زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود آزمون جامع دوم سنجش

ارسال: #۳۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  ۱۸مگ ؟؟؟؟ :O
داش چه خبره مگه سوالای تصویری طرح میکنه سنجش

نه تصویری نشده هنوز. ولی سوالای سنجش باهات حرف میزنه یه جورایی، بعضا شما هم وسط آزمون یه حرفایی با طراح داری :ی کلا قابلیت ضبط و پخش داره.... :ی

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
امروز این آزمونو واسه خودم دادم.
واقعا خوب بود. بر خلاف فکرم که احساس میکردم سوالاش آبکی باشه ولی سوالای خوبی داشت. البته مشترکاش تا حدی ساده بود ولی چرت نبود برعکس موسسات "پ" و "م.ش" که سوالاشون یا آب خوردنه یا اصلا باید قیدشو زد
ریاضیهاشم خداییش سخت بود. مخصوصا گسسته و مهندسیش. واسه همینه بالاترین درصد ریاضی شده ۵۰
بازم تشکر واسه آپلود آزمون

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he
ارسال: #۳۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  مروز این آزمونو واسه خودم دادم.
واقعا خوب بود. بر خلاف فکرم که احساس میکردم سوالاش آبکی باشه ولی سوالای خوبی داشت. البته مشترکاش تا حدی ساده بود ولی چرت نبود برعکس موسسات "پ" و "م.ش" که سوالاشون یا آب خوردنه یا اصلا باید قیدشو زد
ریاضیهاشم خداییش سخت بود. مخصوصا گسسته و مهندسیش. واسه همینه بالاترین درصد ریاضی شده ۵۰
بازم تشکر واسه آپلود آزمون

موافقم باهات. اما خب دادنِ مک کلاسی تو منطقی باعث شد منطقی و ۱۰۰ نزنم.همینطور یه سوال دیگه بود که چندتا فلیپ فلاپ داد وسطش نوشت ۱۰ تا فلیپ فلاپ. من فکر کردم کلا ۱۰ تاست نگو باید ۱۵ تا گرفت Smile)) سوالای مشترکش خوب بود واقعا.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۳۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
RE: دانلود آزمون جامع دوم سنجش
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  موافقم باهات. اما خب دادنِ مک کلاسی تو منطقی باعث شد منطقی و ۱۰۰ نزنم.همینطور یه سوال دیگه بود که چندتا فلیپ فلاپ داد وسطش نوشت ۱۰ تا فلیپ فلاپ. من فکر کردم کلا ۱۰ تاست نگو باید ۱۵ تا گرفت Smile)) سوالای مشترکش خوب بود واقعا.
مک کلاسکی همون جدول کارنو خودمونه. تو خود پاسخنامه سنجش هم غلط حل کرده بود. البته تو منطقی چندتا غلط عجیب داشت.
پاسخنامه اش خوب بود و توضیحاتشم خوب بود ولی مثل بقیه موسسه ها عاری از غلط نبود
در کل من باهاش حال کردم.

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  اما خب دادنِ مک کلاسی تو منطقی باعث شد منطقی و ۱۰۰ نزنم
لازم نبود که حتما از مک کلاسی حل بشه حالا...

(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  واقعا خوب بود.
به نظر منم سوالاش بد نبود. همینجوری که نگاه میکنی به نظر خیلی ساده میادا، ولی وقتی میشینی حل کنی یه جور دیگه است! مثلا توی مشترکا من تقریبا همه رو به غیر از ۳تا بلد بودم، ولی درصدم باز پایین شد. همه اش به خاطر بی دقتی!

مثلا یه جا میخواستم ضلع های یه مثلث رو بشمارم، حواسمم بود که وقتی دارم سوال حل میکنم، دقتم بالا باشه، واسه همین دونه دونه ضلع ها رو اومدم بشمارم، ولی ۲ دور رو مثلث زدم :ی شد ۶تا!! خنده داره ولی میشه واقعا.... حالا خوبه واسه هر درس تایم در نظر گرفته بودم وگرنه که تا آخر آزمون من داشتم رو مثلث دور میزدم :ی

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  لازم نبود که حتما از مک کلاسی حل بشه حالا...
جدی؟ همین که دیدم مک کلاسیه رد شدم. دوباره حلش میکنم حتما. ممنون منو از جهل در آوردین Smile
پ.ن : خوبه همین بیاد تو کنکور Big Grin

۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  لازم نبود که حتما از مک کلاسی حل بشه حالا...
جدی؟ همین که دیدم مک کلاسیه رد شدم. دوباره حلش میکنم حتما. ممنون منو از جهل در آوردین Smile
پ.ن : خوبه همین بیاد تو کنکور Big Grin
خطر نکن ، جیزه. Big Grin
کارنوشو که بکشی میبینی ۴ یا ۵ تا (یادم رفت چندتا بود) ضروری داره و یه دونه غیر ضروری. با مک کلاسکی هم که گرفتم دقیقا با کارنو یکی میشد.
کلا حل کننده سوالات منطقی و البته طراحش خیلی داغون بودند چون هم سوالاش مشکل داشت و هم جوابهارو درست حل نکرده بودن ولی سوالاش بعضی هاش نکته انحرافی خفن داشت. مثلا همون ۱۰ تا فلیپ فلاپ که گفتی

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  کارنوشو که بکشی میبینی ۴ یا ۵ تا (یادم رفت چندتا بود) ضروری داره و یه دونه غیر ضروری. با مک کلاسکی هم که گرفتم دقیقا با کارنو یکی میشد.
علم پیشرفت کرده خدایی ، زمانِ ما مک کلاسی و نمیشد با کارنو حل کرد. :|

پ.ن.۱ : فقط ما ۳ تا فکر کنم سنجش و زدیم Smile من از بیکاری جامع پارسالِ پارسه هم دارم میزنم!
پ.ن.۲ : تاپیک از حالت دانلود به تحلیل آزمون تغییر کاربری داده Big Grin
پ.ن.۳ : نزدیکِ کنکورِ مدیرا دارن لی لی به لالامون میزارن کاری به کارمون ندارن تا میتونید سواستفاده کنید که دیگه گیرتون نمیاد Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he
ارسال: #۳۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
منم امروز این ازمون زدم
به اون سادگی که دیده می شده نبود
ریاضیش زیادی مشکل بود دیگه :|
فردا بریم اخریش ببینیم چه میکنیم :| کاش بجا پارسه سنجش میرفتم Smile)

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۴۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  پ.ن.۲ : تاپیک از حالت دانلود به تحلیل آزمون تغییر کاربری داده Big Grin
پ.ن.۳ : نزدیکِ کنکورِ مدیرا دارن لی لی به لالامون میزارن کاری به کارمون ندارن تا میتونید سواستفاده کنید که دیگه گیرتون نمیاد Big Grin
ما داریم به نسلهای بعد از خودمون خدمت میکنیم. Big Grin

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۴۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ق.ظ
دوستان میشه پاسخنامه رو توی یک سرور دیگه آپلود کنید؟
ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۵۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۹۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۵۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۱۹ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۵۶۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۳۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۳۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۵۸۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۳۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close