryam.raz
ارسال: #۱۱
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ)پرین۱۹۳ نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  ممنون جناب پرین۱۹۳
خواهش می کنم
چیزی که واسه من ایمیل شده گفته کتاب شامل تستهای کنکورهای ۵ سال اخیره، تستهای منتخب سالهای قبل از اون، دانشگاه آزاد و تالیفی البته به صورت طبقه بندی شده و به ترتیب مباحث هستن.
مشاوره پارسه هم به من همینو گفت ولی چیزی که در نمونه دیدم حس کردم فقط یه مجموعه تسته.
البته اینطور که شما میگید به صورت طبقه بندی شده هست پس با اون چیزی که تو ذهن من بود مشکل پیش میاد. میخواستم اون آخرا هر روز یکی از کنکور سراسری ها را آزمون بدم که ظاهرا با این اوصاف (طبقه بندی شدن سوالات) نمیشه.
بازهم تشکر

اون چیزی که شما تو ذهنته رو پوران پژوهش داره. ۷ سال آخر به صورت متمرکز و مشابه کنکور. البته فقط واسه سراسریش بود اون کتابی که من گرفتم ولی فکر می کنم همین کافی باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall
ارسال: #۱۲
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
یچه ها اگه امکان داره سوالاتو بگذارید ممنون میشدم . سپاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.

m.m:
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۰۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۵۱ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۷۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۵۱۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۰۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۴۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrhosseini97
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۶۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close