زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۴۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  پارسال یک مصاحبه از رتبه ۵۲ آی تی دانشگامون به دستم رسید که بعدا لا به لای فایلای لپتابم گم شد. امروز بعد مدتها پیداش کردم و دیدم چقدر مرتبط با این روزهاست و اصلا این مصاحبه رو باید اینروزاها خوند. منابع رو به دلایلِ امنیتی! حذف کردم تا دوستان سالِ اولی و کم تجربه دچار مشکل نشن. حتما حتما این مصاحبه رو بخونید. مخصوصا اونایی که از رتبه آزمونشون راضی نیستن.

واقعن ممنونم از این فایلی که گذاشتین، بسار روحم رو شاد کرد و انرژی بهم داد که من ۱۰۰% رتبه ۱ رقمی میشم، بنده خدا سرباز بوده، بعد درسم نخونده حالا ۵ بهمن مرور کرده،
حالا اکثر ماها از تابستون مشغول شدیم و درس خوندیم و الان که موقع دیدن نتیجه کارامون هست داریم جا میزنیم و یه جورایی داریم از تلاش کردن دست میکشیم، من مثلا همین امروز ظهر داشتم به این فکر میکردم که بزارم برای سال بعد و این افکار پلید، ولی الان با خودم فکر میکنم میبینم من چیزی از رتبه ۸۱ و یا ۶۲ و یا ۱۷ و یا ۱۰ کم ندارم و همه چیز مساوی هست
این جا یه نکته وجود داره و اون این هست که فقط فقط باید تستای ۸۵ تا ۹۲ رو بزنید و به هیچ عنوان به تستای سال های قبل اصلا نگاه نکنید این کار باعث میشه استرس بگیرید،

به امید موفقیت همه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , pooyaa , kati , sand , bahar1369
ارسال: #۴۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
برا جمع بندی تست های کنکور سال پیش کدوم انتشارات از بقیه بهتره؟
ارسال: #۴۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ
عجب قانونی داره مغزم ساعت ۱۰ که شد دیگه یاد نمیگیره چیزیBig Grin

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , zoltrix_66
ارسال: #۴۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
دوستتان!!! سیستم ویروسی شده همه فایلامو بسته Sad نمیتونم پی دی افامو باز کنم لازمشون دارم کسی این ویروسو میشناسه؟ HOWDECRYPT

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۵۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
سلام به همه دوستان Smile

اول یه عذرخواهی از اون دوستی که توی گروه دی از من شاکی شده بود بکنم، من واقعا واقعا اون پستم بدون منظور بود. یعنی سخت گیرانه ترین برداشت ممکن رو داشتید، که احتمالا به خاطر حل سوالات قدسی بوده :ی در هر حال من عذر خواهی میکنم و اینکه تا حالا نشده با بچه های مانشت، حس رقابت بهم دست بده، یعنی هیچوقت نشده بخوام بخونم تا از یکی از بچه های اینجا بالا بزنم! یه جورایی حس میکنم اینجا همه مثل خودمن، همه دارن اون سختیایی که من میکشمو، میکشن، دلم نمیاد یه چیزی واسه خودم بخوام و واسه بقیه بچه ها نخوام!.... اگرم کسی واقعا بیشتر از من تلاش کرده، من خودم راضی نیستم رتبم بالاتر شه. (سنجش: نه تو رو خدا شما بیا برو به جاش :ی)

از ریش سفیدای مانشت هم جا داره تشکر کنم :ی

زیاد شد.

سوالات ۹۲ رو نگاه کردم. نظریه و مدار کامل زدم، (چقدر خوب داده بودن سوالاشو) معماری ۳تا، سیستم ۲تا، ساختمان دیگه وقت تموم شد :ی ۱۸۷۸% :ی

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , mohammad.ardeshiri , kh.jafarzade , neda_Network , zoltrix_66 , dzzv_13 , AEM4949
ارسال: #۵۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
هر آنکه از تلاش باز نمی ایستد .......... سرانجام موفق می شود

فقط ۱۴ روز تا موفقیت مونده
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman , neda_Network , sand , Mänu
ارسال: #۵۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  سوالات ۹۲ رو نگاه کردم. نظریه و مدار کامل زدم، (چقدر خوب داده بودن سوالاشو) معماری ۳تا، سیستم ۲تا، ساختمان دیگه وقت تموم شد :ی ۱۸۷۸% :ی
این درصدهاتونو نگید من استرس میگیرم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دوستان انگار استراحت به ما نیومده
من امروز به خودم استراحت دادم و سعی کردم سبک بخونم ولی انگار بیشتر از روزهایی که مثل "...." میخوندم خسته شدم

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he , neda_Network
ارسال: #۵۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  سلام من نرم افزارو دانلود میکنم خطا میده
به نظرتون مشکل چیه؟
چه خطایی میده؟ دانلودش خطا میده؟ شاید چون exe ست آنتی ویروستون نمیزاره دانلود یا اجرا شه.

(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعن ممنونم از این فایلی که گذاشتین، بسار روحم رو شاد کرد و انرژی بهم داد که من ۱۰۰% رتبه ۱ رقمی میشم، بنده خدا سرباز بوده، بعد درسم نخونده حالا ۵ بهمن مرور کرده،
حالا اکثر ماها از تابستون مشغول شدیم و درس خوندیم و الان که موقع دیدن نتیجه کارامون هست داریم جا میزنیم و یه جورایی داریم از تلاش کردن دست میکشیم، من مثلا همین امروز ظهر داشتم به این فکر میکردم که بزارم برای سال بعد و این افکار پلید، ولی الان با خودم فکر میکنم میبینم من چیزی از رتبه ۸۱ و یا ۶۲ و یا ۱۷ و یا ۱۰ کم ندارم و همه چیز مساوی هست
این جا یه نکته وجود داره و اون این هست که فقط فقط باید تستای ۸۵ تا ۹۲ رو بزنید و به هیچ عنوان به تستای سال های قبل اصلا نگاه نکنید این کار باعث میشه استرس بگیرید،

به امید موفقیت همه

لطف دارین.
رمز موفقیت کنکور تلاش تا آخرین لحظست. من خودم کسی نیستم که بخوام توصیه پند یا نصیحت بکنم. اما میگن " قبولی را از که آموختی؟ از قبول نشدگان" پس از من بیاموزید Smile من همین الان سوالای پارسال و میبینم حسرت میخورم. خودم و با دور وریام مقایسه میکنم حسرت میخورم، و حسرت هزار و یک چیزِ دیگه. کنکور خیلی خیلی آسونه. مثل این ژاپونیا تا آخرین لحظه بجنگید حتی مطمئنید شکست میخورید. اگه موفق نشدید گردنم از مو باریک تر. من همینجام Smile

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , El@he , هانی الرضا , neda_Network , sand , bahar1369
ارسال: #۵۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط kh.jafarzade.)
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان Smile

اول یه عذرخواهی از اون دوستی که توی گروه دی از من شاکی شده بود بکنم، من واقعا واقعا اون پستم بدون منظور بود. یعنی سخت گیرانه ترین برداشت ممکن رو داشتید، که احتمالا به خاطر حل سوالات قدسی بوده :ی در هر حال من عذر خواهی میکنم و اینکه تا حالا نشده با بچه های مانشت، حس رقابت بهم دست بده، یعنی هیچوقت نشده بخوام بخونم تا از یکی از بچه های اینجا بالا بزنم! یه جورایی حس میکنم اینجا همه مثل خودمن، همه دارن اون سختیایی که من میکشمو، میکشن، دلم نمیاد یه چیزی واسه خودم بخوام و واسه بقیه بچه ها نخوام!.... اگرم کسی واقعا بیشتر از من تلاش کرده، من خودم راضی نیستم رتبم بالاتر شه. (سنجش: نه تو رو خدا شما بیا برو به جاش :ی)

از ریش سفیدای مانشت هم جا داره تشکر کنم :ی

زیاد شد.

کاش همه رقبا مثل شما بودن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  دوستتان!!! سیستم ویروسی شده همه فایلامو بسته Sad نمیتونم پی دی افامو باز کنم لازمشون دارم کسی این ویروسو میشناسه؟ HOWDECRYPT

تنها پیشنهادم اینه که به سیستم دست نزنید ... ممکنه واگیردار باشه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
از تکنولوژی فقط ویروساش به ما میرسه Big Grin

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he , neda_Network , good-wishes , AEM4949
ارسال: #۵۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
بچه هااااااااا به دادم برسید Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
تلاش یعنی رسیدن به موفقیت...
تلاش...
تلاش...
تلاش...
تلاش...
تلاش...
تلاش...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , neda_Network , Mänu
ارسال: #۵۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  تلاش یعنی رسیدن به موفقیت...
تلاش...
تلاش...
تلاش...
تلاش...
تلاش...
تلاش...

*موفقیت *

حالا بهتر شد...

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
ارسال: #۵۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ق.ظ
unicornux
ممنونم بابت فایلی که گذاشتید فقط ذهنم مشغوله اینه که اگه منم قبول نشم پارسه بهم زنگ میزنه واسه سال ۹۳ رایگان آزمون بدم؟ :-P
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۵۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
تمام کسایی که از اولش هستید شما انگیزه اید برای ما نباشید درس خوندن لطفی نداره پس تا ته خط باشید تا با هم تموم کنیم امتحانا و تنها نمونیم چون اینجوری خیلی بهتر ه آدم میدونه تنها نیستHeartHeartHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , sara_omd , tarane1992
ارسال: #۶۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ
اغا من یه دفترچه سال ۹۲ واسه ماهان بود دانلود کردم با گزینه های سنجش جور در نمیومد .....
امروزم رو بهم ریخت
دفترچه c بود اما با کلید نهایی سنجش نمیخوند . شما در گیر این مشکلات نشدیدHuhHuhHuhHuhHuh

اگه از دوستان کسی سوال ۹۱ و ۹۲ ای تی داره که از جوابا و تطبیق اونا با سوالا از لحاظ حروف Big Grin و .... مطمئنه یه دور خودش زده بی زحمت بزاره منو نجات بده SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۷۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۵۴۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۲۳۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۵۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close