زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هفته آخر و نکات ریز و درشت لازم!

ارسال: #۶۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ
دوستان فقط یه چیزی اونم استرس خودتون رو کنترل کنید یعنیا این یه مورد رو اوکی کنید بقیش دیگه خودش اتوماتیک میره جلو
اونم استرس سر جلسرو
بعضی از افراد قبل از کنکور هیچ استرسی ندارن ولی وقتی میشینن سر صندلی دیگه تا آخر رو ویبرن ولی بعضی ها تا دم صندلی استرس دارن بعدش خوب میشه سعی کنید ترجیحا عضو گروه دوم باشید یا عضو هیچکودومش نباشید

[تصویر:  banner.jpg]
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fulgent , hosshah , ka arman , lotus , tabassomesayna , tayebe68
ارسال: #۶۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ق.ظ
به نظرتون با کدوم یکی علامت بزنم؟ مداد نوکی شماره ۱ یا ۰.۵ یا مداد؟ مداد نوکی مشکلی داره ؟
۰
۰
ارسال: #۶۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ق.ظ
RE: هفته آخر و نکات ریز و درشت لازم!
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ)kd110 نوشته شده توسط:  به نظرتون با کدوم یکی علامت بزنم؟ مداد نوکی شماره ۱ یا ۰.۵ یا مداد؟ مداد نوکی مشکلی داره ؟

کنکور سالی ی باره.ب ریسکش نمی ارزه.از مداد استفاده کن راحت.Shy

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kd110
ارسال: #۶۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ
من همه کنکورهامو با مداد نوکی علامت زدم و هیچ مشکلی نداشته تا حالا

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kd110 , Riemann , sonia1990
ارسال: #۶۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ)kd110 نوشته شده توسط:  به نظرتون با کدوم یکی علامت بزنم؟ مداد نوکی شماره ۱ یا ۰.۵ یا مداد؟ مداد نوکی مشکلی داره ؟

من از مداد آزمون استفاده مى کنم خیلى راضیم. مداد نوکى و مداد معمولى دردسر شکسته شدن و تراشیدن دارن.

کار، تلاش، امید، صبر ....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kd110
ارسال: #۶۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ب.ظ
ای ول بابا دق دقتون مداده ؟؟؟؟خوش ب حالتون ...

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , kd110 , elynn66
ارسال: #۶۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ب.ظ
به نظر من یه دونه ذغال جکسون با خودمون ببریم، خدا رو چه دیدی کنکوره همه چیز توش ممکنه، که هم باهاش کل صفحه رو تو سه سوت علامت بزنیم هم بعد از کنکور یه سری بریم خِدِر.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , maryam.raz , friends , mehran666
ارسال: #۶۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  به نظر من یه دونه ذغال جکسون با خودمون ببریم، خدا رو چه دیدی کنکوره همه چیز توش ممکنه، که هم باهاش کل صفحه رو تو سه سوت علامت بزنیم هم بعد از کنکور یه سری بریم خِدِر.

لیمو یا نارنج بهتره ها جکسون بد قلقی میکنه
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
به نظر شما معدل خیلی تاثیر داره.من نمیدونم چه طور حساب میشه ولی میگن تو ارشد تاثیر گذاره.اخه من فعلا معدلم ۱۲(معدل موثر) ولی یه ترم دیگه ۳۰ واحد دیگه هست هرچی اسونه تو این سی واحده.حالا به نظرتون من میانگین حداقل چند بزنم تجارت حتی شبانه در میام[/php]

فعلا همون که آموزش داده رو بزن داداش ، بعدا میشه اصلاح کرد، کنکور ۲ روز دیگه برو بشین درستو بخون استرس نده بخودت.
دمت گرم، قاطی تک رقمیا ببینمتا Big Grin از استاد عزیزم جواد یساری و موزیک ویدئو جدیدش "بی خیال" غافل نشی که بعد از کنکور حسرتشو میخوری که چرا واسه دوپینگ ازش استفاده نکردی. Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۷۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ق.ظ
Re: RE: هفته آخر و نکات ریز و درشت لازم!
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
به نظر شما معدل خیلی تاثیر داره.من نمیدونم چه طور حساب میشه ولی میگن تو ارشد تاثیر گذاره.اخه من فعلا معدلم ۱۲(معدل موثر) ولی یه ترم دیگه ۳۰ واحد دیگه هست هرچی اسونه تو این سی واحده.حالا به نظرتون من میانگین حداقل چند بزنم تجارت حتی شبانه در میام[/php]

فعلا همون که آموزش داده رو بزن داداش ، بعدا میشه اصلاح کرد، کنکور ۲ روز دیگه برو بشین درستو بخون استرس نده بخودت.
دمت گرم، قاطی تک رقمیا ببینمتا Big Grin از استاد عزیزم جواد یساری و موزیک ویدئو جدیدش "بی خیال" غافل نشی که بعد از کنکور حسرتشو میخوری که چرا واسه دوپینگ ازش استفاده نکردی. Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

نمودی ما را با این استادت Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: msalehi1991
ارسال: #۷۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط Ametrine.)
سنجش نوشته که هر گونه وسیله الکترونیکی از جمله ماشین حساب ممنوعه!
یعنی واقعا نمیشه ماشین حساب برد؟! :(
من ماشین حساب میخواممم :((
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ق.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

دمت گرم روحیه دادی.منم امسالو ازمایشی شرکت کردم ولی خوب دوست دارم درام.نشد سال دیگه حتما میشه.موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط fulgent.)
دوستانی که حوزه امتحانیشون یه شهر دیگه است حتما تمام چیزهایی که لازم دارند مخصوصا پرینت کارتشون رو از شهر خودشون تهیه کنند تا با خیال راحت راهی شوند نه اینکه برید توی شهر غریب دنبال لوازم التحریری!
برای سر جلسه ازمون اگر خواستی چیزی ببرید بخورید لطفا ویفر نبرید!!! تمام پودر میشه روی لباس و پاسخنامه و بعد باید یه ربع فقط لباستون و پاسخنامه اتون رو تمیز کنید.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۷۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  لطفا ویفر نبرید!
خودمونیم تو چن تا ازمون قبلیت ویفر بردی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  لطفا ویفر نبرید!
خودمونیم تو چن تا ازمون قبلیت ویفر بردی؟

جای این سوال اینجا نیست ولی واسه اینکه خیالتون رو راحت کنم تا از کنجکاوی نجات پیدا کنید جواب میدم:
هیچ کدوم...ولی سر ازمون هایی که دادم خودشون معمولا ویفر میدادن Smile

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۷۳ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۴۲۷ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۶۳۸ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۵۰۲ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۷۳۶ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  نکات کلیدی در چاپ کاتالوگ (قسمت اول) melinaa ۰ ۱,۸۰۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa
Lightbulb نکات کاربردی جهت پایان نامه/مقاله نویسی αɾια ۱۳ ۸,۱۹۷ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۹۳ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  [نکات زندگی] مـرا همـانگـونه کـه هستـم دوسـت داشتـه بـاش! good-wishes ۶ ۹,۳۶۲ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  [نکات زندگی] زبانش را بشناسید تا حرف دلش را بفهمید good-wishes ۱ ۳,۲۷۰ ۰۶ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close