زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

محاسبات اعداد مختلط و ماشین حساب

ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ق.ظ
با سلام و خسته نباشید
من یه سوالی برای مدار الکتریکی داشتم
من این ترم این درس رو دارم
اما برای محاسبه ی تقسیمات و محاسبات فازوری دچار مشکل هستم
از هر کس هم پرسیدم امتحان رو چجوری نمره آوردین میگن با ماشین حساب کلاس پد کاسیو !!!Sad
حالا این وسط کمیته انضباطی دانشگاه ما ماشین حسابهایی که به کامپیوتر متصل بشن سیستم عامل داشته باشن یا به هر طریقی عکس نشون بدن رو مث class pad - casio fx-cg10/20 - casio fx9860 رو ممنوع اعلام کرده !!

ماشین حسابی وجود داره که این محاسبات اعداد مختلط رو انجام بده و به کامپیوتر وصل نشه ؟؟؟Huh

لطفا کمکم کنید Sad

غیرممکن غیرممکنه !!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط FAAL.)
RE: محاسبات اعداد مختلط و ماشین حساب
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ق.ظ)kimiya_ab نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید
از هر کس هم پرسیدم امتحان رو چجوری نمره آوردین میگن با ماشین حساب کلاس پد کاسیو !!!Sad
حالا این وسط کمیته انضباطی دانشگاه ما ماشین حسابهایی که به کامپیوتر متصل بشن سیستم عامل داشته باشن یا به هر طریقی عکس نشون بدن رو مث class pad - casio fx-cg10/20 - casio fx9860 رو ممنوع اعلام کرده !!

ماشین حسابی وجود داره که این محاسبات اعداد مختلط رو انجام بده و به کامپیوتر وصل نشه ؟؟؟Huh

لطفا کمکم کنید Sad

Casio
مدل:
fx-570ES Plus
ماشین حسابی ساده و کارآمده ،محاسبات مختلط و حل دستگاههای تا سه معادله سه مجهول را انجام میده . به کامپیوتر هم قابل اتصال نیست.فایل تصویری و اینا هم نمایش نمیده.
خیلی هم گران نباید باشه.
بهتره قبل از خرید برید و امکاناتش را در اینترنت یه نگاهی بندازید . شاید چیز جدیدتری هم باشد چون من دو سه سال پیش خریدمش.
اگه تهرانید تو خیابان انقلاب هست. روبروی دانشگاه. میتونید از سایتهای معتبر اینترنتی هم بخرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiya_ab
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ)FAAL نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ق.ظ)kimiya_ab نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید

لطفا کمکم کنید Sad

Casio
مدل:
fx-570ES Plus
ماشین حسابی ساده و کارآمده ،محاسبات مختلط و حل دستگاههای تا سه معادله سه مجهول را انجام میده . به کامپیوتر هم قابل اتصال نیست.فایل تصویری و اینا هم نمایش نمیده.
خیلی هم گران نباید باشه.
بهتره قبل از خرید برید و امکاناتش را در اینترنت یه نگاهی بندازید . شاید چیز جدیدتری هم باشد چون من دو سه سال پیش خریدمش.
اگه تهرانید تو خیابان انقلاب هست. روبروی دانشگاه. میتونید از سایتهای معتبر اینترنتی هم بخرید.

برنامه ام میگیره ؟
اصن این ک میگن ماشین حساب برنامه میگیره به چه دردی میخوره ؟؟؟
من مدل جدید نمیخوام میخوام ساده باشه چون casio classpad 330 رو تو خونه داریم اما تو امتحان تقلب محسوب میشه !!!

غیرممکن غیرممکنه !!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۸۵ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۲,۲۲۶ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۸۹ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۸۶۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۴۱ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  تعداد اعداد ۵ رقمی هم ارز ss311 ۲ ۲,۴۰۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  ریشه اعداد مختلط meysam57 ۰ ۲,۶۴۱ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: meysam57
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۳۵۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۸۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close