زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۶:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام

ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط siiib70.)
سلام دوستان

میخواستم بپرسم اگه در دوره شبانه دکتری قبول نهایی بشیم (یعنی از مصاحبه هم قبول بشیم)، در صورت ثبت نام نکردن، از کنکور سال بعد محروم میشیم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۴۶ ب.ظ
من دوره ی قبلی که ارشد دادم سال نود و چهار بود و اون موقع اگه شبانه بودی ولی نمیرفتی تا اونجا که یادمه مشکل داشت. ولی فرقش اینه که فقط پول میدی وگرنه مدرک همون مدرکه.من خودم شبانه فرهنگ و زبانهای باستانی قبول شدم ولی خب به خاطر مخارج بالاش دو ترم بیشتر نتونستم برم. بعد فکرشو کردم که بچه های هنرهای تجسمی و معماری اگه شبانه باشن بیچارن.ولی کارگردانی رو ارشد روزانه خوندم دانشگاه تهران. حالا دیگه میل با خودته. خوب سبک سنگین کن ببین چه میخوای بکنی

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۰۱ ق.ظ
RE: قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام
(۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من دوره ی قبلی که ارشد دادم سال نود و چهار بود و اون موقع اگه شبانه بودی ولی نمیرفتی تا اونجا که یادمه مشکل داشت. ولی فرقش اینه که فقط پول میدی وگرنه مدرک همون مدرکه.من خودم شبانه فرهنگ و زبانهای باستانی قبول شدم ولی خب به خاطر مخارج بالاش دو ترم بیشتر نتونستم برم. بعد فکرشو کردم که بچه های هنرهای تجسمی و معماری اگه شبانه باشن بیچارن.ولی کارگردانی رو ارشد روزانه خوندم دانشگاه تهران. حالا دیگه میل با خودته. خوب سبک سنگین کن ببین چه میخوای بکنی

خیلی ممنون، ولی سوال من در مورد شبانه دکتر بود و اینکه اگه نریم محروم میشیم یا نه
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۲۳ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ق.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من دوره ی قبلی که ارشد دادم سال نود و چهار بود و اون موقع اگه شبانه بودی ولی نمیرفتی تا اونجا که یادمه مشکل داشت. ولی فرقش اینه که فقط پول میدی وگرنه مدرک همون مدرکه.من خودم شبانه فرهنگ و زبانهای باستانی قبول شدم ولی خب به خاطر مخارج بالاش دو ترم بیشتر نتونستم برم. بعد فکرشو کردم که بچه های هنرهای تجسمی و معماری اگه شبانه باشن بیچارن.ولی کارگردانی رو ارشد روزانه خوندم دانشگاه تهران. حالا دیگه میل با خودته. خوب سبک سنگین کن ببین چه میخوای بکنی

خیلی ممنون، ولی سوال من در مورد شبانه دکتر بود و اینکه اگه نریم محروم میشیم یا نه

نه از سال ۹۵ به بعد فکر میکنم محرومیت دوره های پولی برداشته شد. در حال حاضر فقط روزانه دکتری محرومیت داره. ولی به نظر من وقتی ظرفیت اون دانشگاه رو بسوزونید سال آینده همون دانشگاه شانسی ندارید.
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط mashhad65.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۱۹ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

میخواستم بپرسم اگه در دوره شبانه دکتری قبول نهایی بشیم (یعنی از مصاحبه هم قبول بشیم)، در صورت ثبت نام نکردن، از کنکور سال بعد محروم میشیم؟

سلام دوست عزیز
کدوم دانشگاه قبول شدید؟
هر چند طبق متن زیر در سایت سنجش فقط دوره روزانه محرومیت داره اما همانطور که دوستان گفتند تو لیست سیاه اون دانشگاه می‌رید احتمالا.
مطابق ضوابط پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های روزانه در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۸ (اعم از اینکه در دانشگاههای محل قبولی ثبت‌نام نموده و یا اصلاً ثبت‌نام ننمایند) مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال ۱۳۹۹ نخواهند بود.

فقط برای آیندگان میگم که اگه کسی تمایلی به ادامه تحصیل تو شبانه نداره اصلا شبانه رو نزنه مثل من که اصلا نزدم، تا سهمیه کسی نسوزه
ضمنا اگه مشکل پرداخت هزینه ندارید شبانه بهتره چون دیگه تعهد خدمت هم ندارد و کاملا آزادی هرجا می‌خواید برید و اینم بگم که تو مدرک اصلا قید نمیشه که شبانه یا روزانه هستید و فقط مجازی ها قید میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۱۵ ق.ظ
۴- آن‌دسته از داوطلبانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۸ قرار گیرند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ نخواهند بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۱۹ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام دوست عزیز
کدوم دانشگاه قبول شدید؟
هر چند طبق متن زیر در سایت سنجش فقط دوره روزانه محرومیت داره اما همانطور که دوستان گفتند تو لیست سیاه اون دانشگاه می‌رید احتمالا.
مطابق ضوابط پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های روزانه در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۸ (اعم از اینکه در دانشگاههای محل قبولی ثبت‌نام نموده و یا اصلاً ثبت‌نام ننمایند) مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال ۱۳۹۹ نخواهند بود.

فقط برای آیندگان میگم که اگه کسی تمایلی به ادامه تحصیل تو شبانه نداره اصلا شبانه رو نزنه مثل من که اصلا نزدم، تا سهمیه کسی نسوزه
ضمنا اگه مشکل پرداخت هزینه ندارید شبانه بهتره چون دیگه تعهد خدمت هم ندارد و کاملا آزادی هرجا می‌خواید برید و اینم بگم که تو مدرک اصلا قید نمیشه که شبانه یا روزانه هستید و فقط مجازی ها قید میشه.

سلام ببخشید حتما عنوان نوبت دوم درج نمیشه؟
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط mashhad65.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۱ ب.ظ)npour نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۱۹ ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام دوست عزیز
کدوم دانشگاه قبول شدید؟

سلام ببخشید حتما عنوان نوبت دوم درج نمیشه؟

بله. کاملا خیالتون راحت باشه. درج نمیشه. البته منطقی هم هست چون تنها تفاوت پرداخت هزینه تحصیل توسط خود شخص هست و مابقی مسائل هیچ تفاوتی با دوره روزانه نداره.
دانشگاههای دولتی فقط دوره های مجازی شون رو توی مدرک اعلام می‌کنند.
اینم بگم که من کسی رو میشناسم که کارشناسی با رتبه خوب شبانه فردوسی بود و ارشد هم تک رقمی شد ولی باز شبانه شریف رفت تا تعهد خدمت نداشته باشه و هر وقت خواست بتونه بره. پس تنها تفاوت هزینه است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۳ ۸۵,۴۸۶ دیروز ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: صادق جوادی
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۸,۳۸۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۰۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۲۹۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۱۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۲۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۵۳۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۰۳۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۶۱۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close