زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟

ارسال: #۱۶۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ق.ظ، توسط فوژان.)
یه سوال این مبلغ الان دقیقا چند تومنه؟؟
هزارو هشتصد و پنجاه تک تومن؟؟ یعنی اندازه کرایه تاکسی ؟
یا نه یک ملیون و هشتصده به صورت مختصر نوشتن؟؟
اگر آزمون دوباره تکرار بشه چی؟ مثله آزمون پرستاری بود چی بود که دوباره تکرار شد؟ بچه ها بشینید بخونید دوباره
اینجا ایرانه یهو دیدید اومدن گفتن تقلب شده باید دوباره امتحان بدید والا به خدا
در ضمن آقای تنهایی هم بن میشن تا اطلاع ثانوی که دیگه تاپیک جنجال برانگیز نزنن تاپیکم بسته میشه Big Grin
( e eاشتباه شد من مدیر نیستم ببخشید privilege ندارم Big Grin)

ولی خوب معمولا نور چشمیا بدون کنکور و سوال و این چیزا میرن دانشگاه های خوب و نیاز به این چیزا نیست ولی خوب صاحب نداره دیگه چه میشه کرد
---------------------------------------------------------------------
واقعا دلم میخواد این تاپیک بسته بشه چون جز حرص خوردن چیزی عاید(آید) آدم نمیکنه
ناحقی خیلی وقته که تو کشور ما رواج پیدا کرده .... کسی که وجدان نداشته و سوالهارو خریده و خونده و حالا هرچی یا کسی که به ناحق جایی هست که نباید باشه خدا خودش یه روزی حقش رو میزاره کف دستش .... حتی اگه به <<<<<<<<ظاهر>>>>>>>> به جایی رسیده باشه اون دنیاشو از دست داده

[تصویر:  banner.jpg]
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , tayebe68 , ☺☺☺☺☺☺☺ , fatima.sr68
ارسال: #۱۶۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ق.ظ
۱اس ام اس برام اومده نوشته تضمین قبولی در رشته و دانشگاه خاص با قرارداد ۵ میلیون تومن!!!!نمیدونم بره کارشناسیه یا ارشد ولی اینا به کنار.......۵ میلیون تومن!!!!!!!!اونم تضمین!!!!!!!
بریم اموزشگاه بزنیم مث اینکه زیادی درآمدش باب میله! :/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۱۶۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ق.ظ
RE: پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  کنکور نرم افزاری که هیچ سوالی از نرم افزار توش مطرح نمیشه چطور قرار هست سطح علمی دانشجو رو برای ورود به این مقطع بسنجه؟
امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه
خلاصه وقتی از اساس چیزی غلطه هر اتفاق شبهه داری هم توش بیفته طبیعیه !

آفرین!

اینکه برای نمونه چرا درس نظریه زبان، جاوا یا سی شارپ نیست؟
مگه چه فرقی با هم دارند؟
مگه اینا هر دو گرامر مستقل از متن نیستند؟
تازه سی شارپ هم زبان کار و صنعته (وب، گیم و ...) و هم یه زبان واقعی و نه خیالی!

اینکه من بدونم TLB چیکار می کنه، واقعا چه مشکلی از کی حل میشه؟
الانه دیگه دوره زمانه TLB, Cache, Pipeline!؟
اینکه میروپروگرام چیه... یا فلان گیت بافر چکار میکنه...
اینا به چه درد می خورن؟

شما الان بخوای صنعت کار کنی، نه به گسسته و این خیالبافی ها نیاز داری، نه گیت xor یا quicksort و TLB!
هر جا بری، از شما می پرسن مثلا شبکه بلدی؟ ASP.net یا PHP یا فلش یا ...........
جهان امروزه این رو از شما می خواد!
مگه اینکه کسی ذاتا به خیالبافی و قصه خوانی علاقه مند باشه و فقط این چیزهای تاریخ مصرف گذشته رو دوست داشته باشه!
میشه یه رشته با عنوان تاریخ کامپیوتر تاسیس کرد و همه اینا رو به اونجا منتقل کرد.
این عنوان بهتره لااقل!

[تصویر:  MySign.jpg]
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , sadafak7 , mah5 , LadyBird , fatima.sr68
ارسال: #۱۶۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ
هیییییییییییییییییییییییییییییی بدبختی
از این نظر هم شانس نداشتیم جداقل سوالات کنکور دستتمون بگیره
هرچند اگه چنین ایمیلی واسم می اومد عمراا ۱۸۵۰ میدادمو سوالاتو میگرفتم چون فک میکردم دروغههههههههههههههه Smile)))
ولی کاش منم از اقوام مدیران بالا بودمااااااااا
هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی روزکاررررر
(عاقا چرا شکلکا واسم غیر فعاله؟!!!)
۰
۲
ارسال: #۱۷۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ق.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  من حتی یک درصد هم نگران کسایی که سوالارو دانلود کردن نیستم ..
باید نگران اقا زاده هایی بود که الان یه هفتس دفترچه دستشونه و مطمین بودن این سوالای واقعیه کنکور هستش..
بدونید وقتی شب کنکور سوالا رفته دست عموم از کی تو محافل خصوصی پخش شده..

دقیقا منم نظرم همینه....چون مشکل ما این نیست که فقط چند ساعت قبل از کنکور سوالا لو رفته....به نظر من سوالا چند روز قبل از کنکور لو رفته....اگه اون وبلاگ شب قبل از کنکور سوالارو نمیذاشت رو سایت هیچکدوممون متوجه لو رفتن سوالات نمی شدیم...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: LadyBird , nlp@2015 , fatima.sr68
ارسال: #۱۷۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)radrad نوشته شده توسط:  هیییییییییییییییییییییییییییییی بدبختی
هرچند اگه چنین ایمیلی واسم می اومد عمراا ۱۸۵۰ میدادمو سوالاتو میگرفتم چون فک میکردم دروغههههههههههههههه Smile)))
هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی روزکاررررر

بهتر نیست به فکر آینده باشی تا تقویت شکست؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT_SUT , tayebe68
ارسال: #۱۷۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)LadyBird نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)radrad نوشته شده توسط:  هیییییییییییییییییییییییییییییی بدبختی

کدوم آینده؟؟
۶ ماه وقتم رو گذاشتم، سربازی نرفتم، هیچ کار مفید دیگه ای هم انجام ندادم که آیندمو بسازم. حالا یهو اومدن سوالارو فروختن،چه آینده ای؟ زیر آینده ی من "تی پا" زدن گفتن هرررررررررررررررررررری

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: radrad
ارسال: #۱۷۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  کدوم آینده؟؟
۶ ماه وقتم رو گذاشتم، سربازی نرفتم، هیچ کار مفید دیگه ای هم انجام ندادم که آیندمو بسازم. حالا یهو اومدن سوالارو فروختن،چه آینده ای؟ زیر آینده ی من "تی پا" زدن گفتن هرررررررررررررررررررری

پس اگه آینده ای دیگه نیست، می تونی خودتو بکشی و از بی انگیزگی و بیکاری مطلق رها شوی. Smile
اصلا چه کاریه بمونی... Big Grin
۵
۴
ارسال: #۱۷۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
این موضوع داره بررسی میشه یا نه؟؟ میشه به نتیجه بررسی اینا اعتماد کرد؟؟!
۱
۱
ارسال: #۱۷۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  این موضوع داره بررسی میشه یا نه؟؟ میشه به نتیجه بررسی اینا اعتماد کرد؟؟!

نشه می خوای چیکار کنی؟ Cool
بهتره به فکر راهی در زندگیت باشی که قطعیت بیشتری داره و مستقل از تصادف باشی و به اندازه تلاشت بگیری!
کنکور همش تصادفه! Exclamation
اگه فقط یه سئوال مشترک یا تخصصی رو عوض کنن، کل رتبه ها عوض میشه! Idea
به همین راحتی... Big Grin
۴
۳
ارسال: #۱۷۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ)jahanmanesh نوشته شده توسط:  اقا میگم حالا که اینا سوالا رو فروختن ، نوشه جونشون ، ولی لااقل این کلید سوالا رو اپلود میکردن ما ببینیم چیکار کردیم ، سنجش میگه تا ۱ اسفند کلیدو میده ، ماهم که اعزام به خدمت ، بی معرفتا نکردن لااقل کلید سوالا رو بزارن بمونه ببینیم توو ازمون چیکار ککردیم
نه من از شما میپرسم این تاپیک کجاش به این جا ربط داره؟
کلا اگه خبره مهم باشه همه جا جاشه؟
اگه اون لینک رو گذاشتم واس خاطر این دوستمون بود که گفت اعزام داره
از طرفی هم به نظر من اونقدرام خبرش مهم نیس که یه تاپیک جدا واس خاطرش باز بشه، چون فردا کلید اولیه ش میاد برای همین لینکش مستقیم گذاشتم
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahanmanesh
ارسال: #۱۷۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)LadyBird نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  کدوم آینده؟؟

پس اگه آینده ای دیگه نیست، می تونی خودتو بکشی و از بی انگیزگی و بیکاری مطلق رها شوی. Smile
اصلا چه کاریه بمونی... Big Grin

البته واسه کسی که شاید واسه دلخوشی واسه کنکور میخونده و ۷ ۸ روز درمیون لای یه کتاب رو باز میکرده،چندان این حرفا سخت نباشه و دایما دم از آینده و اهداف والاش بزنه، ولی کسیکه درس خونده، از صبح تا شب تو یه اتاق مونده، واقعــــا خیلی سخته
منظورم به شما نبود.
قرار نیست من بمیرم یا که فکر آیندم باشم. کسایی که مسئولند واسه خاطر پولی که از بیت المال میگیرند موظفند و باید موضوع رو بررسی کنند و راه چاره ای بیندیشند. بازم میگم هر کسی پول میگیره باید کار درست انجام بده،چون فرضا اگه پدر من و شما قرار باشه واسه پولی که میگیره کار رو سرهم بندی کنه، که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۱۷۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ
بزارین لااقل قطعی بشه سوالا لو رفته بعد اینقدر آیه یاس بخونید.
اصلا کسی تا حالا واقعا گفته که سوالا رو اون شب خریده و فرداش همون سوالا بوده؟(منبع موثق؟)

ما مامور به ادای تکلیف و وظیفه ایم نه مامور به نتیجه. امام خمینی (ره)
۲
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: LadyBird , Amoojan
ارسال: #۱۷۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)LadyBird نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ)radrad نوشته شده توسط:  هیییییییییییییییییییییییییییییی بدبختی

کدوم آینده؟؟
منظوره دستمون از آینده کنکوری بعدی هست میگه بشین واسه کنکوره ۹۴ بخون بازم همین بساط راه بیوفته دوره هم باشیمSmile خوش میگذره
اما سال دیگه خوب پولاتو جمع کن خدارو چه دیدی شاید تورم کشید بالا سوالا شد ۲ تومن

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۴
ارسال: #۱۸۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  البته واسه کسی که شاید واسه دلخوشی واسه کنکور میخونده و ۷ ۸ روز درمیون لای یه کتاب رو باز میکرده،چندان این حرفا سخت نباشه و دایما دم از آینده و اهداف والاش بزنه، ولی کسیکه درس خونده، از صبح تا شب تو یه اتاق مونده، واقعــــا خیلی سخته
منظورم به شما نبود.
قرار نیست من بمیرم یا که فکر آیندم باشم. کسایی که مسئولند واسه خاطر پولی که از بیت المال میگیرند موظفند و باید موضوع رو بررسی کنند و راه چاره ای بیندیشند. بازم میگم هر کسی پول میگیره باید کار درست انجام بده،چون فرضا اگه پدر من و شما قرار باشه واسه پولی که میگیره کار رو سرهم بندی کنه، که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه

آفرین...
من می گم اصلا سوال ها لو رفته و شما هم با روزی ۷و۸ ساعتی که می گی خوندی، رد شدی!
خوب بعدش؟
می خوای یقه کی رو بگیری؟؟؟
من خوبه؟ Big Grin
خوب بیا بگیر... بیا... من حقتو می دم. Big Grin

بعدم... من کار می کنم... ۳ روز در هفته کارگاه می رم!
روزی ۳ ساعت هم بیشتر ارزش خوندن برام نداشته و نداره.
در رو نمی بندم و به قول بچه ها رو کتاب ها خیالبافی کنم!
امروزه آدم اگه بخواد تمام وقتشو روی یه مسئله کاملا ریسکی سرمایه (خرج) کنه، از کل زندگی میوفته عقب.
مثل کاری که شما کردید!
معلومه که ناامید می شی از زندگی و خودت!
برای همینه که باید خودتونو بکشید. Big Grin چون از زندگی ناامید هستید و هیچ فکری برای آینده ندارید و فقط دارید غذا مصرف می کنید و اکسیژن سرشار از دود رو کاملا به دود می رسونید و حسرت و وقت تلف کردن. Big Grin

من امسال دولتی نیارم یه راست میرم آزاد.
این چند سال کوتاه جوانی رو بشینم خیالبافی کردن که نمیشه آینده...
۱
۱۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۷ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۵۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۸۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۰۱ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۳۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۱۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۷۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۷۲ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۳۳۷ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close