زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Bus مشترک در کامپیوتر پایه، از Mux استفاده میشه یا از بافر سه حالته؟

ارسال:

jahanmanesh پرسیده:

Bus مشترک در کامپیوتر پایه، از Mux استفاده میشه یا از بافر سه حالته؟

سلام بچها، تو کتاب معماری پوران پژوهش نوشته که از یه باس مشترک استفاده میکنیم ولی نگفته که از Mux استفاده کرده یا بافر سه حالته؟ با توجه به اینکه از دیکودر برای select کردن ثبات ها و حافظه استفاده کرده میشه حدس زد از بافر سه حالته استفاده کرده ولی به هر حال تووی Mux هم از دیکودر برای انتخاب پایه لود ثباتها استفاده میکنیم....خلاصه اینکه نظر شما چیه از ماکس استفاده کرده یا بافر ث حالته Dodgy
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

maryam.raz پاسخ داده:

RE: Bus مشترک در کامپیوتر پایه، از Mux استفاده میشه یا از بافر سه حالته؟

من متوجه نشدم سوالتون چیه؟ منظورتون اینه که کتاب پوران چکار کرده یا کلا باس مشترک از کدومیکی استفاده میکنه؟ که خب واسه باس مشترک از هر دو میتونیم استفاده کنیم.
ولی راجع به کتاب پوران من نخوندمش

ارسال:

jahanmanesh پاسخ داده:

RE: Bus مشترک در کامپیوتر پایه، از Mux استفاده میشه یا از بافر سه حالته؟

(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من متوجه نشدم سوالتون چیه؟ منظورتون اینه که کتاب پوران چکار کرده یا کلا باس مشترک از کدومیکی استفاده میکنه؟ که خب واسه باس مشترک از هر دو میتونیم استفاده کنیم.
ولی راجع به کتاب پوران من نخوندمش

سلام ممنون از پاسخگوییتون ، خب الان ما توو یه کامپیوتر پایه که از باس مشترک استفاده میکنیم ، از بافرهای سسه حالته استفاده کردیم یا Mux ?
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۵۴ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۴۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۵۳ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۹۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۶۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۳۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۴۴ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close