زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

"دریا" دسترسی رایگان به نیم میلیون کتاب و پایان نامه را فراهم کرد (آذر ۹۲)

ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
"دریا" دسترسی رایگان به نیم میلیون کتاب و پایان نامه را فراهم کرد (آذر ۹۲)
پژوهشگران مرکز رشد دریا با راه اندازی کتابخانه دیجیتالی اقدام به بارگذاری ۵۰۰ هزار کتاب و پایان نامه لاتین کردند که به مناسبت هفته پژوهش خدمات دسترسی رایگان برای کاربران ایجاد کرده است

[تصویر:  231420_IMG12332737.jpg]

سیامک جدیدی- مجری طرح در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با راه اندازی کتابخانه دیجیتالی "دریا" اقدام به ایجاد متن دیجیتالی بیش از نیم میلیون کتاب و پایان نامه لاتین کردیم.

وی با اشاره به حوزه‌های این کتابخانه یادآور شد: کتاب‌های این کتابخانه در حوزه‌های فنی و مهندسی، علوم پایه و پزشکی است.

جدیدی به بیان مزایای این کتابخانه دیجیتال پرداخت و اظهار داشت: این کتابخانه قابلیت جستجوی موضوعی، متن کامل، نام مولف، ناشر، سال نشریه، ISBN و تعداد صفحات را دارد.

مجری طرح با تاکید بر اینکه این کتابخانه از قالب‌های PDF، Inf،DOC، CHM و DjVu پشتیبانی می‌کند، خاطر نشان کرد: طراحی این کتابخانه به صورت مستقل از سیستم عامل و با قابلیت نصب بر روی انواع سیستم‌های عامل Open BSD،ویندوز، لینوکس و Free BSD است.

وی با تاکید بر اینکه این کتابخانه در شرایط تحریمی حاضر می‌تواند نیازهای کشور را رفع کند، ادامه داد: برای توسعه این کتابخانه خط تولید دیجیتال راه اندازی کردیم که این امر موجب شده است تا ضریب نفوذ در کتابخانه دیجیتالی ۵ هزار پایان نامه و کتاب لاتین در هفته برسد.

مجری طرح از دسترسی رایگان به این کتابخانه به مناسبت هفته پژوهش خبر داد و افزود: به مناسبت هفته پژوهش اقدام به دسترسی رایگان برای انجمن‌های علمی و محققان پژوهشگران کردیم و این خدمات نیز ۲ هفته پس از هفته پژوهش ادامه خواهد داشت.

جدیدی با اشاره به شرایط ارائه خدمات دسترسی رایگان به این کتابخانه خاطر نشان کرد: سرویس رایگان برای کاربران حقیقی یک ساله و برای نهادها و سازمان‌ها ۲ هفته در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: انجمن‌های علمی نیز مشمول دسترسی رایگان به این کتابخانه هستند.

جدیدی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰ انجمن علمی از این کتابخانه سرویس دریافت می‌کنند، اضافه کرد: با تعاملاتی که با دبیرخانه انجمن‌های علمی داشتیم از سوی این دبیرخانه به انجمن‌های علمی معرفی شدیم و هر فرد که عضویت در انجمن مربوط داشته باشد می‌تواند با مراجعه به انجمن خود نسبت به دریافت اکانت برای دسترسی رایگان به کتابخانه دیجیتال اقدام کنند.

مجری طرح در خصوص نحوه دسترسی رایگان نهادها و سازمان‌ها به این کتابخانه گفت: با ارسال نامه‌ای از آنها درخواست شد تا IP های خود را برای ما ارسال کنند تا بتواند ۲ هفته از خدمات رایگان این کتابخانه بهره مند شوند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , reza.thr
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ ق.ظ
RE: "دریا" دسترسی رایگان به نیم میلیون کتاب و پایان نامه را فراهم کرد (آذر ۹۲)
(۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  پژوهشگران مرکز رشد دریا با راه اندازی کتابخانه دیجیتالی اقدام به بارگذاری ۵۰۰ هزار کتاب و پایان نامه لاتین کردند که به مناسبت هفته پژوهش خدمات دسترسی رایگان برای کاربران ایجاد کرده است

[تصویر:  231420_IMG12332737.jpg]

سیامک جدیدی- مجری طرح در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با راه اندازی کتابخانه دیجیتالی "دریا" اقدام به ایجاد متن دیجیتالی بیش از نیم میلیون کتاب و پایان نامه لاتین کردیم.

وی با اشاره به حوزه‌های این کتابخانه یادآور شد: کتاب‌های این کتابخانه در حوزه‌های فنی و مهندسی، علوم پایه و پزشکی است.

جدیدی به بیان مزایای این کتابخانه دیجیتال پرداخت و اظهار داشت: این کتابخانه قابلیت جستجوی موضوعی، متن کامل، نام مولف، ناشر، سال نشریه، ISBN و تعداد صفحات را دارد.

مجری طرح با تاکید بر اینکه این کتابخانه از قالب‌های PDF، Inf،DOC، CHM و DjVu پشتیبانی می‌کند، خاطر نشان کرد: طراحی این کتابخانه به صورت مستقل از سیستم عامل و با قابلیت نصب بر روی انواع سیستم‌های عامل Open BSD،ویندوز، لینوکس و Free BSD است.

وی با تاکید بر اینکه این کتابخانه در شرایط تحریمی حاضر می‌تواند نیازهای کشور را رفع کند، ادامه داد: برای توسعه این کتابخانه خط تولید دیجیتال راه اندازی کردیم که این امر موجب شده است تا ضریب نفوذ در کتابخانه دیجیتالی ۵ هزار پایان نامه و کتاب لاتین در هفته برسد.

مجری طرح از دسترسی رایگان به این کتابخانه به مناسبت هفته پژوهش خبر داد و افزود: به مناسبت هفته پژوهش اقدام به دسترسی رایگان برای انجمن‌های علمی و محققان پژوهشگران کردیم و این خدمات نیز ۲ هفته پس از هفته پژوهش ادامه خواهد داشت.

جدیدی با اشاره به شرایط ارائه خدمات دسترسی رایگان به این کتابخانه خاطر نشان کرد: سرویس رایگان برای کاربران حقیقی یک ساله و برای نهادها و سازمان‌ها ۲ هفته در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: انجمن‌های علمی نیز مشمول دسترسی رایگان به این کتابخانه هستند.

جدیدی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰ انجمن علمی از این کتابخانه سرویس دریافت می‌کنند، اضافه کرد: با تعاملاتی که با دبیرخانه انجمن‌های علمی داشتیم از سوی این دبیرخانه به انجمن‌های علمی معرفی شدیم و هر فرد که عضویت در انجمن مربوط داشته باشد می‌تواند با مراجعه به انجمن خود نسبت به دریافت اکانت برای دسترسی رایگان به کتابخانه دیجیتال اقدام کنند.

مجری طرح در خصوص نحوه دسترسی رایگان نهادها و سازمان‌ها به این کتابخانه گفت: با ارسال نامه‌ای از آنها درخواست شد تا IP های خود را برای ما ارسال کنند تا بتواند ۲ هفته از خدمات رایگان این کتابخانه بهره مند شوند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام دوستان من خیلی دنبال یه همچین موردی بودم البته گیرم نیومد از طرفی در اینجا هم این مورد رو دیدم خیلی خوشحال شدم اما متاسفانه یه موردی هست که این وب سایت معرفی شده مشکل داره .
من مجبور به
شدم خیلی از سایت ها رو گشتم که یه چیز درست حسابی گیر بیارم اما یا توضیحاتی که نوشته بودن کامل نبودن یا پشتیبانی درست حسابی نداشتن اما سایت کالج فایل بسیار بنظرم خوب و مفید بود امروز ازشون خرید کردم و خوبیش هم این بود که پایان نامه ها رو تخفیف زده بود که خیلی خوشحالم کرد از طرفی قبل خرید توضیحات رو خوندم و با پشتیبانیشون صحبت کردم که بسیار برام قانع کننده بود این مورد .
شما هم اگه خواستید به سایت کالج فایل سر بزنین و خرید پایان نامه ارشد یا هر مقطع دیگری که داشتید را از اونجا انجام بدید
به دو دلیل :
۱- پشتیبانی عالی
۲ قیمت عالی تر در مقابل کیفیت ارائه شده بسیار بهتر نسبت به سایر سایت های فروش پایان نامه
بازم سوالی راجب سایت کالج فایل داشتید میتونم کمک کنم چون خرید داشتم ازش هم برای خودم و هم برای برادرم که در مقطع دکترا هست
پایان نامه هاشون رو دیدم واقعا راضی بودیم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۷ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۳۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۴۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۲۹۸ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۷۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close