زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث درمورد انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد IT93

ارسال: #۳۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ق.ظ، توسط Amir V.)
دوستان عزیز الکی دعوا نکنید. این مدل بحث کردن شماها هیچ وقت به جواب نمیرسخ.

باور کنید برای مقطع ارشد زحمت و تلاش خودتون خیلی مهمتر از دانشگاه و استاد هست!
شما اگر شریف باشید ولی معدلتون ۱۴ باشه و مقاله نداشته باشید چه فایده؟
به نظرم جایی که اولویتهای خودتون رو ارضا میکنه رو باید انتخاب کنید. یکی دوست داره شهر بزرگ باشه و از امکاناتش استفاده کنه ولی مثلا خوابگاه نداشته باشه میاد علوم تحقیقات، یکی هم اولویتهای دیگه ای داره که با سبک سنگین کردنش میره یه جا دیگه.

هر جا که هستید تلاش کنید، باور کنید از من و امثال من که مثلا فلان دانشگاه درس خوندن میزنید جلو!

پس لطفا به هم احترام بزارید و این حقایقی که بیان کردم رو از بنده قبول کنید و بحث رو ببندید Smile

به امید موفقیت همگی.

There is no there there.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat , neda_Network , yahyazahedi , npour , sand , مهندس آی تی , sahar salehi , Mohammad-A , ali0281
ارسال: #۳۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ق.ظ، توسط neda_Network.)
RE: بحث درمورد انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد IT93
(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان عزیز الکی دعوا نکنید. این مدل بحث کردن شماها هیچ وقت به جواب نمیرسخ.

باور کنید برای مقطع ارشد زحمت و تلاش خودتون خیلی مهمتر از دانشگاه و استاد هست!
شما اگر شریف باشید ولی معدلتون ۱۴ باشه و مقاله نداشته باشید چه فایده؟
به نظرم جایی که اولویتهای خودتون رو ارضا میکنه رو باید انتخاب کنید. یکی دوست داره شهر بزرگ باشه و از امکاناتش استفاده کنه ولی مثلا خوابگاه نداشته باشه میاد علوم تحقیقات، یکی هم اولویتهای دیگه ای داره که با سبک سنگین کردنش میره یه جا دیگه.

هر جا که هستید تلاش کنید، باور کنید از من و امثال من که مثلا فلان دانشگاه درس خوندن میزنید جلو!

پس لطفا به هم احترام بزارید و این حقایقی که بیان کردم رو از بنده قبول کنید و بحث رو ببندید Smile

به امید موفقیت همگی.
عالی بود چشم امیر جان برای من همه اعضای مانشت اعضای خانوادمن حالا خیلی ها دوسندارن صمیمیت باشه اشکال نداره برای من همه شما مقدس و با ارزشید شما که درس میخونید و زحمت میکشید شما سعی دارید بهترین باشید تمام دانشگاههای کشور من با ارزشن چون همه با امید رفتن و با تلاش به جایی رسیدن موفق باشید دوستای من اگه حرفی زدم عذر خواهی میکنم منظوری نداشتم ببخشید اگه باعث شدم کسی از دستم ناراحت شه من همه ی شما را دوست دارم چون دوستای با ارزش من هستید Heart
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , مورتن , sand , pedram25teh , Amir V , sahar salehi
ارسال: #۳۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط snowly1.)
neda140781 مطمنن کسی از دست شما و یا دیگر کاربران محترم ناراحت نیست همین که یک فضایی شروع بشه برای صلح (هر چند که از اول هم جنگی نبود) خودش خیلی بهتره و تشکر که شما اول از همه شروع کردی و بقولی زنگ اول رو زدید

خب دوستان فضا خیلی خوب شده مثل آب و هوای این روزهای کشور

حالا یه سوال جنجالی دیگه چه خبر دوستان؟

راستی یه پستی ایجاد بشه برای همه ی دوستان ورودی جدید شبکه تا هر کسی از هر دانشگاهی هر اسلایدی داره اونجا قرار بده تا به کمک دیگر دوستان شاید اومد. و به نوعی با هم شروع کنید برای درس خوندن چون برای اراعه مقاله تو هر درس خیلی به درد میخوره چون تا اونجایی که من میدونم اصولا ترم اول به همتون دروس سیستم توزیعی و شبکه های پیشرفته رو میدن. چطوره؟
در واقع هر کسی هر درسی رو که انتخاب کرده بگه تا دیگران اگه جزوه و اسلایدی داشتند در اختیار هم قرار بدن.
من که بقولی ترم بالایی شما حساب میشم حتما کمک میکنم و اسلایدهامو در اختیارتون قرار میدم.

راستی دوستان به وضعیت نگاه نکنید که نوشته پشت کنکوری ارشد چون من اون موقع تو اون شرایط بودم نوشتم و تغییرش ندادم تا با دوستان کنکوری بیشتر در ارتباط باشم. ولی در واقع من خودم دانشجوی ارشدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pedram25teh , neda_Network
ارسال: #۳۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  neda140781 مطمنن کسی از دست شما و یا دیگر کاربران محترم ناراحت نیست همین که یک فضایی شروع بشه برای صلح (هر چند که از اول هم جنگی نبود) خودش خیلی بهتره و تشکر که شما اول از همه شروع کردی و بقولی زنگ اول رو زدید

راستی یه پستی ایجاد بشه برای همه ی دوستان ورودی جدید شبکه تا هر کسی از هر دانشگاهی هر اسلایدی داره اونجا قرار بده تا به کمک دیگر دوستان شاید اومد. و به نوعی با هم شروع کنید برای درس خوندن چون برای اراعه مقاله تو هر درس خیلی به درد میخوره چون تا اونجایی که من میدونم اصولا ترم اول به همتون دروس سیستم توزیعی و شبکه های پیشرفته رو میدن. چطوره؟
در واقع هر کسی هر درسی رو که انتخاب کرده بگه تا دیگران اگه جزوه و اسلایدی داشتند در اختیار هم قرار بدن.
من که بقولی ترم بالایی شما حساب میشم حتما کمک میکنم و اسلایدهامو در اختیارتون قرار میدم.

راستی دوستان به وضعیت نگاه نکنید که نوشته پشت کنکوری ارشد چون من اون موقع تو اون شرایط بودم نوشتم و تغییرش ندادم تا با دوستان کنکوری بیشتر در ارتباط باشم. ولی در واقع من خودم دانشجوی ارشدم.

شبکه کجا می خونیدو ترم چندین!!!؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط snowly1.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ق.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  neda140781 مطمنن کسی از دست شما و یا دیگر کاربران محترم ناراحت نیست همین که یک فضایی شروع بشه برای صلح (هر چند که از اول هم جنگی نبود) خودش خیلی بهتره و تشکر که شما اول از همه شروع کردی و بقولی زنگ اول رو زدید

شبکه کجا می خونیدو ترم چندین!!!؟؟

قبلا گفتم که قزوین میخونم (منظورم صفحه قبل همین پست بود).
سوالی داری بپرس.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  دوستان مانشتی سلام

اگر میشه یه تاریخی رو مشخص کنید و بعد از اون تاریخ دیگه کسی دانشگاه کس دیگه ای رو مسخره نکنه یا بصورت مودبانه میشه گفت درباره دانشگاه های دیگه به بدی یاد نکنه؟

مطمنن هر کسی یه تعریفی از خوب و بد داره و همچنین هر کسی برای اولویت بندی دانشگاه هاش دلایل خاص خودشو داره و دیگران در شرایط او نیستند.

تو همین سایت میخونم که یه کی به دانشگاه علوم تحقیقات میگه علوم تفریحات که واقعآ کار زشتیه چرا باید یه دانشگاه دیگه رو مسخره کنیم؟ واقعآ چرا؟ یکی جواب بده؟

تو همین سایت دیدم که یکی با تراز بالا انتخاب اول زده بود شبکه کرمانشاه در صورتی که میتونست قزوین قبول بشه خودم به این موضوع انتخابش تعجب کردم ولی بعدش خوشحال شدم چون که خودش صلاح خودش رو بهتر از من میدونه شاید برای اون شخص نزدیکی دانشگاه مهم بوده و یا شاید دلایل دیگر و اونوقت یکی از کاربرا داره میگه که چرا این شخص نزده قزوین ویا ع.ت تهران خب دوستان اون شخص دلایل خاص خودشو داره و ما باید به انتخاب دیگران احترام بذاریم. اصلا خیلی خوبه که یکی با تراز بالا زده کرمانشاه همه که نباید با تراز بالا حتما فلان دانشگاه درس بخونن.

تو همین سایت خوندم که یکی میگه خوشحالم که با آدمهای با سواد همکلاسم (فکر کنم منظورش ع.ت تهران بود) آیا واقعا افراد دیگه بی سوادن یا فقط با یه کنکور سواد انسانها ملاک هستش یکی که تو یه دانشگاه دیگه درس میخونه مثلا یه دانشگاه با تراز پایین بی سواده؟ من فکر نمیکنم همچین چیزی باشه که دیگران در دانشگاه های دیگه بی سواد باشن.

شرایط و محیط خیلی مهمه ولی مهمتر خود انسانها هستند حالا تو هر دانشگاهی که باشند.

یکی میگه من کدوم دانشگاه برم؟ دوست عزیز درسته سوال خوبیه ولی یک روز وقت بزار و خودت برو دانشگاه رو از نزدیک ببین و بعد تصمیم بگیر هر چند باید به نظر دیگران هم گوش کرد ولی مطمن باشید که هر کس از یه دیدگاه داره میبینه مثلا سطح علمی استاد وقتی نتونی با استادی که سطحش بالاست حتی سلام علیک بکنی با حتی نتونی تو کلاسش راحت حرف بزنی و سوال بپرسی خوندن با اون استاد به چه دردی میخوره دوست عزیز؟ من قبول دارم که باید از تجربه دیگران استفاده کرد اما حرف من اینه که نباید به حرف دیگران اعتماد کرد و بدون تحقیق رفت.

من خودم دانشجوی ارشد شبکه باراجین هستم دانشگاه خوبیه ولی شما دوستان گرامی هر دانشگاه در هر جایی رو که انتخاب کردید رو برید و هیچوقت از انتخابتون پشیمون نشید و در وسط راهتون نگید که کاشکی یه جای دیگه رو انتخاب میکردم بلکه برای انتخابتون بجنگید.
دوستان دیگه وقتشه که هیچ دانشگاه کشورمون رو تخریب نکنیم و این که هر کس هر دانشگاهی که میخواد ادامه تحصیل بده براش آرزوی موفقیت کنیم.
دوست من ورودی بهمن شبکه قزوین (علوم تحقیقات ) هست. ازش پرسیدم میگه استاداش با خود واحد تقریبا یکیه و این خیلی خوبه. البته الان ایشون انتقالی گرفته به خود واحد قزوین. چیزی که میگه اینه سخت گیری توش زیاده چه تو واحد چه تحقیقات. همه چی بخودتون بستگی داره. هم تجارتش اساتید خوبی داره هم شبکه ش. اما خب شبکه یه سطح بالاتر از تجارته. و چون از امسال دکتری شبکه رو هم زده میتونه آینده خیلی خوبی توی این رشته برای ما داشته باشه.
در کل قزوین یه رزومه ی تدریسی بهتری نسبت به تهران داره. اما تهرانم طرفدارای خودشو داره

میشه بگید تراز و رتبه دوستتون چند بوده؟
پردیس ع.ت قزوین قبول شدن؟ از الان؟ یعنی مهرماه کلاسهاش تشکیل نمیشه و از بهمن ماه کلاسهای پردیس ع.ت قزوین برگزار میشه؟
میتونید یه توضیحی بدید؟
[/quote]

ایشون مال پارساله هاااا..پارسال با تراز ۵۸۰۰ ع.ت قزوینو آورد و از بهمن کلاساش شروع شد. الانم ترم ۲ میشه.
من خودمم امسال ع.ت قزوینو مهر آوردمو ثبت نامم کردم . اگه خواستین کارنامم هست Blush

(۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  neda140781 مطمنن کسی از دست شما و یا دیگر کاربران محترم ناراحت نیست همین که یک فضایی شروع بشه برای صلح (هر چند که از اول هم جنگی نبود) خودش خیلی بهتره و تشکر که شما اول از همه شروع کردی و بقولی زنگ اول رو زدید

ممنونم دوست عزیز..این لینکو ما تقریبا ساختیم ولی متاسفانه هنوز کسی آنچنانی ازش استقبال نکرده Huh Confused
خوشحال میشم دوستانمونو به این سمت هدایت کنید Shy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
بچه ها من علوم کامپیوتر تهران جنوب قبول شده بودم ورودی مهر هم هستم
اما الان تو تکمیل ظرفیت علوم کامپیوتر علوم تحقیقات هم آوردم. ولی بدیش اینه که از بهمن ماه کلاساش هست Sad
حالا به نظرتون همین تهران جنوب رو برم یا صبر کنم تا بهمن و علوم تحقیقات؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  بچه ها من علوم کامپیوتر تهران جنوب قبول شده بودم ورودی مهر هم هستم
اما الان تو تکمیل ظرفیت علوم کامپیوتر علوم تحقیقات هم آوردم. ولی بدیش اینه که از بهمن ماه کلاساش هست Sad
به نظرم گزینه دوم...

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۳۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  بچه ها من علوم کامپیوتر تهران جنوب قبول شده بودم ورودی مهر هم هستم
به نظرم گزینه دوم...

یعنی به نظرتون ارزش داره براش صبر بکنم تا بهمن؟ آخه عملا یه ترم عقب می افتم. تازه علوم تحقیقات هم سال اولیه که این رشته رو میاره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۵۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۲۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۹۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close