زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۱۴۴۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  (ب نظر من امسال کنکور خفن تر از همیشس با این همه بچه درس خون)

شما هم که همش تو کار انرژی منفی هستی Smile
جوجه ها رو آخر پاییز میشمارن.
ایشالا که همه قبولیم
هرکسی به اندازه ای که تلاش کرده نتیجه میگیره. شک نکن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴۴۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  یکی سوالای قدسی یه جور توهینه واسش! ماشالا بالای ۸۰ و ....
لزومی نداره بیام اینجا دروغ بگم صرفا به خاطر اینکه دوستم (Riemann ) اینجاست به اینجا میام
البته تصور شما برام ارزشی نداره فقط خواستم در مقابل تهمتی که به من زدین دفاع کنم

منظور ایشون فکر نمیکنم تهمت بوده باشه دوست من !
شاید بهتر باشه توی این گروه دیگه کامنت نذاریم. اینطوری استرس به بقیه وارد نمیشه. البته کلی میگم و اگه باعث ناراحتی یا استرس کسی شدم عذر میخوام.
این کامنت آخر من توی این گروهه.دیگه فقط توی مباحث درسی و سوالا شرکت میکنم.
برای همه آرزوی پیروزی دارم. یا علی... Smile

دوستای گلم حساس نشید دیگه ...از بعضیا بیشتر از بعضیا انتظار میره Big GrinBig GrinWink
درضمن صبح بخیر مانننننننننشششششتBig Grin

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , good-wishes
ارسال: #۱۴۴۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ق.ظ
واقعا طراح سوالای محاسبات کنکور ۹۰ آدم بسیار نفهمی بوده
۵ تا سوال داده ، که اولیش گزینه درست نداشته ، البته به نظر ایشون گزینه ۰/۹۹۰ بوده که نسبت به گزینه ۰/۹۰۰ ، نسبت به جواب مسئله که ۰/۹۳۰ مقدار دقیقتری داشته

از اون ۴ تا سوال دیگه شم علنا جوری به دانشجو تفهیم کرده که ۳ تا ببوس بذار کنار چون باید اعداد اعشاری فوق العاده وحشتناکی را به توان ۲ میرسوندی و ضرب میکردی و ....
و فقط یه سوال میموند که اونم با اینکه باید ۶ تا عدد اعشاری ۳ رقمی را به توان میرسوندی که البته این سوال را میشد با ترفند بدون محاسبات و با جایگذاری حل کرد که خب ریسک اینجور تست زدنها بالاست

حالا فرق من که چند ماه محاسبات میخونم و مسلط هستم با کسی که نمیخونه چیه؟

New LifeHeart
ارسال: #۱۴۴۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط atenaa.)
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  عاغا نخندینا
٤٢ ساعته نخوابیدم

عاغا شما یه ذره از این بی خوابی رو به من منتقل کنید ... چشمام همش خوابه در حـــــــــــــــــالی که به اندازه هم می خوابم Big Grin

اصن منو میگی قبلا ک ۸ بیدار میشم این چندروز شده ۹/۳۰ تازه ظهرا هم هی خوابم میاد
اقا حمید رمز موفقیتت چیه؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Mänu
ارسال: #۱۴۴۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ق.ظ
بنده هم بعنوان یک خرس خوشخواب اعلام حضور میکنم ! اصن یه وضی !Big Grin

این روزاااااا تموم شه راااااااحت میشییییم من که باس دوباره بیشینم باسه آزاد بخوووووونم البته !! Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: mojhde
ارسال: #۱۴۴۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ
Question RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
من احساس می کنم فرمولی که واس محاسبه درصد هر درس استفاده می کنم اشتباهه Sad
دوستان میشه لطف کنن بگن از چه فرمولی استفاده می کنن
ممنون Smile

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۱۴۴۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  درضمن صبح بخیر مانننننننننشششششتBig Grin

خب دوستان دیگه تکلیف امروز هم مشخص شد Big Grin
شما دیروز یه سلام بهمن گفتید ، همووووووووووووجور تو دی موندیم

حالا این طور که بوش میاد امروز با این صبح بخیری که شما گفتید دیگه شب نخواهد شد TongueBig Grin
AngelWink
الحمدلله : )

.

(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  واقعا طراح سوالای محاسبات کنکور ۹۰ آدم بسیار نفهمی بوده

من فکر کنم کنکور تمام بشه شما یه لیست کامل از انسانهای نفهم ، مشکل دار و ... اینا بتونید به سازمانهای جهانی جهت پیگیری قانونی ارائه کنیدا Wink این طور که گزارش میدید این مدت خیلیهاشون رو شناسایی کردید Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , masoud67 , neda_Network , Pegasus , sand
ارسال: #۱۴۴۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  درضمن صبح بخیر مانننننننننشششششتBig Grin
حالا این طور که بوش میاد امروز با این صبح بخیری که شما گفتید دیگه شب نخواهد شد TongueBig Grin
اگه اینجور باشه که خیلی خوبه، لااقل میتونیم یه سری کارهای عقب موندمون را تا شب نشده انجام بدیم

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , kati , kh.jafarzade
ارسال: #۱۴۴۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ
آغا من با این سرچ مانشت مشکل دارم
یه جوریه احساس میکنم بین اعداد EN و FR فرق میزاره
همچین خوب سرچ نمیکنه

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۴۵۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط unicornux.)
پارسال یک مصاحبه از رتبه ۵۲ آی تی دانشگامون به دستم رسید که بعدا لا به لای فایلای لپتابم گم شد. امروز بعد مدتها پیداش کردم و دیدم چقدر مرتبط با این روزهاست و اصلا این مصاحبه رو باید اینروزاها خوند. منابع رو به دلایلِ امنیتی! حذف کردم تا دوستان سالِ اولی و کم تجربه دچار مشکل نشن. حتما حتما این مصاحبه رو بخونید. مخصوصا اونایی که از رتبه آزمونشون راضی نیستن.
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک دانلود نرم افزار محاسبه درصد برای دوستی که درخواست کرده بودن. فرمولشم گذاشتم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010 , virtual girl , minami , mojhde , sand , Mänu , Engineer , dzzv_13
ارسال: #۱۴۵۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
من تازه بیدار شدم ...شبم زود خوابیدم! همش خوابم زندگیم شده خواب به جای کنکور!

(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  پارسال یک مصاحبه از رتبه ۵۲ آی تی دانشگامون به دستم رسید که بعدا لا به لای فایلای لپتابم گم شد. امروز بعد مدتها پیداش کردم و دیدم چقدر مرتبط با این روزهاست و اصلا این مصاحبه رو باید اینروزاها خوند. منابع رو به دلایلِ امنیتی! حذف کردم تا دوستان سالِ اولی و کم تجربه دچار مشکل نشن. حتما حتما این مصاحبه رو بخونید. مخصوصا اونایی که از رتبه آزمونشون راضی نیستن.
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

اینم لینک دانلود نرم افزار محاسبه درصد برای دوستی که درخواست کرده بودن. فرمولشم گذاشتم.

وای از ۵بهمن خونده شده ۵۹!!!! اونوقت من نمیتونم این روزا درسایی که خوندمو دوره کنم!!!! نرم افزار چجوری ۱۰۰ زد! چجوری ۳دور با روزی ۴ساعت دوره کرد!!!

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۱۴۵۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ
هوش مصنوعی خدایی مدیونی اگه نتونم اقلا از ۶تاسوالت ۳تا رو درست بزنم ازت
این کتاب راهیان و از بس بالا پایین کردم دیگه داره برگ برگ میشه

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۱۴۵۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
سلام!! کو گروه درسی بهمن !!!!
من که خوشکل بعد ازمون پارسه یه چن روزی بی خیال شدم امروز باز شروع کردم! تصمیم گرفتم این ازمون اخریشم ندم بهتره!! میخان سوال الکی بدن بیمه ها نمره نیارن!! ما که بیمه نیسیم نامیدی واسمون میاره!! :پی

(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی خدایی مدیونی اگه نتونم اقلا از ۶تاسوالت ۳تا رو درست بزنم ازت
این کتاب راهیان و از بس بالا پایین کردم دیگه داره برگ برگ میشه
یه چیز بگم این هوشا امکان سوال غلط زدنش از همه درسا بیشتره (واسه من که اینطور بوده)باید خیلی خیلی مواظب تستاش باشیم از ما گفتن!

ارسال: #۱۴۵۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  پارسال یک مصاحبه از رتبه ۵۲ آی تی دانشگامون به دستم رسید که بعدا لا به لای فایلای لپتابم گم شد. امروز بعد مدتها پیداش کردم و دیدم چقدر مرتبط با این روزهاست و اصلا این مصاحبه رو باید اینروزاها خوند. منابع رو به دلایلِ امنیتی! حذف کردم تا دوستان سالِ اولی و کم تجربه دچار مشکل نشن. حتما حتما این مصاحبه رو بخونید. مخصوصا اونایی که از رتبه آزمونشون راضی نیستن.
ممنون
من دقیقا الان وضعیتم مشابه ایشون هست فقط بجای سربازی من سرکار میرم!
اولیل مهر شروع کردم به خوندن اما در عرض۴ ساعت ساختمان داده و طراحی تموم شد! دیگه گذاشتم کنار!

دعا کنید برام
ممونم از شما بابت این روحیه

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۱۴۵۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  وای از ۵بهمن خونده شده ۵۹!!!! اونوقت من نمیتونم این روزا درسایی که خوندمو دوره کنم!!!! نرم افزار چجوری ۱۰۰ زد! چجوری ۳دور با روزی ۴ساعت دوره کرد!!!

شدینیه... این یکی از دوستای نزدیکمه. یادمه ساله اول میومد خونه ما رتبه پارسه شو میدید.
شما هم میتونید. فقط اعتماد به نفس نیازِ Smile مطمئنم.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۲۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۲۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close