زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری

ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان

من تازه دفاع کردم، دو تا مقاله سابمیت شده دارم منتظر جوابشم، و ی طرح که اونم سابمیت شده، با این اوصاف میشه درخواست داد؟ یا اینکه حتما باید مقاله اکسپت شده داشته باشم.

سوال بعدیم اینه که دانشگاه تربیت مدرس تو شرایطش زده :: "زمینه تحقیقاتی (موضوع رساله دکتری) پذیرفته شدگان با توافق استاد راهنما گروه آموزشی و دانشگاه پس از پذیرش و ثبت نام آنان تعیین خواهد شد و انتخاب زمینه تحقیقاتی توسط اوطلبان حقی برای آنان ایجاد نمی کنند. "
این یعنی دانشجو نمی تونه موضوعش رو خودش انتخاب کنه ؟؟

سوال آخرم اینه که از فناوری اطلاعات بخوایم درخواست برای نرم افزار بدیم قبول می کنند یا تو گرایشا خیلی حساسن؟؟

مرسی از راهنمایی هاتون Heart

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۳۷ ب.ظ
سلام
در مورد همه این موارد هیچ چیز مطلقی وجود نداره و فرد به فرد و دانشگاه به دانشگاه متفاوت و تا حد زیادی سلیقه‌ای هست؛ سوال اول بیشتر از اینکه وابسته به بحث Accept شدن باشه، وابسته به موضوع مقاله و اعتبار ژورنالش هست، اگه قابل توجه باشه، به نظر من دیگه چنین دغدغه‌هایی نباید وجود داشته باشه. در مورد سوال دوم، این روند طبیعیش هست، نه به این معنی که دانشجو حقی برای انتخاب موضوع نداره، بلکه محدود به حوزه‌های مد نظر هست، بالاخره حداقل اشتراکاتی باید وجود داشته باشه، بقیه‌ش به تدریج قابل حل هست. در مورد سوال سوم، حداقل من هیچ‌وقت چنین حساسیتی ندیدم، بیشترین اهمیت سر فیلد دانشجو هست نه رشته (خصوصا در مورد کامپیوتر و فناوری اطلاعات که من شخصا مرزی بینشون نمی‌بینم) و طبیعتا (در کنار باقی پارامترها) شاخص‌هایی که کیفیت دانشجو در اون حوزه رو به تصویر می‌کشه؛
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ ق.ظ
RE: فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری
(۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  سلام
در مورد همه این موارد هیچ چیز مطلقی وجود نداره و فرد به فرد و دانشگاه به دانشگاه متفاوت و تا حد زیادی سلیقه‌ای هست؛ سوال اول بیشتر از اینکه وابسته به بحث Accept شدن باشه، وابسته به موضوع مقاله و اعتبار ژورنالش هست، اگه قابل توجه باشه، به نظر من دیگه چنین دغدغه‌هایی نباید وجود داشته باشه. در مورد سوال دوم، این روند طبیعیش هست، نه به این معنی که دانشجو حقی برای انتخاب موضوع نداره، بلکه محدود به حوزه‌های مد نظر هست، بالاخره حداقل اشتراکاتی باید وجود داشته باشه، بقیه‌ش به تدریج قابل حل هست. در مورد سوال سوم، حداقل من هیچ‌وقت چنین حساسیتی ندیدم، بیشترین اهمیت سر فیلد دانشجو هست نه رشته (خصوصا در مورد کامپیوتر و فناوری اطلاعات که من شخصا مرزی بینشون نمی‌بینم) و طبیعتا (در کنار باقی پارامترها) شاخص‌هایی که کیفیت دانشجو در اون حوزه رو به تصویر می‌کشه؛

مرسی که وقت گذاشتید.

ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۵:۵۷ ب.ظ
سلام دوستان .
بنده گرایشم نرم افزار نیست و در بدون ازمون دکتری نرم افزار رو فقط دارن. منم همینو میخوام انتخاب کنم. ولی امنیت می خوام کار کنم.. تو بخش تدریسش که می پرسن، هر درسی که خودمون بلدیم باید درس بدیم یا اینکه خودشون از هر درسی که بخوان می پرسن. ؟ اینجوری یعنی همه ی درسا رو باید بلد باشیم؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۱۲ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۱ ۱,۸۸۶ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۸ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۶ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close