زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثیت نام سرباز در دانشگاه

ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
ثیت نام سرباز در دانشگاه
با سلام

دوستان من الان سربازم و توی پایان دوره هستم و تا یه ماه دیگه خدمتم تمومه و برگه تسویه رو این ور سال می گیرم

و بعدم عیدم کارت پایان خدمت میاد دستم

می خواستم ببینم اگه الان من ثبت نام کنم و به دانشگاه چیزی درباره سرباز بودنم نگم و تا پایان سال برگه تسویه رو نشون بدم یا اصلا اون ور سال کارت پایان خدمتم رو نشون بدم مشکلی پیش میاد ؟؟

اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه چون نمی خوام یه ترم الکی رزور کنم هم ۶ ماه از زندگی عقب بیافتم هم یه تومن پول الکی برای رزرو بدم

چون تا اون جایی که من امار دارم به این زودی ها برای من که تازه فارغ التحصیل شدم از لیسانس و تازه ثبت نام کردم توی ارشد درخواست تمدید معافیت تحصیلی نمیاد و نهایتا ناقصی پروندن می خورم که تا قبل امتحانا ناقصی پرونده مو تکمیل کنم
good-wishes، در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل شد
ممنون میشم در انتخاب مکان مناسب دقت بفرمایید

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
ثیت نام سرباز در دانشگاه
یه برگه بابت اتمام خدمت قبل از دریافت کارت می تونی بگیری و با اون ثبت نام با تاخیر انجام بدی البته اگه تا اسفند سربازی تمام میشه ! از دانشگاه هم بپرسی بد نیست

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ب.ظ
ثیت نام سرباز در دانشگاه
خوب اسفند که دیگه ثبت نام نمی کنن دانشگاه

نهایتا همین حذف اضافه که اخر بهمن هست بشه ثبت نام کرد

نه اگه من نگم اصلا سربازم جایی تابلو میشه ؟؟؟
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
ثیت نام سرباز در دانشگاه
ثبت نام با تاخیر هم دارند

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۰۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۳۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۸۶۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۵۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۶ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  پذیرش در دکتری آزاد و عدم تمایل به ثبت نام mrezaparchebaf ۱ ۲,۳۴۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
Smile نام دانشگاه در مقاله برای فارغ التحصیلان zr2358 ۴ ۴,۴۵۳ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close