زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فوری:عدم غییر در دیتابیس با VB.net

ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ
Sad فوری:عدم غییر در دیتابیس با VB.net
من دارم با vb کار می کنم اما هر دستوری که برای Insert into میزنم و بعد دیتابیس رو چک میکنم میبینم اطلاعات من وارد دیتابیس نمی شود!!!!!!!چرا!!!!!!!۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۳۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۵ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۲۵ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  نرم افزار netica white bird ۴ ۷,۵۱۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: FARZANEEEEEEEEEE
  دعوت به همکاری برنامه نویس mvc .net Masoud_9574 ۰ ۱,۸۷۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_9574
  نصب یک دیتابیس در php mysql fas ۱ ۲,۳۴۴ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: iranforums

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close