زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد پادگان های اموزشی سپاه

ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ
سوال در مورد پادگان های اموزشی سپاه
سلام من یک سوال دارم..
کدام پادگان های اموزشی سپاه در تهران لیسانس میگیرند؟
مدرس کرج میدونم
اون شهید پازوکی یا ستاد مشترک لیسانس میگیره؟
این ولی عصر ساری چطور؟
اونایی که از تهرانن و مدرس نمیافتند کجا میافتند ایا؟
من هاشمی نژاد نیشابور افتادم Huh اینجا کجاست اخه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط amirali ariya.)
RE: سوال در مورد پادگان های اموزشی سپاه
من اهل اردبیل هسنم اگر تا چند روز دیگر دفترچه اعذام به خدمت خود را ارسال کنم تاریخ اعذام من کی خواهدبودBig Grin:

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ)amirali ariya نوشته شده توسط:  من اهل اردبیل هسنم اگر تا چند روز دیگر دفترچه اعذام به خدمت خود را ارسال کنم تاریخ اعذام من کی خواهدبودBig Grin:

(۱۳ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ)amirali ariya نوشته شده توسط:  من اهل اردبیل هسنم اگر تا چند روز دیگر دفترچه اعذام به خدمت خود را ارسال کنم تاریخ اعذام من کی خواهدبودBig Grin:

لیسانسهایی که این ماه دفترچه اعذام میفرستند کی اعذام میشونداز شهر اردبیل
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۸۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۵۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۴۹۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۳۹۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۹۰۶ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close